W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Prime Crypto Earners. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Prime Crypto Earners i powiemy Ci, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWprimecryptoearners.com
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaPierwsi zdobywcy kryptowalut
📌 Adres822 Great West Road, Isleworth, Middlesex, Wielka Brytania, TW7 5NA

⚠️ Pierwsi zdobywcy kryptowalut nie wymienia oficjalnej nazwy firmy, która go obsługuje, nigdzie indziej nie możemy znaleźć o nim informacji, a opublikowany adres nie odpowiada żadnej firmie finansowej. To na to wskazuje jest to witryna oszustwa. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez Prime Crypto Earners, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Złoty$ 50
Diament$ 500
Platyna$ 2.000
Bullion$ 5.000

Informacje w sieci

Witryna Primecryptoearners

Prime Crypto Earners zapewnia podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, kalendarza ekonomicznego, wykresów na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena posiadaczy Prime Crypto ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ Z Prime Crypto Earners.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o posiadaczach Prime Crypto:

dataAktualizacja wiadomości
listopada 2022Skarga przeciwko posiadaczom Prime Crypto z FCA.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o posiadaczach Prime Crypto? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić opinię o swoich doświadczeniach z Prime Crypto Earners.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez posiadaczy Prime Crypto

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić posiadaczy Prime Crypto

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić posiadaczy Prime Crypto?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Prime Crypto Earners to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że Prime Crypto Earners to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Prime Crypto Earners jest godny zaufania?

Nie. Prime Crypto Earners nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Prime Crypto Earners?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją alternatywy (zalecane) dla Prime Crypto Earners?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Prime Crypto Earners to oszustwo? PRAWDZIWE Opinie»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Pamela Bernal, dziękuję za napisanie o Prime Crypto Earners. Ten broker jest uważany za oszustwo. FCA (Financial Regulator of the United Kingdom) umieścił na nich zawiadomienie za brak regulacji i wprowadzanie w błąd swoich klientów (Zobacz link FCA).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.