ZyskiKomentarze handlowe
W tej sekcji przeanalizujemy brokera ZyskiHandel (zwany także nazwą: profitstrade.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy ProfitsTrade naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o ProfitTrade ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy ZyskiTrade ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ ZyskiTrade wspomina o byciu część: ZyskiTrade Sp.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Dominika.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: ZyskiTrade jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez ProfitsTrade, zauważamy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Premium i Konto Islamskie. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250, + 20% bonusu (50 $), +2 sygnały transakcyjne, +1 bezpłatna sesja edukacyjna, łączne fundusze handlowe 300 $.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 650, + 30% bonusu (150 USD), +4 sygnały transakcyjne, +2 bezpłatne sesje edukacyjne, łączne fundusze handlowe 650 USD.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 1.000, + 40% bonusu (400 USD), +8 sygnały transakcyjne, +3 bezpłatne sesje edukacyjne, łączne fundusze handlowe 1.400 USD.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, + 50% bonusu (5.000 USD), +10 sygnały transakcyjne, +10 bezpłatne sesje edukacyjne, łączne fundusze handlowe 15.000 USD.

Konto islamskie: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 500, + 30% bonusu (150 USD), +4 sygnały transakcyjne, +2 bezpłatne sesje edukacyjne, łączne fundusze handlowe 650 USD.

Zyski Rodzaje rachunków handlowych
Zyski Rodzaje rachunków handlowych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje ProfitsTrade to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które ProfitsTrade zapewnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa zysków Trade
Strona internetowa zysków Trade

ZyskiHandel zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, słowniczek, aktualności gospodarcze, garść informacji o oferowanych produktach, najczęściej zadawane pytania, m.in.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat ZyskiHandel 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: profitstrade.com

📞Numer telefonu: + 442037698824

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu Zysków. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona ZyskiHandel ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? ZyskiHandel jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o ProfitsTrade znajdujemy wiele negatywnych i ostrzegających przed tego brokera. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano BCSC (Kolumbia Brytyjska) ZyskiHandel do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BCSC z lipca 2021 r. ⚠️

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co sądzisz o zyskachTrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «ZyskiTrade: Ocena i opinie»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Miguel, dziękuję za komentowanie ProfitsTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *