Komentarze na temat Prime Global Trade Investment
W tej sekcji przeanalizujemy Najlepsze inwestycje w globalny handel (zwany również nazwą: primeglobaltrade.com), jest firmą zarządzającą funduszami i doradczą. Czy Prime Global Trade Investment naprawdę jest rekomendowany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczna strona? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Prime Global Trade Investment ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy Prime Global Trade Investment? ⚠️ bezpieczna strona? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jest to firma regulowana?

❌ Prime Global Trade Investment wspomina o byciu część: brak danych na ten temat.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma wspomina, że ​​opiera się na Australii, ale nie ma na to żadnych informacji, dlatego uważamy, że jest to fałszywe dane.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy rozporządzenie, nie wspominaj nic o byciu firmą regulowane lub na podstawie jego regulacji.

 

UWAGA: Prime Global Trade Investment to firma NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Prime Global Trade Investment, zauważamy, że oferuje 2 różne rodzaje planów:

Plan 1: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100, 20% zwrot w 48h.

Plan 2: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 200, 50% zwrot w 168h.

 

Rodzaje rachunków Prime Global Trade Investment
Rodzaje rachunków Prime Global Trade Investment

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowana przez Prime Global Trade Investment to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Prime Global Trade Investment udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Prime Global Trade Investment
Strona internetowa Prime Global Trade Investment

Najlepsze inwestycje w globalny handel zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: trochę informacji o produktach, które oferujesz, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Najlepsze inwestycje w globalny handel 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: primeglobaltrade.com

📞Numer telefonu: + 61 8 9321 7957

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Prime Global Trade Investment. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Prime Global Trade Investment ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Najlepsze inwestycje w globalny handel jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma przykrywka – „offshore” bardzo mało przejrzysta, nie oferuje informacji prawnych, nie jest zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym) a także nie ma regulacji ( firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co sądzisz o Prime Global Trade Investment? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

10 komentarze do «Prime Global Trade Investment: ocena i komentarze»

 1. Nerio saavedra odpowiedź

  Witam wszystkich, chcę się podzielić moim doświadczeniem z tą pierwszorzędną globalną firmą inwestycyjną odkąd zaczynałem z 200$ a potem wiem przez jakiś czas, że tam dochodzi do 5 tysięcy, dostałem się z tą stroną, która mówi o brokerach i oszustwach, moje imię bardzo Uwaga, potem próbowałem dokonać wypłaty i ponieważ ta informacja okazała się prawdziwa, twierdzili, że system zablokował moje wypłaty, ponieważ wszedłem na stronę z kilku adresów IP, zapytali mnie nawet, czy korzystałem VPN, na co odpowiedziałem nie, a następnie powiedzieli mi, że aby wypłacić środki muszę przesłać 40% tego, co zainwestowałem, do mojego portfela i oczywiście odpowiedziałem, że nie zrobię tego, że tak było niezwykłe, o co prosili, w końcu zostałem bez mojego kapitału początkowego 200 dolarów i straciłem czas, napisałem do nich przez wewnętrzny czat i wysłałem im e-maile i brak odpowiedzi, telefony, które pojawiają się tam na strony nie istnieją, a dowiedziałem się, że warto zbadać prim Ale zanim podejmiesz decyzję o zainwestowaniu w jedną z tych witryn, dziękuję

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Nerio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Prime Global Trade Investment Broker. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. GUS odpowiedź

  Skontaktowali się ze mną i podają te same informacje, ale osoba, która się ze mną skontaktowała, nie ma zdjęcia profilowego, nie mówi, skąd pochodzą, więc powoduje to niepewność, więc nie będę inwestować i za co mało przeczytałem to też nie daje mi pewności siebie.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jose, ci brokerzy czasami zwracają ci niewielką część tego, co wysłałeś, ponieważ już cię zbadali i wiedzą, że masz za sobą znacznie więcej pieniędzy, dlatego zwracają ci część, abyś mógł później wysłać im dużo więcej pieniędzy myśląc, że też wróci i NIE. NIGDY NIE WRÓCI !!!

   Pozdrowienia.

 3. Efrain Rojas odpowiedź

  Proszę nie inwestuj w ten Scam Prime Global Trade, byłem już oszukany, bardzo ostrożny. Wszystkiego najlepszego…

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Efrain, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Prime Global Trade Investment Broker. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 4. Yorvanis Alvarez Rivera odpowiedź

  Cóż z tego, co widzę, z tego, co udało mi się odczytać, można to zainwestować, ale to, czego nie widzę, to wyjaśnienie, w co jest zainwestowane

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Yorvanis, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Prime Global Trade Investment Broker. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *