✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Recenzje PRIME FX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Prime FX (należącego do PFX Bank, który z kolei jest częścią CRLINK Limited), w niektórych przypadkach jest również nazywany PFX Bank. Czy Prime FX jest zaufanym brokerem? Przeanalizujemy nie tylko stronę internetową brokera, ale także komentarze użytkowników, recenzje i reputację, jaką ma broker w Internecie.

Prime FX jest brokerem Forex i CFD i posiada z siedzibą na Dominice (znana również pod oficjalną nazwą „Commonwealth of Dominica”), mała wyspa bardzo blisko Portoryko i Dominikany. Broker nie wspomina nic o jego regulacji co już jest złym znakiem, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Teraz przejdziemy do analizy różnych rodzajów kont oferowanych przez brokera. Ten broker oferuje 4 różne typy kont.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Zaczniemy od analizy konta Silver: minimalny depozyt początkowy to 2500$, spread jest stały od 1 i zmienny od 0.5, maksymalna dźwignia to 1:400.

Po tym typie konta następuje konto Gold: minimalny depozyt początkowy wynosi 1000 $, spread jest stały od 0.7 i zmienny od 0.5, maksymalna dźwignia jest „na żądanie”.

Po tym typie konta następuje konto Platinum: minimalny depozyt początkowy wynosi 25.000 0.4 $, spread jest stały od 0.3 i zmienny od XNUMX, maksymalna dźwignia jest również dostępna na żądanie.

Ostatni rodzaj konta to konto islamskie: minimalny depozyt początkowy to 2500$, spread jest stały od 1 i zmienny od 0.5, maksymalna dźwignia w tym przypadku to 1:400.

Należy zauważyć, że platformy do obsługi dostarczane przez Prime FX to: Sirix i MT4. Oto więcej specyfikacji dotyczących rodzajów kont, jeśli chcesz bardziej szczegółowo opisać:

Rodzaje kont Prime FX
Rodzaje kont oferowane przez Prime FX

 

Teraz przejdziemy do analizy strony brokera w poszukiwaniu zasobów i pomocy dla tradera.

Strona internetowa Prime FX
Strona internetowa Prime FX

Niektóre z zasobów to: kalendarz ekonomiczny (dla niektórych krajów jest zablokowany), analiza wykresu (dla niektórych krajów jest zablokowany), analiza fundamentalna (choć jest w języku angielskim), analiza techniczna (również w języku angielskim) oraz sekcja FAQ (również w całości w języku angielskim).

 

PrimeFX i FXC Markets, czy to ta sama firma?

 

W kolejnej serii zdjęć, po lewej stronie Prime FX lub PFX Bank, a po prawej stronie FXC Markets (możesz przeczytać tutaj przegląd na rynkach FXC), zobaczymy podobieństwa, które każą nam wierzyć (dzięki Martinowi za zwrócenie uwagi), że za brokerem stoi ta sama firma lub te same osoby:

Na tym pierwszym obrazie zwróć uwagę na Menu, u góry jest takie samo, sekcje i ich kolejność: „Konta - Rynki - Platformy - Narzędzia i zasoby - Partnerstwa - O PrimeFX / FXC”, kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze:

Prime FX i FXC Markets
Prime FX i FXC Markets

Na tym drugim obrazie widzimy sekcję „Warunki handlu walutami”, teksty są dokładnie takie same, kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze

Prime FX i FXC Markets
Prime FX i FXC Markets

Tutaj ponownie zauważamy w sekcji „Towary”, teksty są dokładnie takie same, kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze

Prime FX i FXC Markets
Prime FX i FXC Markets

Na czwartym obrazie „Ujawnienie ryzyka” lub Ostrzeżenie o ryzyku ponownie tekst jest dokładnie taki sam, kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze

Prime FX i FXC Markets
Prime FX i FXC Markets

Na piątym i ostatnim obrazie, w sekcji „Przełącz na PrimeFX” i „Przełącz na rynki FXC”, ponownie tekst jest dokładnie taki sam, kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze. Na stronie znajduje się więcej przykładów, które pokazują, do czego dążymy.

Prime FX i FXC Markets
Prime FX i FXC Markets

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Prime FX

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.pfx-bank.com/pl/

Número de teléfono: + 44 7441900076

E-mail: [email chroniony]

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Broker Prime FX, nie godny zaufania, ze względu na brak odpowiednich informacji na jej stronie internetowej (takich jak regulamin), a także z powodu różnych komentarzy i wiadomości e-mail otrzymywanych od klientów.

 

Aktualizacja ze stycznia 2018: Ze względu na liczne negatywne komentarze i wiadomości e-mail od klientów Prime FX wyrażające, że nie byli w stanie wypłacić swoich pieniędzy, uważamy, że Prime FX nie jest brokerem godnym zaufania, jest również brokerem NIEREGULOWANYM.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Zapraszamy do współpracy i głosowania, można również zostawić komentarz na naszej stronie.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

 

Co myślisz o Prime FX? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Przeprowadzamy głosowanie na najlepszego brokera - Tutaj możesz głosować i zobaczyć wyniki

 

 

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

26 komentarze do «Prime FX - PFX Bank: ocena i komentarze»

 1. Wyspy Guillermo Garcia odpowiedź

  Mam aktywne konto w PFXBank / Prime FX, mam 113000 3 EUR kapitału, mogę handlować, ale przez prawie 35000 lata prosiłem o pewne kwoty wypłaty, a oni tego NIE robią, na początku odpowiedzieli mi, ale trochę czas później już mi nie odpowiadają. Ani nie biorą udziału. Wpłaciłem 30000 XNUMX EUR. i miałem zysk w wysokości XNUMX XNUMX, a oni już nic nie zwracają, to znaczy oszukali moje pieniądze. Czy mogę udać się do dowolnej instancji, aby spróbować zdobyć trochę zwrotu pieniędzy?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Guillermo, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Prime FX - PFXBank, bardzo nam przykro z powodu tego, przez co przeszedłeś… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile?

   Jak odzyskać, będąc nieregulowaną firmą, nie ma organu regulacyjnego, który ją kontroluje, masz regulatora swojego kraju, z jakiego kraju pochodzisz?

   Pozdrowienia.

 2. Tanię Arauz odpowiedź

  Mężczyzna jest właścicielem tego brokera, mieszka w Salwadorze, nazywa się Carlos Espinal, szukaj go na Facebooku, Twitterze, Instagramie. Jest poszukiwany przez Fbi, jeśli go znajdą, powiadom władze ,,, bo jest nagroda.

  • Roberto Mario Mastelloniego odpowiedź

   Excusa, ma ho fatto a ricerca sul site dell'FBI ma non ho trovato questo gentiluomo. Nie sądzę, że jeśli jestem głupi, bo chcę namierzyć twojego Facebooka lub Twittera, wiem, że to nie tylko fałszywe nazwisko.

 3. Mariana Paniagua odpowiedź

  nie bądź tak ślepy internet służy do zbadania przed oddaniem pieniędzy, które mogą być nakarmieniem twoich dzieci, przynajmniej upewnij się, kto je kradnie,

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *