Broker Bux

RealFXInvestors comentarios

Análisis sobre Real FX Investors

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Real FX Investors (zwany także imieniem: realfxinvestors.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. ¿Es Real FX Investors realmente recomendado para realizar una inversión? ¿Es mejor no invertir con esta empresa? ¿Es un broker seguro? ¿Es una estafa? Te ayudaremos a determinarlo.

To możesz znaleźć następujące elementy: opiniones sobre Real FX Investors ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: ¿es Real FX Investors un sitio seguro? ⛔ ¿Podemos confiar en esta empresa? ✅ ¿Podremos retirar nuestro dinero? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ Real FX Investors menciona ser parte de: nie wspomina o tym.
 • ❌ En cuanto a su ubicación, la empresa tiene sede en Indonesia.
 • ❌ Jeśli analizujemy jego bezpieczeństwo, to zauważamy, że Real FX Investors no menciona ninguna regulación.

UWAGA: Real FX Investors es un broker NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy tipos de cuenta que ofrece Real FX Investors, en este caso, vemos que ofrece 3 cuentas diferentes:

 • Cuenta Basic: depósito mínimo $500, gestión de riesgo avanzado.
 • Cuenta Classic: depósito mínimo $5000, gestión de riesgo avanzado.
 • Cuenta Platinum: depósito mínimo $10000, gestión de riesgo avanzado.

La platforma do działania que Real FX Investors utiliza es: plataforma propia.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce para el trader que Real FX Investors proporciona en su página web. Nosotros creemos que los recursos y ayudas provistas en la página web, pueden ser un gran punto a favor del broker.

Página Web RealFXInvestors
Página web de Real FX Investors

Real FX Investors proporciona las siguientes ayudas o recursos a los traders o interesados: una explicación sobre los servicios que ofrece, gráficos en vivo, no mucho más.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Real FX Investors

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: realfxinvestors.com
 • 📞Numer telefonu: +1 (512) 588-2704
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz por qué realizamos una reseña sobre Real FX Investors. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Real FX Investors

Finalizando con este apartado, en nuestra opinión: ¿creemos que la empresa Real FX Investors es confiable? ¿Deberías invertir tu dinero con la empresa? ¿Son una empresa recomendada? ⭐ Analiza 2022

❌ Po zbadaniu firmy zalecamy ostrożność. Jest to firma nielegalna, to znaczy nie posiada niezbędnych uprawnień do działania jako firma. Podejrzewamy, że może to być firma, z którą będziesz miał problemy z wypłatą pieniędzy, wydają się być zawodne.

Poza tym jest to firma bardzo nieprzejrzysta, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także brakuje jej regulacji (firma nieregulowana).

Wszystkie te cechy sprawiają, że myślimy, że jest to bardzo niepoważna i niebezpieczna firma do wysyłania pieniędzy.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

¿Que piensas de Real FX Investors? ¿Cuál ha sido tu experiencia?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Real FX Investors: Valoración y comentarios»

 1. Alejandro odpowiedź

  Witam, zostałem oszukany przez platformę inwestorów Real FX. Taka sama procedura, jak w przypadku innych platform z tego, co widzę. Zacząłem od małej inwestycji, a oni proszą Cię o więcej, aby móc wypłacić swoje pieniądze, skończyło się na tym, że włożyłem 1000 € i ostatecznie nie pozwolili Ci ich wypłacić. Czy myślisz, że można go odzyskać?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Hola Alejandro, gracias por tu comentario sobre Real FX Investors. Este broker es considerado una ESTAFA. Sugerimos NO enviar dinero, mienten para robarte, las operaciones son ficticias, el dinero nunca lo cruzan con el mercado, lo simulan y al final te marcan y dicen que lo perdiste todo y se lo quedan.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.