Komentarze na temat Pro Capital FX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Pro Capital FX, jest brokerem Forex. Czy naprawdę polecamy Pro Capital FX do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Pro Capital FX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna. Należy zauważyć, że firma nie posiada strony internetowej w języku hiszpańskim, jednak otrzymaliśmy wiadomości od klientów hiszpańskojęzycznych.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Game Capital Ads Limited. 

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: podobno Włoszech i Szwajcarii. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nic nie wspomina o byciu firmą regulowaną, wszystko wskazuje na to, że jest to broker nieregulowany. To sprawia, że ​​wątpimy, czy Pro Capital FX naprawdę ma siedzibę we Włoszech i Szwajcarii, ponieważ jeśli naprawdę ma siedzibę w tych krajach, powinien być regulowany przez włoskich i szwajcarskich regulatorów, co nie jest prawdą.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że oferuje Pro Capital FX, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont: Konto Standardowe, Konto Standardowe (2), Konto Złote i Konto Premium. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD.

Konto standardowe (2)- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, czat na żywo, dostęp do wszystkich funkcji platformy.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 40.000 XNUMX $, czat na żywo, dostęp do wszystkich funkcji platformy, więcej informacji o Autochartist, sygnały SMS, menedżer VIP, indywidualna infolinia.

Konto premium- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 XNUMX $, czat na żywo, dostęp do wszystkich funkcji platformy, więcej informacji o Autochartist, sygnały SMS, menedżer VIP, indywidualna infolinia, specjalne promocje, osobiste raporty na giełdzie.

Rodzaje kont Pro Capital FX
Rodzaje kont Pro Capital FX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty Pro Capital FX są: wierzymy, że jest to własna platforma Pro Capital FX.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Pro Capital FX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Pro Capital FX
Strona internetowa Pro Capital FX

Pro Capital FX zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom (przypominamy, że strona internetowa nie ma wersji hiszpańskiej): podstawowe wyjaśnienie na temat produktów, które oferuje Pro Capital FX, tak naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Pro Capital FX

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: en.procapitalfx.com

Número de teléfono: + 442087645654

E-mail: [email chroniony] i PROcapitalFX.com (Skype)

>>> Wycena Pro Capital FX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Pro Capital FX jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać bo: jest to broker nieuregulowany, nie jest jasne, gdzie ma swoją siedzibę, szukając wycen na Pro Capital FX nie znaleźliśmy żadnych, co wskazuje na to, że jest „nowa” firma, hiszpański regulator CNMV, oznaczyła ją jako chiringuito finansowe. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Pro Capital FX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Pro Capital FX: ocena i komentarze»

 1. Adolfo Nunziati odpowiedź

  2 miesiące temu podpisałem dokument zamknięcia konta w Pershing przez Pro Capital i nie dali mi żadnej odpowiedzi 20 tysięcy dolarów oszukali mnie

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Adolfo, jaka jest strona internetowa Pershinga?Pro Capital to oszustwo.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.