Komentarze na temat profesjonalnych umiejętności handlowych

W tej sekcji przeanalizujemy Profesjonalne umiejętności handlowe Pro (zwane także protradingskills.com i senior.protradingskills.com), to internetowe szkolenie finansowe. Czy umiejętności profesjonalnego handlu są naprawdę zalecane do wzięcia udziału w zajęciach? A może lepiej trzymać się z dala od tej firmy? ⛔ To jest bezpieczne? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Pro Trading Skills ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to profesjonalne umiejętności handlowe? ⚠️ ubezpieczenie? Czy możemy zaufać tej firmie? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

wzmianki o kursie należące do: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, kurs wspomina, że ​​jest oparty na: nie wymieniono.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są spółki regulowaneponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z firma nieregulowana to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje kont oferowane przez Pro Trading SkillsW tym przypadku widzimy, że nie ma informacji o istnieniu różnych typów kont.

La platforma do działania oferowane przez Pro Trading Skills to: nie wspomniany.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Pro Trading Skills udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Pro Trading Skills
Strona Pro Trading Skills (senior.protradingskills.com)
Witryna Pro Trading Skills
Strona Pro Trading Skills (protradingskills.com)

Pro Trading Skills zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: tylko trochę informacji, sekcja FAQ i kilka referencji, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje na temat Profesjonalne umiejętności handlowe Pro 🟢

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: senior.protradingskills.com | protradingskills.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: kontakt bezpośrednio ze strony.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Pro Trading Skills. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Profesjonalne umiejętności handlowe Pro <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Profesjonalne umiejętności handlowe Pro jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

Po analizie zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ ukrywają one wszystkie informacje prawne firmy, nie pokazują polityki prywatności ani warunków użytkowania, ponadto te kursy online są zwykle własnością nieuczciwych brokerów i są wykorzystywane do przyciągać klientów , a z tego, co widzieliśmy, wydaje się, że jest to jeden z tych przypadków. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Pro Trading Skills? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

27 komentarze do «Profesjonalne umiejętności handlowe: ocena i komentarze»

 1. Santiago odpowiedź

  Są amatorami. Daniel jest średniej wielkości włosami. Myśli, że jest gwiazdą rocka. To doprowadza SL do szaleństwa. Podnieca się przy pierwszej zielonej świecy. Maszyna fomo. Ksawery nie istnieje. Kolejny przeciętniak do niczego. To szantażyści i oszuści. Coraz mniej klientów, mimo że dodają i dodają usługi. Śmieją się ze swoich konkurentów, ale dobrze opanowali rynki, a Pro Trading Skills nie. Zero samokrytyki, zero pokory. Nadal będą się bić. Nie nauczyli się, odkąd ich poznałem prawie 4 lata temu, więc jasne jest, że nie mają odpowiedniego kompasu.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Santiago, jasne jest, że są to sprzedawcy, szarlatanowie, którzy chcą tylko twoich pieniędzy. Nie wpadnij w tę pułapkę.

   Pozdrowienia.

 2. amayuela odpowiedź

  Nie wywiązują się z umowy. OSTROŻNY !!!

  Usunęli serwer Discord bez ostrzeżenia i zniszczyli swoją społeczność, tak po prostu, bo mają na to ochotę.

  Interesuje ich tylko kasa i przyciąganie nowych użytkowników oraz to, że lubisz ich na YouTube.

  Są nauczyciele, którzy są mili, ale zostali zmuszeni do korzystania tylko ze swojej strony internetowej, podczas gdy wcześniej była to ciągła interakcja z nimi na Discordzie.

  Znajdź inną akademię ze społecznością.

  PTS nie jest już w ogóle zalecane.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Amayuela, dziękuję za napisanie o umiejętnościach Pro Trading. Ten broker/szkoła to SCAM, oferowane przez nich kursy nie zapewniają niczego, czego nie można znaleźć w Internecie za darmo.

   Połączą cię z brokerem, z którym są w zmowie, którego jedynym celem jest okradanie cię, ręczne manipulowanie operacjami, wszystko jest przygotowane na to, że stracisz lub sprawisz, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • amayuela odpowiedź

   Reklamują głównie swój kanał na YouTube, aby promować swoje członkostwo i co 5 minut proszą o polubienie. Również na Instagramie, a jeśli nie jesteś jego użytkownikiem, tracisz komentarze, które są przez niego wydawane

   Gdy jesteś w środku, wszystko się zmienia, przesyłają nagrania kilka dni później, zmieniają plany zajęć według własnego uznania, zmieniają identyfikator powiększenia bez ostrzeżenia, ludzie mają ciągłe problemy z połączeniem.

   Wyeliminowali kanał sygnałowy, argumentując, że teraz zarządzają nimi w ramach swojej analizy, podając możliwe wejścia, o ile spełnione są warunki rynkowe, które trzeba stale monitorować. Zapomnij o znalezieniu znaków jako takich, wszystkie są uwarunkowane.

   Kilku kumpli robi swoje interesy i uniemożliwia ludziom łączenie się w społeczność.

   Około 1000 $ rocznie, aw promocjach rozdają jeszcze dwa miesiące.

   Oferują kursy z:

   Senior -> Danie Główne

   Delta -> Skalpowanie to samo co główne, ale w krótszych ramach czasowych

   PowerBlock -> Nie ma programu, człowiek mówi co myśli i o co pyta go kilka osób które się łączą (około 5 czy 15 osób)

   Opcje -> Brak jeszcze programu, od sierpnia 2022, który wystartował, tylko krótkie wprowadzenie.

   Horus -> Intraday, oparty na falach, najciekawszy obecnie.

   Doinformuj się dobrze wcześniej, bo wtedy nie ma odwrotu.

 3. Beatriz odpowiedź

  Dają okropne kursy, to, czego uczą, jest nic nie warte.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Beatriz, dziękuję za napisanie o Pro Trading Skills. Ten broker/szkoła to oszustwo, oferowane przez niego kursy nie zapewniają niczego, czego nie można znaleźć w Internecie za darmo.

   Połączą cię z brokerem, z którym są w zmowie, którego jedynym celem jest okradanie cię, ręczne manipulowanie operacjami, wszystko jest przygotowane na to, że stracisz lub sprawisz, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 4. Aaron odpowiedź

  witam ariel, zdobyta wiedza jest bezcenna, mam od 2019 roku, każdy sam zarządza swoimi pieniędzmi ale trzeba się uczyć, tak lub jeśli to wymaga dużo wysiłku, pozdrawiam

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Aaron, dziękuję za komentarz na temat umiejętności Pro Trading. Ten broker/szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tego na początku, ani tego, co wyślesz później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać przez nasz czat.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 5. Fernando odpowiedź

  kursy są gówniane, uczysz się więcej na dowolnym darmowym kursie w internecie, nie marnuj czasu ani pieniędzy... to oszustwo...

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Fernando, dziękuję za komentarz na temat umiejętności Pro Trading. Ten broker/szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tego na początku, ani tego, co wyślesz później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać przez nasz czat.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

  • Carlos odpowiedź

   To nie są kursy. Kazali każdemu mówić, aby „wypełnił się treścią”. Są bardzo złe. straszny. Amatorski. Mało poważny. Nie mają pojęcia, co robić, gdzie iść. Nauczyciele chcą dobrze, ale nie są nauczycielami. Dobry trader opcji niekoniecznie jest dobrym nauczycielem. Wszystko improwizowane. Są przerażające. Przebywanie w jego grupie było jak przejażdżka pociągiem widmo.

 6. Helmuta Braua odpowiedź

  Dzięki za powiadomienie mnie, miałem nabrać się na to oszustwo, szczęście, że przeczytałem Twojego bloga i uratowali mnie, Dziękuję !!!!!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Helmut, dziękuję za komentarz na temat umiejętności Pro Trading. Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tego, który zacząłeś, ani tego, co wyślesz później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

  • Roberto odpowiedź

   Spójrz, aby zobaczyć, czy to jest zrozumiałe. Gdyby dali mi członkostwo, nie skorzystałbym z niego. Takie były moje doświadczenia z nimi. Nawet darmowe kosztuje.

 7. Jorge Riquelme odpowiedź

  zagrali 3 koncerty zatytułowane „CRASHWEKEEND”, więc czy to wszystko jest kłamstwem, co mówią? Zjadłem ich 3 koncerty na żywo i to, co mówią, wydaje się prawdziwe, a teraz wątpię, czy wierzyć im w rzekomą bańkę, którą będzie miał btc, to pomaga

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jorge, dziękuję za komentarz na temat umiejętności Pro Trading. Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tych początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

  • Esteban odpowiedź

   To nie jest kłamstwo, Jorge. To twoja wizja rynku. To nie kłamstwo, zdarza się, że nie rozumieją jednego dobrze… To katastrofa. Wysyłają długi za 26 tys. z SL za 19 tys. To nie jest poważne. To brak szacunku. Jak zamierzasz wstawić takie SL. Więc we wszystkim. Daniel jest bardzo wredny i cała konkurencja go wyśmiewała. Cóż, konkurencja wygrywała pieniądze, a my na PTS przegrywaliśmy. Zarządzanie ryzykiem nie. Wprowadzaj FOMO co 24 godziny. Javier jest bezużyteczny, który mówi coś tylko co 20 sekund w swoich filmach promocyjnych. Na początku pierwszego semestru 2021 roku wszyscy byli geniuszami. Ale w handlu geniusze są widziani w złych czasach, ponieważ w dobrych czasach kupują w poniedziałek, a sprzedają w piątek. Stracili pieniądze w swojej społeczności nawet w dobrych latach. Są katastrofą.

 8. lilia odpowiedź

  protradingskills nie jest brokerem ... robią analizy i wiele się dzieje ... informacje na tej stronie nie są do końca prawdziwe ... robią również dobre analizy, a ludzie, którzy je śledzą, wygrywają.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Lily, dziękuję za komentarz na temat umiejętności Pro Trading. Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Karolina odpowiedź

   Ludzie wygrywali, jak we wszystkich grupach, w pierwszej połowie 2021 roku. Od tego czasu do teraz są najskuteczniejszą maszyną na rynku kryptowalut do tracenia pieniędzy. Nawet na jego prywatnym kanale na Discordzie ludzie żartowali, że aby wygrać, trzeba grać wbrew temu, co sugerowali. Twoja wiadomość pochodzi z „dobrego” momentu, potem to już tylko horror. Rachunki uregulowane, coraz mniej klientów. Nie znajduję ani jednej cnoty, z wyjątkiem grania wbrew temu, co mówią. To było bardzo wydajne.

 9. Ariel Saenz odpowiedź

  Dzień dobry, czy ktoś zrobił klasę mistrzowską lub jak powiesz mu o umiejętnościach zawodowych? Na początku wydaje się to interesujące, ale nie chcę też marnować czasu na szarlatana

  Chciałbym porozmawiać z kimś, kto już ukończył kurs i dać mi rekomendację lub radę

  Czekamy na komentarze

  przesyłam pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ariel, dziękuję za komentarz na temat umiejętności Pro Trading. Ten broker / szkoła to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • John odpowiedź

   Zostaw mi swój e-mail, a wyjaśnię moje złe doświadczenia.

 10. Marcelo odpowiedź

  Uczą tylko podstaw, mówią ci, że będziesz traderem i będziesz z tego żył haha, gdyby to było takie proste, wszyscy by na tym żyli, bardzo dziękuję przyjaciele!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Marcelo, dziękuję za komentarz na temat umiejętności Pro Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Carliros odpowiedź

   Żyli z naszych nawozów, bo nigdy nie kazali nam produkować pieniędzy. Daniel jest większym złem niż czarna zaraza.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.