Broker Bux
komentarze dotyczące wyścigów

Analiza o Raceoption

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Opcja wyścigu (zwany także imieniem: raceoption.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się Raceoption, aby dokonać inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Raceoption ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Raceoption to bezpieczna strona? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • Raceoption wspomina o byciu częścią Makerun Corp.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Wyspy Marshalla według strony internetowej, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji, które by to potwierdzały, uważamy, że są to nieprawdziwe dane.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, obserwujemy, że Raceoption nie wspomina nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

UWAGA: Raceoption jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje kont oferowane przez RaceoptionW tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont:

 • Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy $ 250, wypłaty w ciągu godziny, bonus +20%, kurs handlowy (książka i wideo), konto próbne.
 • Konto Srebrne: Zminimalny depozyt początkowy $ 1.000, wypłaty w ciągu jednej godziny, bonus +50%, kurs handlowy (książka i wideo), konto próbne, lekcje mistrzowskie (sesja internetowa), pierwsze trzy transakcje bez ryzyka.
 • Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy $ 3.000, wypłaty w ciągu godziny, bonus +100%, kurs handlowy (książka i wideo), konto próbne, lekcje mistrzowskie (sesja internetowa), pierwsze trzy transakcje bez ryzyka, szwajcarska karta przedpłacona, indywidualny menedżer konta.

La platforma do działania używany przez Raceoption to: platforma Spot 2.0.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Raceoption udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

strona z opcjami wyścigów
Witryna wyścigowa

Raceoption zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy na żywo, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Opcja wyścigu

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: raceoption.com
 • 📞Numer telefonu: +442038088047 (Wielka Brytania) / +18499370831 (USA)
 • 📧 E-mail: kontakt bezpośrednio przez stronę internetową

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy Raceoption. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Opcja wyścigu

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Raceoption jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Raceoption? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «Opcja wyścigu: ocena i komentarze»

 1. Efraim odpowiedź

  Nie polecam, płaci 60% w prawie wszystkich parach, płaci 85% w jednej lub dwóch parach, ale spędzasz jedną, dwie lub trzy godziny analizując te, które płacą najwięcej i kiedy rynek jest w ważnym punkt wejścia zamyka cię, a kiedy uda ci się go otworzyć, kiedy w końcu otworzy się dla ciebie i ta para nie płaci ci 85, ale 60% i czasami przegapiasz punkty wejścia za ten stracony czas frustracja z powodu tych rzeczy sprawia, że ​​cały psychotrading idzie marnować, to jest Broker trudniejszy niż rynek, lubię operować układami harmonijnymi i jak już jeden jest prawie w szyku to dochodzi do katastrofy, nie polecam

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Efraín, bez względu na to, co zarabiasz, ten broker nigdy nie zwraca pieniędzy, więc to, co zarobisz, zostaje z nimi na zawsze, kradną ci to. Dzięki za komentowanie Raceoption. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Sarai odpowiedź

  Witam, dokonałem początkowej inwestycji w wysokości 50 USD, a następnie mężczyzna poprosił mnie o 150 USD więcej, aby móc później zapłacić rodzaj wypłaty, ponieważ to mój kraj, Wenezuela, powiedział mi, że polityka tego kraju nie pozwala duży dostęp i ja Proszą o 150 dolarów więcej, żeby mogli mi wysłać pieniądze, a prawda jest taka, że ​​bardzo źle się z tym czuję. ponieważ nie mam pieniędzy, oddałem wszystkie swoje oszczędności

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Sarai, dziękuję za komentowanie Raceoption. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.