Komentarze ProglobalFX
W tej sekcji przeanalizujemy ProglobalFX (zwany również nazwą: proglobalfx.com), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy naprawdę polecamy ProglobalFX do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o ProglobalFX ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy ProglobalFX ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ ProglobalFX wspomina o byciu część: Proglobal Group Pty Sp.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Australia, Chociaż wydaje się nie być prawdą.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozaobserwowaliśmy, że ProglobalFX zapewnia być Regulowany ASIC, Ale tak na prawdę nie figuruje na liście ewidencyjnej agencji, dlatego uważamy, że jest to fałszywe dane.

 

UWAGA: ProglobalFX jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje ProglobalFX, w tym przypadku, zauważyliśmy to oferuje 4 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy € 1.000, zmienne spready, dźwignia do 1:25, całodobowe wsparcie, minimalna wielkość transakcji 24 lota.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy € 10.000, zmienne spready, dźwignia do 1:50, całodobowe wsparcie, minimalna wielkość transakcji 24 lota.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy € 25.000, zmienne spready, dźwignia do 1:100, całodobowe wsparcie, minimalna wielkość transakcji 24 lota.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy € 100.000, zmienne spready, dźwignia do 1:200, całodobowe wsparcie, minimalna wielkość transakcji 24 lota.

Rodzaje kont ProglobalFX
Rodzaje kont ProglobalFX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje ProglobalFX to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które ProglobalFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa ProglobalFX
Strona internetowa ProglobalFX

ProglobalFX zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: między innymi wyjaśnienie rynków, na których działa, wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, tutoriale, analizy, sekcja edukacyjna, najczęściej zadawane pytania.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat ProglobalFX 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: proglobalfx.pl

📞Numer telefonu: + 61279082663

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na ProglobalFX. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona ProglobalFX

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? ProglobalFX jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po zbadaniu tego brokera radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to nielegalna firma, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo nieprzejrzysty, ponieważ nie pokazuje danych o jego rejestracji, a także brak regulacji (firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o ProglobalFX? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *