Recenzje RealFXInvestors

Analiza realnych inwestorów walutowych

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Prawdziwi inwestorzy walutowi (zwany także imieniem: realfxinvestors.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się inwestorom Real FX dokonanie inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Real FX Investors ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Real FX Investors to bezpieczna strona? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ Real FX Investors wspomina, że ​​jest częścią: nie wspomina o tym.
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, firma ma siedzibę w Indonezji.
 • ❌ Jeśli analizujemy jego bezpieczeństwo, to zauważamy, że Real FX Investors nie wspomina o żadnych przepisach.

UWAGA: Real FX Investors jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje rachunków oferowane przez Real FX Investors, w tym przypadku widzimy, że oferuje 3 różne konta:

 • Konto podstawowe: minimalny depozyt 500 $, zaawansowane zarządzanie ryzykiem.
 • Konto klasyczne: minimalny depozyt 5000 $, zaawansowane zarządzanie ryzykiem.
 • Konto Platinum: minimalny depozyt 10000 XNUMX $, zaawansowane zarządzanie ryzykiem.

La platforma do działania z której korzysta Real FX Investors: zastrzeżona platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla tradera, którego Real FX Investors udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa RealFXInvestors
Strona internetowa Real FX Investors

Real FX Investors zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy na żywo i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Prawdziwi inwestorzy walutowi

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: realfxinvestors.com
 • 📞Numer telefonu: +1 (512) 588-2704
 • 📧 E-mail: [email chroniony]alfxinvestors.com

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdzamy inwestorów Real FX. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Prawdziwi inwestorzy walutowi

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Real FX Investors jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu firmy zalecamy ostrożność. Jest to firma nielegalna, to znaczy nie posiada niezbędnych uprawnień do działania jako firma. Podejrzewamy, że może to być firma, z którą będziesz miał problemy z wypłatą pieniędzy, wydają się być zawodne.

Poza tym jest to firma bardzo nieprzejrzysta, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także brakuje jej regulacji (firma nieregulowana).

Wszystkie te cechy sprawiają, że myślimy, że jest to bardzo niepoważna i niebezpieczna firma do wysyłania pieniędzy.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o inwestorach Real FX? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Inwestorzy Real FX: oceny i recenzje»

 1. Alejandro odpowiedź

  Witam, zostałem oszukany przez platformę inwestorów Real FX. Taka sama procedura, jak w przypadku innych platform z tego, co widzę. Zacząłem od małej inwestycji, a oni proszą Cię o więcej, aby móc wypłacić swoje pieniądze, skończyło się na tym, że włożyłem 1000 € i ostatecznie nie pozwolili Ci ich wypłacić. Czy myślisz, że można go odzyskać?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Alejandro, dziękuję za komentarz na temat Real FX Investors. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują to.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.