Komentarze na temat opcji Racefx

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Opcje Racefx (zwany także racefxoptions.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy Racefxoptions naprawdę poleca się dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Racefxoptions. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Projekty wyścigowe spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, wzmianki brokera na podstawie: nie wymienione.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowane przez Racefxoptions, w tym przypadku widzimy, że oferuje 3 różne rodzaje kont: konto brązowe, konto srebrne i konto złote. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, całodobowa pomoc wideo, wypłaty w ciągu 24 godziny, konto demo, narzędzie do kopiowania transakcji, bonus 7%.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, całodobowa pomoc wideo, 24-godzinne wypłaty, konto demo, narzędzie Copy Trading, 7% bonus, indywidualny menedżer konta, pierwsze 1 transakcje bez ryzyka.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 3.000, całodobowa pomoc wideo, 24-godzinne wypłaty, konto demo, narzędzie Copy Trading, zintegrowana analiza techniczna, 7% bonus, indywidualny menedżer konta, pierwsze 1 transakcje bez ryzyka.

 

Rodzaje kont Racefxoptions
Rodzaje kont Racefxoptions

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez Racefxoptions to: platforma Opcje Racefx.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Racefxoptions udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Racefxoptions
Witryna Racefxoptions

Racefxoptions zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: tylko trochę informacji o produktach, które oferuje broker, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Opcje Racefx |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: racefxoptions.com

Número de teléfono: + 1 (469) 260-2743

E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

>>> Ocena włączona Opcje Racefx <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Opcje Racefx jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jego przeanalizowaniu zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ: jest to pośrednik nielegalny, nie jest zarejestrowany i nie jest też regulowany. Nie ujawniają Twojej lokalizacji, nie pokazują nawet warunków użytkowania. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Racefxoptions? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Racefxoptions: Ocena i komentarze»

 1. Omar Lopez odpowiedź

  To, co wydarzyło się w końcu ze mną, bardzo różniło się od tego, o czym rozmawialiśmy na początku, wycofanie za godzinę? haha tak oczywiście czekam już ponad tydzień i już nie sądzę, że mogę to odzyskać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Omar, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem i pomoc w udzielaniu informacji o Racefxoptions, ten broker to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym ludziom inwestowanie z tą firmą.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.