Komentarze na temat Quantum Investment w Meksyku

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Quantum Investment Mexico, zwanego również Quantum Information, jest brokerem: nie określa tego. Czy naprawdę poleca się Quantum Investment Mexico do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: zakładamy Meksyk, ale tego nie określa.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: absolutnie nic nie wspomina na swojej stronie, wszystko wskazuje na to, że jest to firma nieregulowana.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Quantum Investment Mexico, zauważamy, że tak naprawdę nie dostarcza informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Te platformy do obsługi że Quantum Investment Mexico oferuje: nie wspominają o tym.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla inwestorów, które Quantum Investment Mexico udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Quantum Investment w Meksyku
Strona internetowa Quantum Investment w Meksyku

Quantum Investment Mexico zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: podstawowe wyjaśnienie niektórych produktów finansowych, a także podstawowe wyjaśnienie tego, czym zajmuje się Quantum Investment Mexico, sekcja z wiadomościami finansowymi, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Quantum Investment w Meksyku

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: quantinvestment.com.mx

Número de teléfono: +(52)-55-145-41564

E-mail: nie podano

>>> Wycena Quantum Investment Meksyk <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Quantum Investment Mexico jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: nie wspominają, do jakiej firmy należą, nie wspominają o byciu regulowanym, co wskazuje, że jest to firma nieregulowana, nie precyzują, gdzie opieramy się, próbując znaleźć inne oceny lub komentarze na temat firmy, nie było dla nas niemożliwe znalezienie absolutnie niczego, co wskazywałoby, że jest to „nowa” firma. Oprócz tego otrzymaliśmy wiadomości od klientów z Broker Steigen Makler, broker o niezbyt dobrej reputacji, wspominając, że współpracują z Quantum Investment México.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Quantum Investment w Meksyku? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «Quantum Investment Meksyk / Informacje Quantum: Ocena i komentarze»

 1. Szale Mario odpowiedź

  Witam, dzwonili do mnie wiele razy od miesięcy, może 15 lub 20 telefonów, nie wiem skąd dostali mój numer, powiedzieli mi, że to baza danych, którą kupili, co wywołało u mnie złe przeczucia, nie autoryzowałem ktokolwiek podał moje dane, w końcu powiedziałem im, że nie jestem zainteresowany i dzwonili do mnie jeszcze 3 razy, żeby mnie obrazić, że słownictwo, którego używali ostatnio, pochodzi od przestępców, nie ma wątpliwości, że są to oszuści.

  Dzwonią do mnie i piszą do mnie na WhatsApp pod tym numerem +5215613361304

  Uważaj z nimi, dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Mario, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Quantum Investment Mexico. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 2. William Maisch Molina odpowiedź

  Jest to firma, która miała personel na poziomie przestępczym, jak w przypadku Hugo Coronela, który podawał się za GG i prosił swoich klientów o pieniądze w zamian za usługi i oszukiwał ich. Jeśli jesteś poważną firmą, musisz być bardziej ostrożny przy doborze personelu. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji i nagrań skontaktuj się ze mną

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Guillermo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Quantum Investment Mexico, pamiętasz, jak w ogóle je znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 3. Luis odpowiedź

  Tak naprawdę nie prowadź z nimi operacji, jednak pozostawiają wiele do życzenia w kwestii pierwszego kontaktu w celu przyciągnięcia inwestorów, a w momencie odmowy dokonania inwestycji po prostu nawiązują ostatni kontakt w niegrzeczny i obraźliwy sposób, co pozostawia wiele do życzenia w zakresie obsługi klienta!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luis, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Quantum Investment Mexico… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.