Komentarze PrimoTrade
W tej sekcji przeanalizujemy brokera PrimoTrade (zwany również nazwą: primotrade.co), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę polecamy PrimoTrade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o PrimoTrade ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to PrimoTrade? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy to jest regulowane?

PrimoTrade wspomina będąc częścią: Malarkey Consulting Sp.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina swoją siedzibę w: Dominika.

❌Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ Uwaga: PrimoTrade jest nieregulowanym brokerem. ⛔

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez PrimoTrade, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont:

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy $ 1.000, wsparcie 24/7, bonus do 30%, sygnały na 3 dni, szkolenie podstawowe.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 2.500, całodobowe wsparcie, do 24% premii, 7-dniowe sygnały, zaawansowane szkolenie.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, całodobowe wsparcie, do 24% premii, sygnały 7-dniowe, zaawansowane szkolenia, dostęp do jednej możliwości biznesowej firmy miesięcznie.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 20.000, wsparcie 24/7, bonus do 100%, sygnały na 20 dni, zaawansowane szkolenie, dostęp do wszystkich możliwości handlowych w firmie.

Konto VIP: Wsparcie 24/7, aż do 100% bonusu, automatyczne wypłaty, dostęp do możliwości Konta Zarządzanego.

La platforma do działania jakie oferuje PrimoTrade to: własna platforma.

Zasoby | Stronie internetowej

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które PrimoTrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa PrimoTrade
Strona internetowa PrimoTrade

PrimoTrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, aktualizacje rynkowe, trochę informacji o oferowanych produktach, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🌐 Inne informacje na temat PrimoTrade 🌐

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: primotrade.co

📞Numer telefonu: +442030979427 - (+44) 7537152821

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu PrimoTrade. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona PrimoTrade

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? PrimoTrade jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to firma zarejestrowana w bardzo niebezpiecznym obszarze dla tych działań ze względu na brak regulacji, z drugiej strony szukając więcej informacji o PrimoTrade znaleźliśmy duża ilość negatywnych recenzji.

Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

⛔ Uwaga ⛔ : PrimoTrade wraz z Zaliczka Stox, TurboMillion, InvestBoostInvestcore. Jest obsługiwany przez Malarkey Consulting Limited, firmę, która otrzymała liczne skargi i jest oskarżana o oszukiwanie niezliczonych osób.

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

Co myślisz o PrimoTrade? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «PrimoTrade: Ocena i komentarze»

 1. Hainzher Solar odpowiedź

  Więcej oszustów tutaj Investcore pro
  Investcore .pro / trading # / dashboard
  Nazywa siebie jacobo, łowcą min Ramirez lub Rodrigo Garcia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Hainzher, w tej chwili mamy kilka recenzji, ale Twoją postawimy sobie priorytet, aby móc ocenić tego brokera.

   Pozdrowienia.

 2. Gabriel odpowiedź

  Nie mogę wypłacić pieniędzy, robią mi wiele wymówek, nie wiem jak im powiedzieć, co mam zrobić?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Gabriel, dziękuję za komentowanie PrimoTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.