Komentarze Powenex

W tej sekcji przeanalizujemy brokera powerex (zwany także powenex.com), jest brokerem doradczym i kryptowalutowym. Czy Pwenex jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Powenex. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Powernex Group.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Niemczech, chociaż uważamy, że jest to nieprawdziwe, ponieważ nie jest to regulowane przez właściwy organ.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Powenex, zwracamy uwagę, że nie oferuje informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Las platformy do obsługi Oferty Powenex: nie są wymienione, ale wierzymy, że korzysta z własnej platformy.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Powenex udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Powenex
Strona internetowa Powenex

Powenex zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: pewne informacje o firmie, wyjaśnienie niektórych podstawowych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat powerex |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: powerex.com

Número de teléfono

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona powerex <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? powerex jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem i ukrywa wiele niezwykle ważnych danych, takich jak regulamin, wykazuje bardzo małą przejrzystość, to sprawia, że ​​myślimy, że jego lokalizacja w Niemczech jest całkowicie fałszywa; szukając opinii na temat powerex Nie znaleźliśmy żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Powenexie? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Powenex: Ocena i komentarze»

 1. billiam odpowiedź

  Proszę nie inwestuj, są OSZUSTAMI

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Biliam, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Powenexem i udzielenie szczegółowych wyjaśnień na temat tej firmy, która wykorzystuje system PONZI do wprowadzania inwestorów w błąd. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. Julito odpowiedź

  Ponieważ nie podoba mi się, że inni przechodzą przez to samo, ostrzegam ich o jeszcze jednym z wielu oszustw, które roją się w sieciach. Powenex. Rzekoma firma ciesząca się dobrą reputacją na stronach, które analizują możliwe oszustwa i piramidy, z rzekomą infrastrukturą hoteli, biur podróży, własną kryptowalutą G-COIN podobno w drugiej fazie rozwoju itp. itd. Jest to schemat ponzi, oszustwo piramidowe jego lidera Ariela Vargasa Caneli, który jest pokazywany jako jeden z tych, którzy zajmują się marketingiem sieciowym! Ale to nieprawda, w rzeczywistości nie ma infrastruktury, inwestycja w kryptowalutę jest taka, aby pieniądze nie uciekły z systemu i płacili ci pieniędzmi twoich poleconych, czasem nawet tego nie robią. Bądź ostrożny, nie bądź ofiarą oszustwa ani nie stawaj się wspólnikiem! Pomóż zgłosić złodziei!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Julito, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Powenex i udzielenie szczegółowych wyjaśnień na temat tej firmy, która używa systemu PONZI do oszukiwania inwestorów. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.