Komentarze na temat PrimeXclub

W tej sekcji przeanalizujemy brokera PrimeXclub (zwany również Prime X Club), jest brokerem Forex. Czy PrimeXclub jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy PrimeXclub. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Elit Property Vision LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Bułgarii. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ PrimeXclub nie wspomina nic o byciu firmą regulowaną, uważamy, że jest to broker nieregulowany.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont które oferuje PrimeXclub, zauważamy, że PrimeXClub w rzeczywistości nie zawiera informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Las platformy do obsługi że PrimeXclub oferuje: podobno MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które PrimeXclub udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa PrimeXclub
Strona internetowa PrimeXclub

PrimeXclub zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: bardzo podstawowe wyjaśnienie i bez wchodzenia w szczegóły usług oferowanych przez PrimeXclub, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o PrimeXclub

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: primexclub.com

Número de teléfono: niewymienione

E-mail: niewymienione

>>> Ocena na PrimeXclub <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma PrimeXclub jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Wyspy Marshalla), dostarcza bardzo mało informacji o usługach, które oferuje firma, szukając ocen na PrimeXclub naprawdę nie osiągnęliśmy żadnego innego, co wskazuje, że jest to „nowa” firma. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Broker jest powiązany z firmami, które mają zbyt wiele skarg, a niektóre z tych firm zostały już ostrzeżone przez różne europejskie organy nadzoru finansowego, takie jak firmy takie jak bitcoinie, Inwestycje Wellington, Cena brytyjska, Stolica 245 y RichmondFG (Grupa Finansowa Richmond), m.in. 

Na różnych stronach internetowych najwyraźniej błędnie wspomina o brokerze o nazwie PRC Financials, podobno rosyjskim brokerze, a logo na stronie najwyraźniej należy do innego brokera o nazwie Genius Trading, o którym nie byliśmy w stanie znaleźć żadnych informacji. Choć może się to wydawać niewiarygodne, wspomina o trzecim brokerze, również przez pomyłkę, brokerze o nazwie ArgoCommerce.

Aktualizacja z października 2019 r.: CNMV, hiszpański regulator, ostrzegł przed PrimeXclubSugerujemy szczególną ostrożność. CNMV ostrzega również, że PrimeXclub jest powiązany z ES.FIRSTBTCFX.COM, ES.PROCAPITALFX.COM, ES.BTCGLOBEFX.COM, ES.FIRSTFXCLUB.COM, ES.CAPITALBTCFX.COM, ES.CRYPTOCLUBFX.COM i ES.GAMEBTCFX.COM

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o PrimeXclubie? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «PrimeXclub: Ocena i komentarze»

 1. Aldo DiCaprio - Andres Pinto - OSZUSTRZY odpowiedź

  Oszukali mnie 82.200 XNUMX euro.
  Uczestniczyłem w mmfinancialexperts i wtcinversion.
  Aldo dicaprio [email chroniony] Obiecał mi ostrożność i uczciwość w moich inwestycjach. Chory, a ja zostałem nagrodzony menedżerem, mówi, że nazywasz się Andres Pinto [email chroniony] .com i uzurpował sobie 82.200 euro kłamstwami i obrzydliwą perswazją.
  Żądam od Elit Property Vision Ltd / PrimexClub zwrotu pieniędzy, które mi ukradli.

  Załączam ostrzeżenie ze strony brokera:
  Elit Property Vision Ltd / PrimexClub to oszustwo. Tutaj testy:
  1. Wszyscy brokerzy wymienieni poniżej są własnością Elit Property Vision Ltd / PrimexClub. Nie są one regulowane i kilkakrotnie zmieniano ich nazwy: capital245 .com, bitcoinoie .com, jbcapitals .com /, xcoinbroker .com, mmfinancialexperts .com i richmondfx .com.

  Następujący brokerzy: tradeprofitweb .com, capital245 .com oraz Bitcoinoie FinServices LTD, deklarują w swoich warunkach przynależność do jednej z takich firm Mountain High LTD, Capital245 FinServices LTD i Bitcoinoie FinServices LTD. Jednak nadal są częścią tej samej grupy oszustów i zmienili tylko swoją nazwę, aby pozostać niezauważoną (więcej wyjaśnimy w punkcie 3).

  Niektóre strony internetowe już nie działają, takie jak: Richmondfx i xcoinbroker.

  2. Duża liczba międzynarodowych organów regulacyjnych wydała już liczne ostrzeżenia przeciwko tym stronom internetowym i „firmom”: pierwsze z CNMV przeciwko Elit Property Vision: https://cnmv.es/Portal/ResultadoBusqueda.aspx?tipo=1&nombre=ELIT%20PROPERTY%20VISION%20LTD. Gdzie CNMV wymienia wszystkie firmy, z którymi współpracuje pod nazwą Elit Property Vision.

  MFSA wydała następujące dokumenty: //www.mfsa.mt/news/warnings/foreign-warnings-received/www-bitsurge-io-bitsurge-token-project-crypto-green-earth-www-wachsendewerte-at -it-columbia-capital-group-ltd-sucaba-enterprise-ltd-lkm-groups-ltd-elit-property-vision-ltd-get-financial-marke /. Kolejny włoskiego CONSOB (jeden opublikowany 4 maja 2020 roku, kolejny 9 marca 2020 roku, kolejny 4 listopada 2019 roku itd.): https://www.consob.it/web/consob-and-its-activities/warnings?viewId=ultime_com_tutela. Również 14 kwietnia 2020 r. CONSOB wydał ostrzeżenie przed Richomndfx: //www.consob.it/web/consob-and-its-activities/warnings?viewId=ultime_com_tutela.

  A to z niemieckiego BaFin: https://www.bafin.de/SharedDocs/Veroeffentlichungen/DE/Verbrauchermitteilung/unerlaubte/2019/meldung_190510_Elit_Property_Vision_LTD.html

  3. Wszystkie strony mają ten sam wygląd, te same informacje, oczywiście te same warunki i tutaj zdaliśmy sobie sprawę, że Capital 245, Trade Profit Web i Bitcoinoie nadal są częścią Elit Property Vision Ltd.

  4. Wszyscy ci domniemani brokerzy są zarejestrowani pod tym samym fałszywym adresem, 1574 Sofia, RA, Hristo Smirnenski, 112 Geo Milev Str., Partner Floor, Office 1 i jak zwykle wśród oszustów, ich numery kontaktowe znajdują się w Anglii.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z PrimeXclub. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu inwestorów potępiło PrimeXclub za działalność przestępczą.
   Jest to broker, który okłamuje swoich inwestorów, nie jest jasne, skąd pochodzą lub kto ich reguluje, co jest typowe dla Brokerów, którzy OSZUSZAJĄ SWOICH KLIENTÓW.
   Hiszpański regulator CNMV ostrzegał przed PrimeXclub, sugerujemy szczególną ostrożność. CNMV ostrzega również, że PrimeXclub jest powiązany z ES.FIRSTBTCFX.COM, ES.PROCAPITALFX.COM, ES.BTCGLOBEFX.COM, ES.FIRSTFXCLUB.COM, ES.CAPITALBTCFX.COM, ES.CRYPTOCLUBFX.COM i ES.GAMEBTCFX.COM
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.