Broker Bux

ProfitAssist comentarios

Análisis sobre ProfitAssist

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy ProfitAssist (zwany także imieniem: profitassist.io), Broker Forex, Futures i CFD. ¿Es ProfitAssist realmente recomendado para realizar una inversión? ¿Es mejor no invertir con esta empresa? ¿Es un broker seguro? ¿Es una estafa? Te ayudaremos a determinarlo.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o ProfitAssist ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: ¿es ProfitAssist un sitio seguro? ⛔ ¿Podemos confiar en esta empresa? ✅ ¿Podremos retirar nuestro dinero? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ ProfitAssist menciona ser parte de Seabreeze Partners Ltd.
 • ❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę na Dominice.
 • ❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, observamos que ProfitAssist no cuenta con ningún tipo de regulación.

UWAGA: ProfitAssist es un broker NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont que ofrece ProfitAssist, en este caso, observamos que ofrece 3 diferentes tipos de cuenta:

 • Konto testowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, 4 klasy aktywów, dźwignia 1:200, 3 punktowy spread, +50 instrumentów handlowych, bonusy do 35%, ubezpieczenie konta do 35%, 10 darmowych sygnałów miesięcznie, prowizje.
 • Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, 4 klasy aktywów, dźwignia 1:75, spread 2.1 punktu, +250 instrumentów handlowych, bonusy do 70%, ubezpieczenie konta do 55%, darmowe sygnały VIP miesięcznie.
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, 4 klasy aktywów, dźwignia 1:30, spread 0.7 punktu, wszystkie dostępne instrumenty handlowe, bonusy do 100%, ubezpieczenie konta do 75%, darmowe sygnały VIP miesięcznie.

La platforma do działania que ProfitAssist ofrece es: ProfitTrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce para el trader que ProfitAssist proporciona en su página web. Nosotros creemos que los recursos y ayudas provistas en la página web, pueden ser un gran punto a favor del broker.

Página Web de ProfitAssits
Strona internetowa ProfitAssist

ProfitAssist proporciona las siguientes ayudas o recursos a los traders o interesados: una breve explicación sobre los servicios que ofrece, noticias y análisis del mercado, sección de preguntas frecuentes, no mucho más.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na ProfitAssist

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

Może się zastanawiasz por qué realizamos una reseña sobre ProfitAssist. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na ProfitAssist

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: ¿creemos que la empresa ProfitAssist es confiable? ¿Deberías invertir tu dinero con la empresa? ¿Son una empresa recomendada? ⭐ Análisis del 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA: ProfitAssits, junto a IGFB, winmarket, Przepływ inwestycji, Prosta droga, Inwestycja Tetra y Maxi Plus działają pod firmą Seabreeze Partners Ltd., firmą o bardzo złej reputacji, z wieloma skargami i ostrzeżoną przez kilka władz. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o ProfitAssist? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

105 komentarze do «ProfitAssist: Ocena i komentarze»

 1. Luisa Gislaine Dufourcq Araya odpowiedź

  Witam, prawda jest taka, że ​​myślałem, że tylko ja wyśmiewałem się z tego, jak oni to zrobili.Przeczytałem artykuł na Facebooku, gdzie pojawiła się historia znanej postaci w Chile, była to trzecia. Właściwie kończę czytać i dzwoni telefon, to Fernanda powiedziała mi, że to bitcoin i że skontaktuje się z brokerem, który mnie poprowadzi. Wszedł mój „doradca” i powiedział, że muszę wysłać zdjęcie mojej karty z obu stron. Początkowo stawiałem opór, dopóki nie wysłałem mu tego również z zapisaną kartką, że robię to dla własnej wolności. Podekscytowałem się i nadałem mu imię syna i mojej synowej. Wszyscy wygrywaliśmy, gdy nagle zadzwonili do mnie, mówiąc, że doszło do niepowodzenia, więc wszystko przegrałem. Ale była możliwość, że gdybym wpłacił 3 miliony więcej, odzyskałbym inwestycję.Wyjąłem ostatnie 4% z AFP, bo dzięki temu poprawiłbym swoją inwestycję. Marco był tą osobą, widziałem go tak blisko, że otworzyłem przed nim serce. Osiągnąłem 10 44.000 $, więc powiedziałem mu, że chcę wypłacić coś, aby zastąpić to, co stracił mój syn. Blockchain w magiczny sposób wchodzi i mówi mi, że aby przynieść pieniądze, musiałem przejść przez kilka kroków, pierwsze osiem depozytów, aby utworzyć folder, wszystkie zostały odwrócone, z wyjątkiem ostatniej, która wynosiła 10000 7 $ i miała dwa dni na wysłanie. Potem mówią mi, że nie miałem ubezpieczenia od oszustw, które wyniosło 10% całości, potem 10.000% podatku i w końcu 7 73.000 dolarów, że system to wysłał, nawet 66% musiałem wysłać ponownie, bo było Stracony. Osiągnąłem 650.000 447449239373 dolarów zadłużenia, nawet mój najmłodszy syn minął mnie, aby odzyskać tę stopę swojego domu. Ponieważ za każdym razem, gdy pojawiały się te żądania, mój „doradca” wchodził do mojego komputera i prosił o numery anydesk, dostawał tyle pieniędzy, ile mógł, gdzie tylko mógł. Kiedy już ze mną nie rozmawiał, zdałem sobie sprawę, że nie mam nic, jestem nauczycielem, mam 447380451041 lat, chciałem przejść na emeryturę, zarabiam 0043720589863 447311955690 $ i nawet to mi odebrano. Pozostało mi tylko zabić się, nie mogłem stanąć twarzą w twarz z moimi dziećmi. Za te pieniądze byłam szczęśliwa, bo kupiłaby mi małą działkę (nie mam własnego domu), a z resztą nie musiałabym prosić dzieci o pieniądze, bo emerytura mi by nie wystarczyła. Czytałem historię Farkasa, Zamorano i gospodarza programu telewizyjnego, więc nigdy nie pomyślałem o oszustwie. Strona była tetra-invest.co, ten podmiot dzwonił do mnie z KU telefon + XNUMX, Fernanda ´+XNUMX i María Selmann, która była z Blackchain +XNUMX i Gabriela Sotelo TetraInvest weryfikator agenta +XNUMX Musiałem wysłać jej moją kartę i kopię wpływy kasowe

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Luisa Gislaine, dziękuję za komentarz na temat ProfitAssist. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. zwycięzca odpowiedź

  Ciao
  Jestem stato truffato da profitassist.

  Widziałem chiederanno w kontynuacji soldi i non preleverete mai niente!

  Nie było depozytu w wysokości 10% za prelevare i soldi è a trufle. Nie widziałem setnej!
  Mój pośrednik si chama Giulia larsen ma przekonujący, że używamy fałszywych nazw!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Victor, musimy zakończyć to oszustwo. Dziękujemy za komentowanie ProfitAssist. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Vitor odpowiedź

  Purtroppo sono stato mop szeroki!

  Profitassist to trufla.
  Broker si fa chiamare Giulia Larsen! Mój hanno chiesto il 10% importu na farmi avere i soldi, poi ancora il 5% przetworzonych Blockchain (indirizzo fałszywy e-mail) che sono zawsze papuga!

  Non dateli setna perchè non vedrete più i vostri soldi.
  Kiedy zauważę, że jest to negatywne, mówię, że jeśli traktuję to concorrenza ma non è vero!

  Be ci tenete ai vostri soldi non girateli niente
  Attenzione ai nomi: Giulia, Emily, Larsen !!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Vitor, musimy zakończyć to oszustwo. Dziękujemy za komentowanie ProfitAssist. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Fatima Alvarez Contreras odpowiedź

  Straszna obsługa klienta. Robię 40 km, aby rozwiązać problem z bankiem, a mój oddział jest zamknięty z powodu świąt. Idę do centrali i grafik jest skrócony bo jest święto Vigo i jest nieczynny.. A jutro może nie przyjdą bo nie mam umówionego spotkania i nie mogę go dostać do jutra, nie mogą mi tego nawet dać online. ****

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Fatima, nie wysyłaj więcej pieniędzy, zostaną skradzione. Dziękujemy za komentowanie ProfitAssist. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Wspomaganie zysku 💯 odpowiedź

  Jajajajjajajja wszystkie scammed zostały wyszorowane i ukradłem wszystko 🤑🤑🤑🤑🤑 home plate 🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑, dzięki za darmowe pieniądze 💰💵💵💵💵💵💵💵💵 💵 💵💵💵💵💎💎💎💎💶💶💶💶💶💴💴💴💴🪙🪙🪙🪙💳💳💳💳💷💷💷💰💰💰💰

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Masz bardzo mało wstydu, mam nadzieję, że wkrótce wsadzą cię do więzienia. Nie wyśmiewaj się z inwestorów, których wprowadziłeś w błąd, ponieważ są w dobrej wierze.

 6. CARVALHO odpowiedź

  São uns vigaristas.Tudo, czyli co będzie w stanie walczyć z eles é pouco

  Są oszustami. Wszystko, co można przeciwko nim zrobić, to niewiele

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj CARVALHO, używają fałszywych nazwisk, nie oddadzą ci pieniędzy, są złodziejami, ludzie z ProfitAssist wymyślają prawa i podatki, abyś wysyłał więcej pieniędzy, ale nawet jeśli zapłacisz, nigdy ci ich nie oddadzą. Dzięki za komentowanie ProfitAssist, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko zarabiają to zobaczyć iw końcu Mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
   Możesz zobaczyć jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/profitassist-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, skontaktuj się z naszym czatem lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia
   -------------
   Olá CARVALHO, używamy fałszywych nazwisk, nie dam ci pieniędzy, são robões ani pessoal da ProfitAssist wymyśla leis i oszustwa, abyś wysłał więcej pieniędzy, więcej niż płacisz, nigdy ci nie oddadzą. Wspierany przez komentarze na ProfitAssist, ten broker i SCAM, nie wysyłają pieniędzy, chcą zarobić maksymalną możliwą kwotę pieniędzy na kłamstwach i manipulacjach, ponieważ operacje nie są prawdziwe lub pieniądze nie są umieszczane na rynku, po prostu wygrywają i nieostateczne Oni ci łudzą się, że je straciłeś i je zatrzymujesz.
   Możesz zobaczyć jego analizę tutaj: https://brokersrecomendados.com/profitassist-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się swoją wiedzą, zwłaszcza o podanie informacji, które mogą pomóc innym osobom w inwestowaniu w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, takie jak ci, którzy będą się z Tobą kontaktować? Boisz się, jak w ogóle znalazłeś tego biegacza?

   Aby otrzymać swoje dinheiro de volta, skontaktuj się z nami za pomocą naszego czatu lub tego linku: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia

 7. Ana odpowiedź

  To oszustwo, to łajdacy i nie wiem, jak spokojnie zarabiają na takie życie.
  Straciłem 6000 euro i ani jednego nie udało mi się odzyskać.
  Proszę nie daj się zwieść.

  Moim doradcą był Arturo Becker i to prawdziwy łajdak.

  Jeśli ktoś chce złożyć pozew zbiorowy, prosimy o komentarz i zobacz, co możemy zrobić.

  JAKA LACRA LUDZI, JAKA DYSKUSJA LUDZI

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ana, lepiej odzyskaj pieniądze tak szybko, jak to możliwe, uwierz mi, nigdy nie zwrócą pieniędzy, nie oddadzą ci pieniędzy, są złodziejami, ludzie ProfitAssist wymyślają prawa i podatki, abyś wysyłał więcej pieniędzy, ale nawet jeśli płacisz, nie dostaniesz. Nigdy nie wracaj. Dzięki za komentowanie ProfitAssist, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko zarabiają to zobaczyć iw końcu Mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
   Możesz zobaczyć jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/profitassist-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, skontaktuj się z naszym czatem lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Vitor odpowiedź

    E trufla!
    Non dovete Girali soldi z powodu nessun!
    Mój hanno fregato 16000eur!
    My hanno chiesto il 10% dell'importo per chiudere il conto e poi sono spariti con i miei soldi
    La mia broker si chiama Giulia more sicuramente to fałszywe imię.
    NIENTE soldi perche vi fregano.
    Vitor

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Vitor, nie wysyłaj więcej pieniędzy, zostaną skradzione. Dziękujemy za komentowanie ProfitAssist. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

  • Kimmy odpowiedź

   Możesz cofnąć płatność, którą zrobiłem za pomocą mojej karty do konta oszczędnościowego, ponieważ mogę ją cofnąć, a także przechodzę przez Budę. Jeśli chodzi o wynagrodzenie bezpieczeństwa, prawda jest taka, że ​​już zrezygnowałem z niego za zgubiony i szukam teraz pracy, aby móc odzyskać swoje dochody, ponieważ zostałem z niczym, gdy podążali za mną godzinę po tym, jak zostałem oszukany spełnienia wszystkich wymagań.Mówisz, że muszę zapłacić ponownie, aby kontynuować wypłatę, ponieważ są trzy kroki, a on każe mi zapłacić 10% podatku, a ja powiedziałem mu, dlaczego muszę zapłacić ponownie, jeśli już zapłaciłem i powiedział mi, że nie zarejestrował się w systemie, a ja powiedziałem mu, że zostałem oszukany przez jego firmę i powiedział mi, że to nie są kroki, które muszę wykonać. I przysięgam i przysięgam, że mnie nie oszukiwał i powiedział mi, że twoje pieniądze są małe, nie cenią ca w moim kraju, tak, i powiedziałem mu, tak, w porządku, nie wiem co jeszcze powiedz mu, że Antonio Martínez i Marco Velasquez powiedzieli mi, że Daniela i Arturo Becker są oszustami i nie pracują już w firmie i prowadzą śledztwo, a ja powiedziałem mu, aby się przedstawił, a on powiedział mi, że nie jest możliwe, aby polityka firmy była prywatny.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Kimmy, nie dadzą ci pieniędzy, są złodziejami, ludzie z ProfitAssist wymyślają prawa i podatki, abyś wysyłał więcej pieniędzy, ale nawet jeśli zapłacisz, nigdy ich nie oddadzą. Dzięki za komentowanie ProfitAssist, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko zarabiają to zobaczyć iw końcu Mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
    Możesz zobaczyć jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/profitassist-comentarios/
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, skontaktuj się z naszym czatem lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

  • Hans odpowiedź

   Dobry wieczór, Ana Grałem też z Arthuro Beckerem. Miałem zamiar ponownie zainwestować dodatkowe 5000 USD do początkowych 500 USD, które zainwestowałem. Udało mi się jednak odzyskać pieniądze, wmawiając mu, że muszę je wyciągnąć, aby dokończyć spłatę długu w moim banku, a więc bank zezwolił mi na pożyczkę w wysokości 5000 dolarów. Uwierzył we wszystko i dał mi pieniądze. Prawda była taka, że ​​mi się to nie udaje, ale dałem mu też wiarę, że jest to pilnie potrzebne, aby ułatwić spłatę.

 8. Kimberly odpowiedź

  Cześć. Juan zdeponowali go na swoim koncie, zwrócili go i spółkę. Albo to był proces.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Kimberly, uwierz mi, nigdy nie zwrócą ci pieniędzy, nie oddadzą ci pieniędzy, są złodziejami, ludzie z ProfitAssist wymyślają prawa i podatki, abyś wysyłał więcej pieniędzy, ale nawet jeśli zapłacisz, nigdy ich nie oddają z powrotem. Dzięki za komentowanie ProfitAssist, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko zarabiają to zobaczyć iw końcu Mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
   Możesz zobaczyć jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/profitassist-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, skontaktuj się z naszym czatem lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 9. jeszcze jedno oszustwo odpowiedź

  Witam, zainwestowałem w grudniu - styczniu, mam tam tysiące i nie dadzą mi nic wypłacić. Niektórzy oszuści, tacy jak Laura, Arturo Becker, Angel Gonzalez….

  Okradli mnie, nie stawiają mi czoła i nie zwracają mojego kapitału

  złodzieje oszustów

 10. Christian emilio mateo guerrero odpowiedź

  Witam i zostałem oszukany przez firmę profitassist .io / logowanie / w listopadzie wpłaciłem 250 USD i do tej pory dało mi to zysk w wysokości 7,831 USD i chciałem go wypłacić, a oni skontaktowali się ze mną i chcieli, abym wpłacił 18 %, tam zdałem sobie sprawę Co to było oszustwo, tutaj zostawiam numery osób Angel gonzales + 447861754716… Laura z działu weryfikacji kont biznesowych profitassist + 447877852437… .. Arturo Becker +442033184970… Jose luis fernandez agent blockchain i przedstawiciel finansowy + 447309269495

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Christianie, ludzie w ProfitAssist wymyślają prawa i podatki, aby wysyłać więcej pieniędzy, ale nawet jeśli zapłacisz, nigdy ci ich nie oddadzą. Dzięki za komentowanie ProfitAssist, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko zarabiają to zobaczyć iw końcu Mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
   Możesz zobaczyć jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/profitassist-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 11. sonia odpowiedź

  Cześć! Czy ktoś ma informacje o tym, gdzie znajduje się pomoc Profit? IP? Telefon stacjonarny? Nie wiem… coś ???

  • Anibal odpowiedź

   Witaj Soniu, chciałbym również, aby jakiś pracownik lub były pracownik powiedział, jak możemy odzyskać nasze pieniądze lub kto jest odpowiedzialny za oszukiwanie i zrujnowanie tylu istnień ... zabili mnie, ukradli wszystkie moje pieniądze ⚰️ ⚰️ wszystkie moje oszczędności zachowali je I z tego, co widzę, nigdy ich nie odzyskam

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Anibal, możesz odzyskać swoje pieniądze z naszego CHAT, ludzie w ProfitAssist wymyślają prawa i podatki, abyś wysyłał więcej pieniędzy, ale nawet jeśli zapłacisz, nigdy ci ich nie zwrócą. Dzięki za komentowanie ProfitAssist, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko zarabiają to zobaczyć iw końcu Mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
    Możesz zobaczyć jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/profitassist-comentarios/
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

 12. Marcelo odpowiedź

  Witam, jestem zainteresowany tym, kto został oszukany przez ProfitAssist, jeśli złożyli pozew zbiorowy lub inny zarząd, aby odzyskać pieniądze. Potrzebuję więcej wskazówek lub możliwości przyłączenia się, aby móc coś razem zrobić. Docenię twoje odpowiedzi. Jestem z Chile.

  • Soni odpowiedź

   Tak ... pozwaliśmy, a policja naukowa prowadzi śledztwo z całą dostarczoną przez nas dokumentacją ...

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Soni, co za dobre wieści !!!Jeśli jesteś tak miły, aby poinformować nas o wszystkich postępach, które mogą pomóc osobom dotkniętym chorobą, z przyjemnością pomożemy.

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

  • Harry odpowiedź

   Witaj Marcelo, dzień dobry, jestem Enrique z Santiago, właśnie zostałem oszukany przez kilku złoczyńców o imieniu Alejandro Wolf, José Luis Fernández i Adán Nicolas Rubio, wszyscy z Profitassist.io. chcesz wiedzieć, czy możemy złożyć skargę lub pozew zbiorowy? Będę uważny na twoją odpowiedź ...

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Enrique, lepiej odzyskaj pieniądze jak najszybciej, uwierz mi, nigdy nie zwrócą pieniędzy, nie oddadzą ci pieniędzy, to złodzieje, ludzie z ProfitAssist wymyślają prawa i podatki, abyś wysyłał więcej pieniędzy , ale nawet jeśli płacisz, nie dostaniesz. Nigdy nie wracają. Dzięki za komentowanie ProfitAssist, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko zarabiają to zobaczyć iw końcu Mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
    Możesz zobaczyć jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/profitassist-comentarios/
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, skontaktuj się z naszym czatem lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

  • Adolfo odpowiedź

   Witam, ja też zostałem oszukany i jeszcze nic nie zrobiłem, skoro wciąż dowiaduję się, co mogę zrobić w tych wezwaniach w ten sposób, jeśli ktoś coś wie, jeśli można złożyć pozew zbiorowy to byłoby super, a wszystko imiona, które wspominają te same Ludzie dzwonili do mnie, każdy z nich zawsze wymieniał coś innego, a kiedy poszedłeś dalej, ktoś inny dzwonił do ciebie. (również z Chile)

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Adolfo, używają fałszywych nazwisk, nie dadzą ci pieniędzy, są złodziejami, ludzie w ProfitAssist wymyślają prawa i podatki, abyś wysyłał więcej pieniędzy, ale nawet jeśli zapłacisz, nigdy ci ich nie oddadzą. Dzięki za komentowanie ProfitAssist, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko zarabiają to zobaczyć iw końcu Mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
    Możesz zobaczyć jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/profitassist-comentarios/
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, skontaktuj się z naszym czatem lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

 13. Marcelo odpowiedź

  Ja też zostałem oszukany.
  Najpierw zadzwoniła do mnie kobieta o imieniu Clara, potem inny mężczyzna o imieniu Jaime i mówią, że są twoim całkowitym maklerem giełdowym, który przekonuje cię do dalszego inwestowania, przypisują mi Tradera o imieniu Marco, który dzisiaj 08 mówi mi, że muszę zrobić legalizacja o wartości 04 2021 USD, to dużo pieniędzy, w ten sposób mogę wypłacić pieniądze, bo inaczej wszystko stracę. Moja inwestycja wynosiła od 28.000 12.500 do 13.000 XNUMX USD. Twierdzą, że są z Anglii. Mam numery telefonów i trochę WhatsApp. Czy możesz mi pomóc odzyskać moją inwestycję ???. Dzięki.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Marcelo, możesz odzyskać swoje pieniądze z naszego CZATU, wymyślają prawa i podatki, abyś wysyłał więcej pieniędzy, ale nawet jeśli zapłacisz, nigdy ci ich nie oddadzą. Dzięki za komentowanie ProfitAssist, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko zarabiają to zobaczyć iw końcu Mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
   Możesz zobaczyć jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/profitassist-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Walther odpowiedź

   Cześć Marcelo, powiedzieli mi też o zrobieniu legalizacji i mówią mi, że muszę zapłacić 15% tego, co mam na koncie, czy wiesz coś więcej na ten temat?

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Whalter, jeśli wyślesz te 15% więcej, też je stracisz, nie ma legalizacji, wymyślają to, aby uzyskać więcej pieniędzy, to OSZUSTWA. Możesz odzyskać swoje pieniądze z naszego CHAT, ludzie ProfitAssist wymyślają prawa i podatki, abyś wysyłał więcej pieniędzy, ale nawet jeśli zapłacisz, nigdy ci ich nie oddadzą. Dzięki za komentowanie ProfitAssist, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko zarabiają to zobaczyć iw końcu Mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
    Możesz zobaczyć jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/profitassist-comentarios/
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

   • Harry odpowiedź

    To złodzieje, na miłość boską nie dawaj peso więcej, nie rób nic innego, w rzeczywistości myślę, że strona była zamknięta dla publiczności, nie wysyłaj ani grosza, w piątek ukradli mi 8 tysięcy dolarów ….

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Enrique, lepiej odzyskaj pieniądze jak najszybciej, uwierz mi, nigdy nie zwrócą pieniędzy, nie oddadzą ci pieniędzy, to złodzieje, ludzie z ProfitAssist wymyślają prawa i podatki, abyś wysyłał więcej pieniędzy , ale nawet jeśli płacisz, nie dostaniesz. Nigdy nie wracają. Dzięki za komentowanie ProfitAssist, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko zarabiają to zobaczyć iw końcu Mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
     Możesz zobaczyć jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/profitassist-comentarios/
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, skontaktuj się z naszym czatem lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     pozdrowienia

 14. Marianella odpowiedź

  Ja też zostałem oszukany przez te kleksy
  Najpierw dzwoni do ciebie kobieta o imieniu clara, potem inny mężczyzna o imieniu jaime i mówią, że są twoim całkowitym maklerem giełdowym, który przekonuje cię do kontynuowania inwestycji, dzwoni do ciebie pewien sergio rinaldi, gdy chcesz wypłacić pieniądze, musisz zapłacić 26% swoich zarobków zalegalizować, mówi, a potem musisz zapłacić ubezpieczenie w wysokości 9.8% sumy, że zatrzymali wszystko, czego nigdy nie widziałem, moje pieniądze 10500 dolarów plus 2600 dolarów na legalizację plus 980 dolarów na ubezpieczenie Oszukali mnie te plagi świata i oni mówią, że są z Anglii, wydają się być bandą oszustów

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Marianello, prawa i podatki są wymyślone po to, aby wysyłać więcej pieniędzy, ale nawet jeśli zapłacisz, nigdy ich nie zwrócą. Dzięki za komentowanie ProfitAssist, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko zarabiają to zobaczyć iw końcu Mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
   Możesz zobaczyć jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/profitassist-comentarios/
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 15. Jose Norberto Alvarado odpowiedź

  MOGŁEM ODZYSKAĆ ​​MOJE PIENIĄDZE, opowiadam o swoim doświadczeniu, skontaktowałem się z mychargeback za pośrednictwem tej strony, nie mogłem im zaufać ani nikomu, ale wyjaśnili mi proces. To, co robią, to sprawdzanie banku lub karty kredytowej, na której zostałeś oszukany, ale wiedzą, jak to zrobić dobrze, nawet ci pomagają i mówią ci wszystko, co musisz zrobić, aby zweryfikować, że to oszustwo i być w stanie odzyskać płatność . Mogę powiedzieć, że to zadziałało i czy udało mi się odzyskać pieniądze po tak długim czasie. Polecam to.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć José, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

  • Pedro Tolentino Garcia odpowiedź

   Do tej pory nie mogę odzyskać moich pieniędzy, chcę tylko odzyskać moją inwestycję, proszę, jak to zrobiłeś, José Alvarado. Pozdrawia Cię Pedro Tolentino

  • Kimberly odpowiedź

   Chcę odzyskać moje pieniądze, przeglądam platformę, o której mówią, że należy do mnie i podobno są moje pieniądze i jedna jest aktywna przez cały proces, który dotyczył płatności bezpieczeństwa i przelewu bankowego dla Budy. Com

  • Kimberly odpowiedź

   Witam, dzisiaj zadzwonili do mnie ponownie, mówiąc mi, dlaczego nie pracuje i dlaczego nie ma ruchu, a nazywa się Marco velasquez z profitassist .io i powiedziałem mu, że czekam na wypłatę pieniędzy, powiedziałem mu, że już zapłacił wszystkie wymagania i powiedział mi, że nie ma żadnych formalności, że pani, z którą pracowałem, oszukiwała mnie i że już zadenuncjowali pannę Danielę i że muszę zapłacić 15% kwoty, którą mam. Co powinienem zrobić, aby odzyskać pieniądze? Oddzwaniają do mnie. Wiem, że nie muszę nic płacić za wszystko, co zostało już poinformowane w komentarzach. Ale co powinienem zrobić w tej sytuacji?Nie wiem, czy ktoś z Was zrobił to samo po tym, jak został oszukany przez profitassist .io, zadzwoni do Ciebie ponownie.

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Kimberly, nie dadzą ci pieniędzy, to złodzieje, ludzie w ProfitAssist wymyślają prawa i podatki, abyś wysyłał więcej pieniędzy, ale nawet jeśli zapłacisz, nigdy ich nie oddadzą. Dzięki za komentowanie ProfitAssist, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko zarabiają to zobaczyć iw końcu Mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
    Możesz zobaczyć jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/profitassist-comentarios/
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, skontaktuj się z naszym czatem lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

  • Kim odpowiedź

   Witam tak, ale kazali mi dokonać przelewu z mojej bankowości mobilnej i Buddy, a więc ich umysł na moje konto profitassist.io

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Kim, powinieneś spróbować odwrócić ten przelew, pieniądze można odzyskać, nie poddawaj się, to oszuści.

    Pozdrowienia.

 16. Miguel odpowiedź

  Po 2 miesiącach od skontaktowania się z nimi na moim koncie profitassit pojawia się prawie 8500 dolarów i że aby wypłacić, musiałbym zapłacić 18% (założenie portfela), aby móc uzyskać dostęp do worka całkowitej kwoty do wypłaty (8500) na Strona Buddy i że pieniądze wpłyną na moje konto w ciągu 5 dni. Doradca nigdy nie poinformował mnie, gdzie zainwestowała pieniądze… powiedziała, że ​​to automatyczne.
  Chciałbym tylko odzyskać pieniądze i nie wierzę w wiele kłamstw, które są publikowane na telefonach komórkowych.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Miguel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ProfitAssist, spróbuj uratować swój kapitał z naszego CZATU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Kimberly odpowiedź

    Witam, zainwestowałem też profitassist .io / logowanie / empese za 250 dolarów po tym, jak zaproponowali wyższą inwestycję, musiałem zwiększyć 750 dolarów więcej, aby osiągnąć 1000 dolarów później zarobiłem już 3254 dolarów więcej i musiałem zapłacić 18 za procent żeby móc wypłacić pieniądze, a potem powiedzieli mi, że mam ubezpieczenie na 10 procent od kwoty, którą miałem. I tak poszło i napisałem do mojego doradcy i nic, wszystko było takie realne, minęły prawie dwa miesiące i brak odpowiedzi. Czuję się oszukany i bardzo zmartwiony. Ponieważ w moim kraju są to podeszwy i za to w sumie dużo pieniędzy praktycznie zainwestowałem prawie 2000 dolarów. Pomóż mi odzyskać pieniądze.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Kimberly, możesz odzyskać swoje pieniądze z naszego CZATU, wymyślają prawa i podatki, abyś wysyłał więcej pieniędzy, ale nawet jeśli zapłacisz, nigdy ich nie oddadzą. Dzięki za komentowanie ProfitAssist, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko zarabiają to zobaczyć iw końcu Mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
     Możesz zobaczyć jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/profitassist-comentarios/
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     pozdrowienia

 17. HECTOR odpowiedź

  Niedawno zainwestowałem w tę firmę, wszystko co przeczytałem SCARS mnie, jeden z brokerów powiedział mi, że wyślą mi ubezpieczenie i do tej pory nie wysłali mnie, ale jak przysłali im wasat zadzwonili do mnie, ale prawda jest taka Nie wiem co robić... Powiedział mi też, że firma da mi pół BTC, prawdę mówiąc brzmi bardzo dobrze, proszę, co mogę zrobić...

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Hector, nie wierz w nic, kłamią jak oddychają, chcą, abyś uwierzył w ich kłamstwa, abyś im zaufał, a oni wierzą, że wymyślając fantastyczne prezenty, ludzie wyślą im miliony. Nie wysyłaj im pieniędzy, zatrzymają je, a potem cię zablokują.

   pozdrowienia

 18. Niedziela odpowiedź

  Te śmietniki, które zarabiają na zyskach, podszywają się pod profesjonalnych inwestorów. Sprawiają, że wpłacasz i obiecują szybkie wygrane i wypłaty oraz wiele kłamstw. Jedyną prawdą jest to, że jeśli chcesz się wycofać, będą się denerwować, będą próbować cię przekonać, żebyś tego nie robił. Jeśli nie mogą cię przekonać, po prostu przestaną odpowiadać na twoje wiadomości, to samo stało się ze mną, co mówi Tomas Gonzalez…. Dokładnie to samo.

  ⛔⛔⛔ Proszę nie ufać ⛔profitassist ⛔ Zapewniam, że nie będziesz w stanie wypłacić ani grosza ze swoich pieniędzy lub zarobków. Nie będą mogli niczego wycofać. ⛔⛔⛔⛔

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Niedzielo, tak działają, jakby były legalne, a nie, nie są, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ProfitAssist, spróbuj uratować swój kapitał z naszego CZATU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 19. Alexandru odpowiedź

  Witam mnie, dali mi również 3000 €, poprosili mnie o opłacenie ubezpieczenia, a ostatecznie okłamali mnie, możesz mi pomóc odzyskać pieniądze, dziękuję

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alexandru, tak działają, jakby były legalne, a nie, nie są, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ProfitAssist, spróbuj uratować swój kapitał z naszego CZATU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 20. Tomás González odpowiedź

  Początkowo wszystko wydaje się poprawne. Zmuszają nawet do okazania rachunków i danych, aby wydawało się, że to Ty musisz potwierdzić, że jest to legalne. Następnie podają dane dotyczące wydajności. Ale kiedy prosisz o uratowanie swoich pieniędzy, najpierw upierają się, że tego nie robisz, a potem nie odbierają, nie odbierają telefonu ani nie dają znaków życia.
  Oczywiście zostałeś już oszukany. A z drugiej strony, że na tym świecie jest wielu niewinnych i ufnych ludzi.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Tomàs, tak postępują, jakby były legalne, a nie, nie są, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ProfitAssist, spróbuj uratować swój kapitał z naszego CZATU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 21. Profesjonalny zysk odpowiedź

  Jesteśmy wiarygodni, to kłamstwo, to, co robimy, to kradniemy ci wszystko i zaleca się, aby stracić pieniądze jako głupek.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ProfitAssist, spróbuj uratować swój kapitał z naszego CZATU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 22. Irytujący starzec 😡😡😡😡😡😡 odpowiedź

  Pomocy, ukradli mi 3500 dolarów, moim doradcą jest Conchuda i zabrała to wszystko śmierdzące

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Staruszku, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ProfitAssist, spróbuj uratować swój kapitał z naszego CZATU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 23. Russell Ostos odpowiedź

  Jaime 44 78777 852437. Maribel 44 7861 754716. Clara 44 7308 728249. Aleksander bez numeru. Nigdy nie przestali do mnie dzwonić. ale zmęczyła ich moja odmowa.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Russel, bardzo dobra robota !!!, Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ProfitAssist, spróbuj uratować swój kapitał z naszego CZATU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 24. Bawarski odpowiedź

  Witam, zadzwonili do mojego dziadka, wchodzę na profitassist.io i potajemnie wpłacam 3.500.0 XNUMX USD, czy zamierzają go oszukać? Lub jeśli już to zrobili, gdy pomagam odzyskać pieniądze, zdaję sobie sprawę, że zaczęli dzwonić pod numery losowe od listopada zeszłego roku. Czy można coś zrobić?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Bayer, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ProfitAssist, spróbuj uratować swój kapitał z naszego CZATU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 25. ADELAIDA OCAÑA MELENDREZ odpowiedź

  DOBRA NOC JESTEM ADELAIDA OCAÑA MELENDREZ, PERUANA I ZOSTAŁEM OSZKODZONY PRZEZ NIEKTÓRZY MŁODE LUDZIE Z TWOJEJ FIRMY, MUSZĄ BYĆ MAFIĄ OSZUSTW PODAJĄCYCH SIĘ ZA TWOJĄ FIRMĘ. ENRIQUE CISNEROS Z NUMEREM TELEFONICZNYM - +447878009896. MARCO + 447878013940, JAIME +447877852437, UDAJĄC SIĘ JAKO BROKER TWOJEJ FIRMY, Sugeruję, żeby mi pomogli Oszukali mnie 3500 DOLARAMI.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj ADELAIDA, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ProfitAssist, spróbuj uratować swój kapitał z naszego CZATU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 26. Jezus odpowiedź

  Witam, jestem Wenezuelką, mieszkam w Peru. Zainwestowałem u tego brokera od listopada zeszłego roku. Wszystko wskazuje na to, że idzie dobrze, dopóki nie zdecydujesz się wypłacić zysków. I kazali mi zapłacić podatek i ubezpieczenie za legalizację kapitału i tym samym móc się wycofać. A minął już miesiąc w tym procesie i nic, co nie daje mi satysfakcjonujących wiadomości… według mnie wszystko jest w rękach giełdy. Proszę, jak odzyskać moją inwestycję?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jezu, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z ProfitAssist, spróbuj uratować swój kapitał z naszego CZATU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Harry odpowiedź

   Witaj Jezu, dzień dobry pozdrowienia, jestem Enrique Pana, mój też z Vnzla, chciałem wiedzieć, czy w końcu udało ci się odzyskać pieniądze ??? Jeśli masz numer lub adres e-mail profitassist.io ?? Od stycznia tego roku znam tych ludzi i wydaje mi się, że jeśli są oszustami to bardziej się wstydzę bo przypadkowo dodaję brata i kuzyna, teraz nasza trójka jest prowadzona... z góry dzięki, a jeśli ty mam numer, który nazywam tego zespołu, proszę podziel się nim może uda nam się rozwiązać i pomóc tym, którzy są tacy jak my...

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Enrique, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ProfitAssist, spróbuj uratować swój kapitał z naszego CZATU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

 27. Juan Haro Perez odpowiedź

  Cześć, nazywam się Juan Haro Zainwestowałem w tę firmę 4 miesiące temu wszystko szło dobrze i nagle już mi nie odpowiadają imię mojego doradcy to Arturo Beker czy możesz mi pomóc mój telefon jest z Mazatlán Sinaloa Meksyk pozdrowienia Mam nadzieję, że odpowiedź dzięki .

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ProfitAssist, spróbuj uratować swój kapitał z naszego CZATU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Kimberly odpowiedź

    Cześć, jestem Kimberly, nazywam się Arturo Becker i jego numer jest tylko dla Wtasaph to 447307945861 i Daniela 447309758981.

    • IRENE odpowiedź

     Dobrze. Rozmawiam z tym samym doradcą. Poprosiłem o wypłatę, a oni każą mi zapłacić 26%, aby zalegalizować pieniądze, które chcę odzyskać. Z tego, co przeczytałem, nie zamierzam płacić tych pieniędzy, ale chciałbym wiedzieć, co zrobić, aby je odzyskać.

     • Polecani brokerzy

      Witaj IRENE, możesz odzyskać pieniądze z naszego CZATU, ludzie w ProfitAssist wymyślają prawa i podatki, abyś wysyłał więcej pieniędzy, ale nawet jeśli zapłacisz, nigdy ich nie oddadzą. Dzięki za komentowanie ProfitAssist, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko zarabiają to zobaczyć iw końcu Mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
      Możesz zobaczyć jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/profitassist-comentarios/
      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

      pozdrowienia

 28. John odpowiedź

  Mój wujek jest ze swoją asystentką zarobkową i mówi, że nie został oszukany. Czy to będzie prawda?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Juan, powiedz mu, żeby natychmiast wyszedł z tego brokera, ProfitAssist to OSZUST, spróbuj uratować swój kapitał z naszego CZATU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Bawarski odpowiedź

    Witam, zadzwonili do mojego dziadka, wchodzę na profitassist.io i potajemnie wpłacam 3.500.0 XNUMX USD, czy zamierzają go oszukać? Lub jeśli już to zrobili, gdy pomagam odzyskać pieniądze, zdaję sobie sprawę, że zaczęli dzwonić pod numery losowe od listopada zeszłego roku. Czy można coś zrobić?

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Bayer, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ProfitAssist, spróbuj uratować swój kapitał z naszego CZATU. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     pozdrowienia

   • Dobrze odpowiedź

    To złodzieje, oszukali mnie 3450 $, gdybym tylko mógł ich znaleźć, zastrzeliłbym ich wszystkich, nikt mnie nie oszukuje. Ponieważ ciężko pracuję, aby zdobyć pieniądze. Jedna z tych osób, które mnie oszukały, nazywa się Daniela, jest Portugalką, jest jej kontaktem (+44 7309 758981)

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Bienaime, używają fałszywych nazwisk, nie dadzą ci pieniędzy, są złodziejami, ci z ProfitAssist wymyślają prawa i podatki, abyś wysyłał więcej pieniędzy, ale nawet jeśli zapłacisz, nigdy ci ich nie oddadzą. Dzięki za komentowanie ProfitAssist, ten broker to oszustwo, nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko zarabiają to zobaczyć iw końcu Mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
     Możesz zobaczyć jego recenzję tutaj: https://brokersrecomendados.com/profitassist-comentarios/
     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, skontaktuj się z naszym czatem lub pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     pozdrowienia

  • IRENE odpowiedź

   Cześć John. Czy twój wujek odzyskał pieniądze? Czy zapłaciłeś% za legalizację? A jeśli tak... czy zostały zwrócone bez problemu?

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witam IRENE, nie wpadaj w pułapkę, jeśli wyślesz 26% to też stracisz, zrozum, że to SCAM z wielkich liter, nie robią operacji ani nic, wszystko jest fikcyjne, pieniądze jak przychodzą wrzucają w ich kieszeni i podążają za tobą, prosząc o więcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji. Na jakiej planecie trzeba zapłacić 26% podatków, aby odzyskać własne pieniądze ???? Nie widzisz, że to nie ma sensu !!! To oszustwo i nic nie zwrócą.

    Pozdrowienia.

   • Anibal odpowiedź

    Profit assist, to grupa oszustów. Nie reagują już na mge. Nie wezwanie.
    Chcę odzyskać 5250 dolarów. W podeszwach po kursie z tego dnia 16 tys.

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Cześć Anibal, dziękuję za komentowanie ProfitAssist. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 29. toni odpowiedź

  Chciałabym wiedzieć, czy są godni zaufania, czy nie, ponieważ nie przestają dzwonić z Anglii i nie przestają nalegać na zarabianie pieniędzy powyżej 3.000 i 10.000 XNUMX euro.
  Wcale nie podobają mi się prześladowania przeprowadzane przez agentów w celu wpłacania pieniędzy na platformę, a tym bardziej teraz, gdy bitcoin jest bankrutem.
  Jest coś, co mi się nie podoba, brzydko pachnie.
  Myślę, że nie można im ufać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Toni, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ProfitAssist. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw i manipulacji, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Anibal odpowiedź

   Profit assist, to grupa oszustów. Nie reagują już na mge. Nie wezwanie.
   Chcę odzyskać 5250 dolarów. W podeszwach po kursie z tego dnia 16 tys.

   • Polecane brokers.com odpowiedź

    Cześć Anibal, dziękuję za komentowanie ProfitAssist. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.