Komentarze grupy inwestycji punktowych

W tej sekcji przeanalizujemy broker Point Investment Group, jest brokerem CFD i Forex. Czy naprawdę poleca się Point Investment Group do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w firmę?

Broker wspomina o byciu częścią Mountain High spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę na Wyspach Marshalla.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, broker nie wspomina nic o swojej regulacji na swojej stronie internetowej, jak to zwykle ma miejsce w przypadku firm regulowanych. Jest to NIEREGULOWANY broker

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez Point Investment Group, zauważamy, że oferuje 6 rodzajów kont: Konto Mini, Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto VIP i Konto Premium.

Minikonto- Minimalny depozyt początkowy 500 $, dźwignia do 1:200, pożyczka do 10%, 1 komentarz rynkowy miesięcznie.

Po nim następuje Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy 5.000 $, dźwignia do 1:200, miesięczny zwrot 10% wpłaty początkowej, osobisty opiekun konta, jedna ubezpieczona operacja tygodniowo.

Trzeci rodzaj konta to Konto Srebrne: minimalna wpłata początkowa 25.000 20 $, 13% miesięczna rentowność, miesięczna wypłata 2% wpłaty początkowej, osobisty opiekun konta z XNUMX ubezpieczonymi operacjami tygodniowo.

Dalej jest konto Gold: minimalna wpłata początkowa 100.000 22 $, 15% miesięczna rentowność, miesięczna wypłata 3% wpłaty początkowej, osobisty opiekun konta z XNUMX ubezpieczonymi operacjami tygodniowo.

Piąty rodzaj konta to Konto VIP: minimalna wpłata początkowa 250.000 25 $, 17% miesięczna rentowność, miesięczna wypłata 4% wpłaty początkowej, osobisty opiekun konta z XNUMX ubezpieczonymi operacjami tygodniowo.

Ostatni rodzaj konta to konto premium: minimalny depozyt początkowy 500.000 30 $ lub więcej, 20% miesięczna rentowność, miesięczna wypłata 5% wpłaty początkowej, osobisty opiekun konta z XNUMX zabezpieczonymi operacjami tygodniowo.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera Point Investment Group (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje rachunków Point Investment Group
Rodzaje rachunków Point Investment Group

Te platformy do obsługi oferowane przez Point Investment Group to: Własna platforma Point Investment Group.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Point Investment Group udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Point Investment Group
Strona internetowa Point Investment Group

Point Investment Group zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: mają różne wyjaśnienia dotyczące podstawowych pojęć, wyjaśniają możliwe instrumenty do handlu z nimi, wyjaśniane są również niektóre analizy finansowe, a także koncepcje inwestorów, takie jak zmienność, wśród innych zasobów , chociaż jest ich niewiele więcej.

Point Investment Group i CarterFS, ta sama firma?

Ze względu na różne otrzymywane wiadomości i e-maile uważamy, że te dwie strony należą do tych samych osób, a przynajmniej ich wygląd i zawartość są praktycznie identyczne. W poniższej serii zdjęć porównamy strony internetowe CarterFS i Point Investment Group w tej kolejności, abyś mógł docenić podobieństwo między nimi:

1- Strona główna, zwróć uwagę na projekt i tekst strony internetowej, pamiętaj, że po lewej stronie jest CarterFS, a po prawej Point Investment Group. Tutaj możesz zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Porównanie CarterFS i Point Investment Group
Porównanie CarterFS i Point Investment Group

2- Znowu strona główna, w tym przypadku niektóre przypuszczalne cechy firm, ponownie projekt i teksty są praktycznie identyczne. Tutaj możesz zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Porównanie CarterFS i Point Investment Group
Porównanie CarterFS i Point Investment Group

3- Na dole strony głównej z formularzem kontaktowym, nawet loga firm, które rzekomo współpracują z tymi firmami, są takie same i są w tej samej kolejności. Tutaj możesz zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Porównanie CarterFS i Point Investment Group
Porównanie CarterFS i Point Investment Group

4- Sekcja „O nas” na obu stronach internetowych, zwróć uwagę na projekt i tekst stron, które są zasadniczo takie same. Tutaj możesz zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Porównanie CarterFS i Point Investment Group
Porównanie CarterFS i Point Investment Group

Tutaj możesz przeczytać recenzja na CarterFS.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Point Investment Group

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.pointinvestmentgroup.com

Número de teléfono: + 44 20 8068 3291

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Point Investment Group jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Jest to broker, który nie jest regulowany i najwyraźniej nie można znaleźć żadnej innej oceny ani recenzji na ich temat, sugerujemy ostrożność. Ponieważ uważamy, że to ta sama firma, co Carter FS, a firma o bardzo złej reputacjiNie polecamy Point Investment Group.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Point Investment Group? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «Point Investment Group: ocena i komentarze»

 1. KOLEJNE OSZUST W TPW, TO SAMO UBEZPIECZENIE odpowiedź

  Bardzo podobny do TPW, innych oszustów, w rzeczywistości mam pewne testy, które mogą potwierdzić moją teorię. W tym przypadku również zostałem oszukany przez TPW. http://www.tradeprofitweb .com
  I NAPRAWDĘ TWOJA PLATFORMA JEST TAKA SAME.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witam, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Point Investment Group i TPW. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. Jose Manuel odpowiedź

  Dzień dobry: Ta firma Scam kupuje informacje od banków osób, które działają na giełdzie i straciły pieniądze (nie informują o stratach, które mogą ponieść) Mówią, że straty są pokryte polisą. nie podawać numeru polisy zawierającej informacje tylko o firmie.W momencie wpłaty całkowitej wpłaty NAKŁADA CIĘ NA KONKURS POMIĘDZY JEGO BROKEREM Z TRZEMI NAGRODAMI, Z KTÓRYCH JEDNĄ Z NICH MOŻESZ WYGRAĆ. NIE MOŻESZ IM ODMÓWIĆ, PONIEWAŻ TWÓJ KIEROWNIK KONTA NIE PRZEKLENI WYPŁATY SWOICH PIENIĘDZY. MUSISZ CZEKAĆ TRZY MIESIĄCE NA ZAKOŃCZENIE KONKURSU, CZAS, KTÓRY PRZEZNACZĄ NA TO, ABY ZOBACZYĆ, JAK PIENIĄDZE WZROSNĄ DO KOŃCA KOŃCZY SIĘ NEGATYWNYM ZAKUPEM, W KTÓRYM CAŁE PIENIĄDZE WYDAJESZ NA CIEBIE PRZEZ DUŻĄ STRATY NA CAŁKOWITĄ KWOtę ZAPISYWANE W TWOICH DOCHODACH I UZYSKANYCH DOCHODACH. CHCIAŁBYM MNIE POINFORMOWAĆ JAK MOGĘ ZACHOWAĆ PRZECIW TEJ MAFII, BO MAJĄ SPRAWĘ W GRANIE-MADRYT- WALENCJA, ZE SKARGIĄ NA TRZECH (DZIĘKI PRZECIWPŁYWANIU)

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć José, dziękuję za komentarze, naprawdę szkoda, o czym wspominasz.Pamiętasz jak trafiłeś na Point Investment Group? Jeśli masz więcej informacji o firmie, podziel się nimi z nami.

   O tym, co możesz zrobić, możesz skontaktować się z CNMV (jeśli jesteś z Hiszpanii), chociaż CNMV zrobi przede wszystkim ostrzeżenie przed nimi… Być może powinieneś rozważyć zasięgnięcie porady prawnej.

   Pozdrowienia.

 3. Albert M. odpowiedź

  To te same szczury Carterfs i wszystkie inne strony internetowe, które stworzyli, jak codziennie biorą nas za głupców

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Albert, bardzo dziękuję za komentarze, rzeczywiście wierzymy, że są to te same osoby.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.