Komentarze na temat Qsmart Limited

W tej sekcji przeanalizujemy brokera QSmart Limited, jest brokerem CFD. Czy QSmart Limited jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w firmę?

Broker wspomina o byciu częścią QSmart spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Nowej Zelandii i Szwajcarii and.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, broker wspomina o byciu regulowanym przez CySEC (cypryjski organ regulacyjny).

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez QSmart Limited, zauważamy, że oferuje 3 rodzaje kont: Konto Mikro, Konto Premium i Konto VIP.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 15.000 24 USD, całodobowa obsługa klienta, dźwignia do 5: 1, ograniczony wolumen obrotu.

Po nim następuje Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 24 USD, całodobowa obsługa klienta, dźwignia do 5:1, nieograniczony wolumen obrotu, wiadomości handlowe i metodologia, preferowana obsługa klienta, obsługa kierownicza z kont dedykowanych 200 dni w tygodniu 5 godziny.

Ostatnim typem konta jest Konto VIP- Minimalna wpłata początkowa 100.000 24 USD, całodobowa obsługa klienta, dźwignia do 5:1, nieograniczony wolumen obrotu, wiadomości handlowe i metodologia, preferowana obsługa klienta, konta dedykowane 500 dni w tygodniu 5 godziny, karta debetowa Visa.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera QSmart Limited na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Qsmart Limited
Rodzaje kont QSmart Limited

Te platformy do obsługi że oferty QSmart Limited to: uważamy, że jest to własna platforma QSmart Limited, ale jej nie określa.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które QSmart Limited udostępnia na swojej stronie internetowej.

Witryna Qsmart Limited
Witryna QSmart Limited

QSmart Limited zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie różnych produktów, którymi można handlować z QSmart Limited, podstawowe wyjaśnienia dotyczące analizy fundamentalnej i analizy technicznej, kalendarza ekonomicznego i rzekomo seminariów i seminariów internetowych, chociaż Dostęp do nich musi być zarejestrowany, dlatego nie mogliśmy zweryfikować tych zasobów dla inwestora.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o QSmart Limited

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: qsmartlimited.com

Número de teléfono: + 64-3-2880071 i +41225185013

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma QSmart Limited jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

W tej chwili nasza opinia jest pozytywna, ponieważ broker jest regulowany, ale należy zauważyć, że nie znaleźliśmy w internecie komentarzy ani opinii o QSmart Limited, co każe nam sądzić, że jest to stosunkowo nowy broker.

Uwaga: broker QSmart Limited jest powiązany z Czarny rdzeń, 1000extra Grupa aktywów Alfa, Uchwyt-GP, Najpierw zorza polarna, Bank tokenów, Broker kryptonów, Emporium handlowe, Euroobligacje Plus, Hispamarkety, LivingTradeFX, Handel Maximusem, Makler M, Grupa Inwestycyjna MMT, MójTradeMM, Jeden X globalny, poloinvest, SmartEnevita, Summapy, Urustrade, Zarządzanie Apollo y Handel Vanki, brokerzy o fatalnej reputacji i skargi od podmiotów regulacyjnych. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o QSmart Limited? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

43 komentarze do «QSmart Limited: Ocena i komentarze»

 1. Ważna informacja odpowiedź

  Witajcie przyjaciele, pracowałem dla kilku z tych firm, mogę wam powiedzieć, że są one bardzo dużą grupą i że zmieniają brokerów, ponieważ mają problemy z prawem lub mają zbyt wiele skarg, grupa obejmuje przynajmniej wszystkich tych brokerów: 1000extra, Alfa Assets Group, Apollo Management ( invest-apollo .co ), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading, Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Rynki, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global ( one-xglobal.uk ), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading

  Jak widać, wszyscy są brokerami o tych samych cechach: brak regulacji, wiele skarg dotyczących oszustw. Mam nadzieję, że wkrótce wrócę z większą ilością informacji od właścicieli, na razie mogę powiedzieć, żebyś trzymała się z daleka od którejkolwiek z tych firm, tak jak powiedziałem, że pracowałem dla tej grupy oszustów i są najgorsi, myślą tylko o złożenie klientowi jak największej wpłaty i kradzież wszystkiego. Nigdy niczego nie wygrasz. Pieniądze nie są nawet inwestowane, jest to całkowicie sfałszowana platforma inwestycyjna. Pracowałam z nimi, ale bardzo tego żałuję, zrobiłam to, bo w moim kraju jest mało pracy i potrzebowałam pieniędzy na wyżywienie rodziny. Ale po pracy z tą grupą złodziejskich robaków zdałem sobie sprawę, że nie mogę dalej wiązać się z tego rodzaju ludźmi. Mam nadzieję, że moja wiadomość Ci pomoże.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Informacja, Dziękuję za pisanie o QSmart Limited. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM. Jest częścią zorganizowanej organizacji przestępczej, która wykorzystuje różnych brokerów do oszukiwania wszystkich swoich klientów: Alfa Assets Group, Apollo Management (invest-apollo .co), Asa-GP, Aurora First, Black core, Btoken Bank, Crypton Broker, Emporio Trading , Eurobond Plus, Hispamarkets, LivingTradeFX, Maximus Trade, M Broker, Mira Capital Markets, MMT Investing Group, MyTradeMM, One X Global (one-xglobal.uk), Poloinvest, QSmart Limited, SmartEnevita, Summapips, Urustrade i Vanki Trading.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. zwycięzca odpowiedź

  Mój brat stracił z nimi ponad 12.000 XNUMX euro. Na szczęście wypróbowaliśmy usługi odzyskiwania pieniędzy, o których wspominają. Po dostarczeniu kilku dokumentów w końcu udało nam się go odzyskać, jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękuję wszystkim za pomoc i informacje. Musimy razem powstrzymać te przekręty.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Victor, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 3. Oszukany odpowiedź

  Qsmart Limited już zamknął swoją stronę internetową, bądź bardzo ostrożny, ponieważ w swojej strategii oszustwa za każdym razem, gdy zamykasz stronę, dzieje się tak, ponieważ masz już inną operację, w tym przypadku Bqsmart.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Scammed, bardzo dziękuję za udostępnienie tych informacji o QSmartk Limited… Dlaczego mówisz, że to te same osoby? Zainwestowałeś z nimi?

   Pozdrowienia.

  • Juan Antonio Malagon odpowiedź

   Witam wszystkich już oszukanych

   Myślę, że padłem ofiarą oszustwa z QSMART LIMITED, jak mówi Scammed, strona już nie działa, e-maile nie odpowiadają, a telefony nie istnieją.

   Pierwszą rzeczą, której nikt inny nie inwestuje w te osoby, teraz wydaje się, że otwierają kolejną stronę czyli BQSMART a drugą jest to, że ktoś zna jakąkolwiek formę, współpracowników, prawników, którzy poświęcają się prześladowaniu tych ludzi i zdobywaniu części inwestycji z powrotem.

   Każda pomoc zostanie dobrze przyjęta, ponieważ te pieniądze były jedyną rzeczą, jaką miałem w oszczędnościach, moja wina za zaufanie.

   Dzięki, pozdrawiam

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Juan, dziękuję za informacje o QSmart Limited… Jak myślisz, dlaczego są to te same osoby co BQSMart?

    Pozdrowienia.

    • Juan Antonio Malagon odpowiedź

     Witam, nie wiem czy są takie same, ale jak komentuje strona jest praktycznie taka sama.

     Teraz moje adresy e-mail wracają, ludzie, z którymi miałem kontakt, to Kathia Arizpe, Marco Farola i Valetino Saenz.

     Mój email to [email chroniony] w przypadku, gdy ktoś wie lub może mi pomóc spróbować odzyskać część inwestycji, chociaż wiem, że będzie to trudne.

     Jestem do Państwa dyspozycji dla każdego, kto jest w takiej samej sytuacji.

     dzięki

     • Polecani brokerzy

      Dziękujemy za informację Juan… Jeśli masz inne informacje, podziel się nimi z nami.

 4. Oszukany odpowiedź

  Wspominam tylko, że nie należy inwestować ani grosza w Qsmart Limited, wszystko jest fałszywe, licencje, adresy i teraz mają stronę o nazwie Qsmart (bqsmart .co.nz/) z którą wkrótce zamkną prąd po pierwsze, wszyscy pracownicy są bardzo dobrze wyszkolonymi profesjonalnymi oszustami, twoje pieniądze nigdy nie trafiają do handlu. Raporty są gromadzone po przeprowadzeniu rzekomej operacji, a czasem nawet mylą cenę akcji. Proszę sprawdzić na własne oczy.

 5. Joaquina Gutierreza odpowiedź

  Kazali mi też zainwestować, ale sprawdzałem i regulacja Cysec jest fałszywa.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Joaquin, bardzo dziękuję za komentarze dotyczące QSmart Limited.

   Pozdrowienia.

 6. Hannibal Martin odpowiedź

  William, jestem też w Paragwaju. Czy możemy porozmawiać?
  Poprosiłem Bqsmart o szczegóły klientów w Paragwaju, aby poznać referencje, a oni powiedzieli mi, że dział prawny odrzucił prośbę ze względu na tajemnicę informacji.
  Mój email to [email chroniony]

 7. Hannibal Martin odpowiedź

  Cześć wszystkim. Handluję z BQSmart. Miałem zyski, ale do tej pory wypłaciłem tylko 100 $ jako test i przyszły do ​​mnie bez żadnych problemów.
  Teraz jest możliwość wpłacenia większej kwoty, ale nie zachęcam. Co gwarantuje zwrot mojego kapitału i moich zarobków?

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.