Jeśli pasjonujesz się światem finansów i nie boisz się ryzyka związanego z niektórymi operacjami, możesz nauczyć się techniki handlowej, takiej jak skalpowanie.

Ale Co to jest skalpowanie? Krótko mówiąc, jest to styl handlu, w którym dokonuje się dużych transakcji produktów finansowych w krótkich odstępach czasu.

Skalpowanie oznacza, że ​​inwestor skalperujący wchodzi i wychodzi z rynku, zajmując bardzo szybką pozycję, kupując lub sprzedając; gwarancja udane operacje w bardzo krótkim czasie. Scalper musi mieć za cnotę samokontrolę, a także zwracać baczną uwagę na rynek.

Co to jest skalpowanie?

Skalpowanie polega na bardzo szybkim wejściu i wyjściu z rynku produktu finansowego, uzyskując niewielkie zyski. Jest to strategia wejścia na rynek, zajęcia pozycji kupna lub sprzedaży instrumentu; skorzystaj z rozpiętości cen i wygraj w bardzo krótkim terminie.

Co to jest skalpowanie, wyjaśniono

To jest naprawdę bardzo ryzykowne działanie (i ❌ Polecamy go tylko handlowcom EXPERT ❌, z dużym doświadczeniem na rynkach), ponieważ decyzje muszą być podejmowane szybko. W tym sensie należy rozważyć prowadzenie operacji z bardzo płynnymi aktywami.

Scalping pozwala na dokonanie kilku transakcji w ciągu dnia, co prowadzi do wypłaty prowizji pośrednikom finansowym za każdym razem, gdy wchodzisz na rynek. Dlatego zaleca się, aby spróbować znaleźć pośredników lub brokerów, którzy nie pobierają tak wysokich prowizji.

Teraz już wiesz, czym jest scalping, ale musisz wybrać najlepszego brokera.

Jaki jest najlepszy broker do skalpowania?

Broker to pośrednik finansowy, reprezentowany przez firmę lub instytucję finansową, który zapewnia odpowiednią platformę do działania skalpera. Broker realizuje zlecenia kupna lub sprzedaży, otrzymując w zamian prowizje od każdej operacji przeprowadzonej na rynku.

Ważne jest, aby mieć brokera, który jest BEZPIECZNY i oferuje najlepsze możliwe warunki:

📌 Najlepszy broker musi :

 • Ułatwić operacje, oferując informacje o cenach i warunkach danego produktu.
 • Oferuj odpowiedzialność i bezpieczeństwo środków klientów.
 • Dostarcz klientowi różne narzędzia analityczne, takie jak historia cen, wskaźniki do analizy i aktualizacje rynkowe.
 • Oferuj niski spread i prowizję (dobre warunki handlowe).
 • Zapewnij platformom wykresy, które pokazują ruchy w minimalnej przestrzeni czasowej i szybkich wykonaniach.
 • Bądź odpowiednio regulowanym brokerem.
 • Miej dobrą usługę wsparcia - obsługę klienta.

Wyjaśnienie koncepcji handlu i skalpowania

Jak przeprowadzane są operacje skalpowania?

 • Skalper dokonuje analizy, podejmuje decyzję inwestycyjną i kieruje zlecenia na rynek.
 • Broker wykonuje zlecenia swojego klienta lub scalpera ze swojego konta handlowego za pomocą platformy, która łączy się z Internetem.
 • Klient zbiera zyski, a w przypadku jego braku przyznaje się do strat.
 • Broker otrzymuje swoją prowizję, nawet jeśli wynik nie jest najkorzystniejszy dla klienta.

📌 Aby przeprowadzić strategię skalpowania, zaleca się, abyś robił to na bardzo płynnych aktywach, z bardzo małą prowizją i zaufanym brokerem. Skuteczny scalper musi mieć wcześniejszą wiedzę na temat rynku i mieć doskonałą platformę handlową. 📌

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *