✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w QuantumAI. Analizujemy stronę internetową, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera do inwestowania. To, co znaleźliśmy, nie było dobrymi znakami.

Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o QuantumAI i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWQuantum-ai-trading.com | handel kwantowy | kwant-ai.io |
thequantumai.app | the-quantum-ai.com
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailNie ma
📈 PlataformaKwantowa sztuczna inteligencja
📌 AdresDesconocido

Co to jest kwantowa sztuczna inteligencja?

Aby rozpocząć, QuantumAI nie jest brokerem samym w sobieJest to raczej strona internetowa używana przez różne firmy inwestycyjne w celu uzyskania informacji od wszystkich osób, które zarejestrują się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego na tej stronie.

Dane zostaną następnie przesłane do firm inwestycyjnych (zazwyczaj BARDZO NIEBEZPIECZNE), aby promować się za pomocą bardzo agresywnej reklamy. Zwykle wykonuje niechciane i bardzo agresywne rozmowy telefoniczne, zapraszając ludzi do inwestowania pieniędzy w celu rzekomo szybkiego i pozbawionego ryzyka generowania zysków.

Witryny podobne do tej istnieją pod dostatkiem, dlatego pomożemy Ci je wykryć i uniknąć wpadnięcia w oszustwo.

przeglądanie sieci

Serwis Quantum AI

Wszystkie te strony, o których mówimy, mają pewne podobieństwo, małą prezentację i formularz rejestracyjny na początku strony głównej. Tam zapraszają użytkownika do rejestracji, oferując mu szybką i łatwą rejestrację, łatwy zarobek i wysokie zyski, starając się wyglądać jak najbardziej przyjaźnie.

Ale jeśli przejdziesz do warunków korzystania ze strony, zobaczysz, że nie wyjaśniają one absolutnie nic na temat sposobu prowadzenia negocjacji, jakiej platformy będą używać lub gdzie zdeponujemy nasze środki lub jak są one ubezpieczone. Nie powiedzą też, która firma obsługuje witrynę ani gdzie jest zarejestrowana.

Chodzi o to, że nie są to nawet firmy zarejestrowane i nadzorowane przez jakikolwiek organ regulacyjny, dlatego radzimy być dobrze poinformowanym przed wprowadzeniem danych na jakiejkolwiek stronie podobnej do tych.

Recenzja wideo Quantum AI

aktualizacje

Nowości o Quantum AI:

data Aktualizacja wiadomości
październik 2021Skarga na QuantumAI z CMW (Austria).
Wrzesień 2023Skarga na QuantumAI z MSZ (Francja).
listopada 2023Skarga na QuantumAI z CySEC (Cypr).
grudnia 2023Skarga na QuantumAI z regulator finansowy CNMV

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”4784″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z QuantumAI.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.

Ostateczna ocena QuantumAI

W kilku słowach nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W QuantumAI.

Jest to firma, która nie podaje absolutnie żadnych danych podatkowych, z komunikatów klientów wynika, że ​​po zarejestrowaniu się w QuantumAI zaczną do Ciebie dzwonić od różnych brokerów i nieregulowanych firm inwestycyjnych, aby zachęcić Cię do inwestowania pieniędzy (BĄDŹ BARDZO UWAŻNY, KOMU DAJESZ SWOJE DANE).

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez QuantumAI?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić QuantumAI?

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić QuantumAI?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy QuantumAI to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że QuantumAI to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy QuantumAI jest godne zaufania?

Nie. QuantumAI nie jest godna zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: 1) Nie wspomina o informacjach podatkowych ani o tym, gdzie się one znajdują, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowa firma, bez stażu pracy. 5) Według wiadomości od klientów QuantumAI, po rejestracji będą dzwonić do Ciebie od niebezpiecznych brokerów (bez regulacji). Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo nierzetelna.

Jak odzyskać pieniądze z QuantumAI?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla QuantumAI?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

8 komentarze do «Czy QuantumAI.trade to oszustwo? Opinie z 2023 r»

 1. Mariano odpowiedź

  Od miesięcy dzwonią do mnie na komórkę i już nie wiem co mam robić. Możesz mi pomóc?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Mariano, przede wszystkim blokuj wszystkie ich numery i nie odbieraj, to oszuści.

   Pozdrowienia.

 2. Martiniano Castrillo odpowiedź

  JEST TO ZGŁOSZONE PRZEZ CNMV!! BĄDŹ BARDZO OSTROŻNY, TO OSZUSTWIE!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Martiniano Castrillo, dziękuję za napisanie o QuantumAI.trade. Ten broker jest uważany za oszustwo. CNMV (hiszpański organ regulacyjny ds. finansów) wystosował do nich zawiadomienie za brak regulacji i oszukiwanie klientów (Zobacz link CNMV).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Ana odpowiedź

  To samo stało się ze mną co do waltera, cnmv już dał ostrzeżenie, będę uważny

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ana, dziękuję za komentowanie QuantumAl.trade. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Walter odpowiedź

  Włożyłem 250 zł na test ale skoro nie widziałem tego dobrze to poprosiłem ich o wypłatę minęły 2 tygodnie i nadal nic nie odzyskuję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Walter, dziękuję za informacje na QuantumAI.trade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *