Komentarze na temat ProTrade FX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera ProTrade FX, jest brokerem opcji binarnych. Czy ProTrade FX naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Należy zauważyć, że ta firma nie ma swojej strony internetowej w języku hiszpańskim, ale zdecydowaliśmy się ją również przejrzeć ze względu na różne wiadomości otrzymywane od klientów hiszpańskojęzycznych.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: AJN TRADE LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla.

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera: wspomnieć o rejestracja na Wyspach Marshalla, ale nic o żadnej regulacji, jest to broker NIEREGULOWANY.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez ProTrade FX, zauważamy, że oferuje 4 rodzaje kont: konto standardowe, konto klasyczne, konto premium i konto złote.

Standardowe konto handlowe- Minimalny depozyt początkowy 250 USD, częściowy dostęp do samouczków wideo, 7 dni w tygodniu, wsparcie 24 godziny, stałe spready, dźwignia do 1:200.

Po nim następuje Konto klasyczne- Minimalny depozyt początkowy 2.500 USD, częściowy dostęp do samouczków wideo, 7 dni w tygodniu, wsparcie 24 godziny, stałe spready, dźwignia do 1:200.

Trzeci rodzaj konta to Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 20.000 7 $, pełny dostęp do samouczków wideo, wsparcie 24 dni w tygodniu, 1 godziny, stałe spready, dźwignia do 200:XNUMX.

Ostatnim typem konta jest Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 7 $, pełny dostęp do samouczków wideo, 24 dni w tygodniu, całodobowe wsparcie, stałe spready, regulowana dźwignia.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów rachunków brokerskich ProTrade FX (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont ProTrade FX
Rodzaje kont ProTrade FX

The platformy do obsługi że oferty ProTrade FX to: jest to platforma MT4.

Przejdziemy teraz do analizy różnych zasobów i pomocy dla tradera, które ProTrade FX zapewnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa ProTrade FX
Strona internetowa ProTrade FX

ProTrade FX zapewnia następującą pomoc lub zasoby inwestorom lub zainteresowanym stronom: filmy wyjaśniające różne koncepcje świata inwestycji, glosariusz dla inwestorów, niektóre e-booki.

 

ProTrade FX i PlatinumsTrade, czy to naprawdę ta sama firma?

Ze względu na różne wiadomości otrzymane od klientów obu firm, postanowiliśmy porównać obie strony internetowe (stronę ProTrade Fx i stronę PlatinumsTrade) i znaleźliśmy zbyt wiele podobieństw, aby handlować tylko zbiegami okoliczności, uważamy, że za obydwoma stoją te same osoby strony internetowe ...

Oto seria zdjęć pokazujących podobieństwa, które czytelnicy mogą sami ocenić.

  1. Tutaj porównujemy stronę główną obu stron, w wersji angielskiej to samo, zwróć uwagę na kolory, typografię, design, nawet sekcje i tekst są takie same, tylko z tym obrazem powinno wystarczyć, aby udowodnić sedno... Pamiętaj, że w serii zdjęć po lewej stronie znajduje się strona ProTrade FX, a po prawej strona PlatinumsTrade. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.
PlatinumsTrade i ProTrade FX, podobieństwa
PlatinumsTrade i ProTrade FX, podobieństwa

2. Również strona główna, ale dół strony (tzw. stopka), zauważ ponownie, projekt, kolorystyka, logotypy kart, sekcje... Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

PlatinumsTrade i ProTrade FX, podobieństwa
PlatinumsTrade i ProTrade FX, podobieństwa

3. Trzeci i ostatni obraz w naszym porównaniu, sekcja kontaktowa obu stron internetowych. W tym przypadku nie tylko projekt, sekcje i tekst są takie same, ale także obraz tła ... Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

PlatinumsTrade i ProTrade FX, podobieństwa
PlatinumsTrade i ProTrade FX, podobieństwa

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o ProTrade FX

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: protradefx.com

Número de teléfono: + 442080788663

E-mail: [email chroniony] y [email chroniony]

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma ProTrade FX jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Wierzymy, że lepiej NIE INWESTOWAĆ Z ProTrade FX: prawda jest taka, że ​​chociaż nie znaleźliśmy negatywnych komentarzy ani ocen na temat ProTrade FX, jest to nieuregulowany broker, uważamy również, że stoją za nim te same osoby. Broker PlatinumsTrade, który choć od dawna nie mamy recenzji, to już ma kilka skarg od klientów wyrażających niemożność wycofania swojego kapitału, nie wygląda to dobrze.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o ProTrade FX? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *