Komentarze na temat Primery Swiss Group
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Pierwsza grupa szwajcarska (zwany również nazwą: primeryswissgroup.cc), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy Primery Swiss Group jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Primery Swiss Group ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to Primery Swiss Group? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Primery Swiss Group wspomina o byciu część: brak danych na ten temat.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma opierać się na: brak informacji na ten temat.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: Primery Swiss Group jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Primery Swiss Group, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont: Konto standardowe, konto premium i konto luksusowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250, spready od 0.6 pipsa, dźwignia do 1: 200, poziom Stop Out 50%, ochrona przed ujemnym saldem.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 2.500, spready od 0.4 pipsa, dźwignia do 1: 100, poziom Stop Out 50%, ochrona przed ujemnym saldem.

Konto luksusowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000, spready od 0.1 pipsa, dźwignia do 1: 200, poziom Stop Out 50%, ochrona przed ujemnym saldem.

 

Rodzaje kont Primery Swiss Group
Rodzaje kont Primery Swiss Group

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowany przez Primery Swiss Group to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Primery Swiss Group udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Primery Swiss Group
Strona internetowa Primery Swiss Group

Pierwsza grupa szwajcarska zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: analizy, wskaźniki techniczne, kalendarz ekonomiczny, wyjaśnienia dotyczące oferowanych produktów, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Pierwsza grupa szwajcarska 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: primeryswissgroup.cc

📞Numer telefonu: Wsparcie +41439478147 | Pomoc techniczna +442037694221

📧 E-mailnie ma.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Primery Swiss Group. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Primery Swiss Group ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Pierwsza grupa szwajcarska jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma przykrywka – „offshore” bardzo mało przejrzysta, która nie oferuje informacji prawnych, nie jest zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym), a także nie ma regulacji ( firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w kwietniu 2021 dodano CONSOB Pierwsza grupa szwajcarska do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔ ➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z kwietnia 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano CNMV Pierwsza grupa szwajcarska do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z września 2021 r.

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co sądzisz o Primery Swiss Group? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «Primery Swiss Group: Ocena i komentarze»

 1. Y odpowiedź

  estoy reclamando a Paola mas de 20.000 Euros que según me entregaría en septiembre y hasta este momento no hace mas que excusarse y no solo eso lleva ya muchos dias que ni me responde los mensajes .es un ser humano si es que se le puede llamar asi de lo peor enferma bipolar hipócrita me enredo hasta sacarme los ultimos sentimos de mi cuenta bancaria, tengan cuidado con PRIMERY SWISS GROUP, SON UNA MAFIA.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Hola Y, gracias por comentar sobre Primery Swiss Group. Este broker es una ESTAFA. La CONSOB (Regulador Financiero de Italia) ya ha advertido sobre ellos, por mentir y no estar regulados (patrz link CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Lorenzo Russo odpowiedź

  ALARM! CONSOB JUŻ WYSTAWIŁ OSTRZEŻENIE PRZED TYM BROKEREM, TO OSZUSTWO, ANI PODEJDŹ W POBLIŻU, WCIĄŻ POSZUKUJĘ ROZWIĄZANIA PO DWÓCH MIESIĄCACH MAMY NADZIEJĘ, ŻE MOŻESZ MI POMÓC

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Lorenzo, dziękuję za komentarz na temat Primery Swiss Group. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już przed nimi ostrzegał, za kłamstwo i brak regulacji being (patrz link CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *