Komentarze QuantBitex
W tej sekcji przeanalizujemy brokera QuantBitex (zwany także nazwą: quantbitex.com), jest pośrednikiem Forex, Kryptowaluty, fundusze ETF y CFD. Czy QuantBitex jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o QuantBitex ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy QuantBitex ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ QuantBitex wspomina o byciu część: brak danych na ten temat.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Szwajcaria, ale nie ma na to informacji, dlatego uważamy, że jest to fałszywe dane.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: QuantBitex jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez QuantBitex, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: Konto podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Diamentowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 250, skorzystaj z obsługi klienta do 1:50, 24/5.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 5.000, skorzystaj z obsługi klienta do 1:100, 24/5.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 25.000, dźwignia do 1:200, całodobowa obsługa klienta, infolinia dla kierowników ds. konta, codzienne przeglądy rynku, kurs edukacyjny 24-do-5, bezpłatne comiesięczne seminaria internetowe, powiadomienia o wydarzeniach i analizy, program mentorski VIP.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 100.000, dźwignia do 1:400, całodobowa obsługa klienta, infolinia dla kierowników ds. konta, codzienne przeglądy rynku, kurs edukacyjny 24-do-5, bezpłatne comiesięczne seminaria internetowe, powiadomienia o wydarzeniach i analizy, program mentorski VIP.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 250.000, dźwignia do 1:800, całodobowa obsługa klienta, infolinia dla kierowników ds. konta, codzienne przeglądy rynku, kurs edukacyjny 24-do-5, bezpłatne comiesięczne seminaria internetowe, powiadomienia o wydarzeniach i analizy, program mentorski VIP.

 

Rodzaje kont QuantBitex
Rodzaje kont QuantBitex

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez QuantBitex to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które QuantBitex udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa QuantBitex
Strona internetowa QuantBitex

QuantBitex zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych: wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, trochę informacji o oferowanych produktach, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat QuantBitex 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: quantbitex.com

📞Numer telefonu: + 442045427999

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na QuantBitex. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona QuantBitex

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? QuantBitex jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy ostrożność, ponieważ jest to firma przykrywka – „offshore”, mało przejrzysta, nie oferuje informacji prawnych, nie jest zarejestrowana tam, gdzie jest wymieniona (lub jest zarejestrowana w podatku raj), a także brak regulacji (firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o QuantBitex? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «QuantBitex: Ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Roberto, dziękuję za komentowanie QuantBitex. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *