Komentarze na temat strategii Quantus Holdings

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Strategie Quantus Holdings (zwany także imieniem: quantusholdingsstrategies.co), jest pośrednikiem Kryptowaluty i CFD. Czy strategie Quantus Holdings są naprawdę zalecane w przypadku inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o strategiach Quantus Holdings ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy strategie Quantus Holdings ⚠️ są bezpieczne? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Strategie Quantus Holdings wspomina o byciu częścią: nie wspomina o tym.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Szwajcaria i Wielka Brytania według strony internetowej, ale nie ma ważnych informacji na potwierdzenie tego, Wierzymy, że to jest fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że strategie Quantus Holdings nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Quantus Holdings Strategies jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Strategie Quantus Holdings, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 5 różne rodzaje planów.

Konto próbne: minimalny depozyt w wysokości € 500, dźwignia 1:100, testy 1 do 1 u licencjonowanego certyfikowanego brokera, szeroka ekspozycja do 20 transakcji na wszystkich rodzajach rachunków.

Konto standardowe: minimalny depozyt w wysokości € 10.000, dźwignia 1: 200, pożyczka do 25% marży, codzienne wiadomości, cotygodniowy przegląd rynku, opiekun konta, cotygodniowa transmisja na żywo, webinarium handlowe.

Złote konto Gold: minimalny depozyt w wysokości € 50.000, Dźwignia 1: 200, pożyczka do 50% marży, Codzienny przegląd rynku, Codzienne sygnały rynkowe, Osobisty menedżer portfela, Cotygodniowe webinarium dotyczące transakcji na żywo na żywo, Spotkanie z analitykiem, Dogłębne badania, Budowa portfeli.

Konto biznesowe: minimalny depozyt w wysokości € 100.000, dźwignia 1: 300, pożyczka do 75% depozytu zabezpieczającego, codzienny przegląd rynku, osobisty menedżer portfela, cotygodniowe webinarium z transmisją na żywo, codzienna sesja z najlepszym analitykiem, spersonalizowana edukacja, codzienne sygnały rynkowe, dogłębne badania, zaproszenia na wydarzenia VIP, zarządzanie portfelem.

Konto VIP: minimalny depozyt powyżej € 250,000, dźwignia 1: 400, pożyczka do 100% depozytu zabezpieczającego, codzienny przegląd rynku i sygnały, nieograniczony dostęp do brokera, osobisty doradca VIP, spersonalizowana edukacja, codzienne webinarium na żywo z najlepszymi analitykami, menedżerem akcji, dostęp do wydarzeń VIP, ryzyko- darmowe operacje, zarządzany portfel, wyższe płatności, super wąskie spready.

La platforma do działania oferowane przez Quantus Holdings Strategies to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Strategie Quantus Holdings udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa strategii Quantus Holdings
Strona internetowa strategii Quantus Holdings

Strategie Quantus Holdings zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: widzimy kilka wyjaśnień produktów oferowanych przez Quantus Holdings Strategies, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata inwestycji, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Strategie Quantus Holdings

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: Quantusholdingsstrategies.co

📞Numer telefonu: (Wielka Brytania) +44 203 5751501 | (Szwajcaria) +41 44 5514408

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego dokonaliśmy przeglądu strategii Quantus Holdings. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Strategie Quantus Holdings

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy uważamy, że strategie Quantus Holdings są godne zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌

⛔ Uwaga ⛔: w październiku 2021 FINMA (Szwajcaria) dodano do Strategie Quantus Holdings do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FINMA z października 2021 r. ⚠️


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co sądzisz o strategiach Quantus Holdings? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Strategie Quantus Holdings: ocena i informacje zwrotne»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Elías Carillo, dziękuję za komentarz na temat Quantus Holdings. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *