Broker Bux

Pluton500 Komentarze
 
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Pluton500 (zwany także pluton500.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę polecamy Pluton500 do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅
 
➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Plutonie500 ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy Pluton500 ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.
 
Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci
 
Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.
 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 
✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.
 
✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: UK (prawdopodobnie fałszywe).
 
✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.
 
📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

 
Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Pluton500, zauważamy, że oferuje 8 różne rodzaje kont/planów: Konto Micro, Konto Standard, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Premium, Konto Diamentowe, Standardowe AT i Srebrne AT. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.
 
Konto mikro: nie ma minimum dla pierwszego depozytu.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 2.500 €.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 €.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości 25.000 €.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 €.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 €.

W standardowym: minimalny depozyt początkowy nie wymieniony.

W Srebrny: minimalny depozyt początkowy nie wymieniony.
 

Rodzaje kont Pluton500
Rodzaje kont Pluton500

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.
 
Platforma handlowa oferowana przez Pluton500 to: MT4.
 
Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Pluton500 udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.
 

Strona internetowa Pluton500
Strona internetowa Pluton500

 
Pluton500 zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: kilka wykresów na żywo, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.
 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Pluton500 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

 
🌏 Strona internetowa: pluton500.pl

📞Numer telefonu: +44 657 555 5488

📧 E-mail: [email chroniony]
 
Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Pluton500. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firma inwestycyjna.
 

>>> Ocena włączona Pluton500 <<

 
Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Pluton500 jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022
 
Po analizie zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma niezarejestrowana i nieregulowana, nie pokazuje na swojej stronie żadnego rodzaju informacji prawnych, dodatkowo szukając więcej informacji o Pluton500 natrafiliśmy na dużą liczbę negatywnych recenzji. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.
 
⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2022 dodano HCMA do Pluton500 do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do HCMC Ostrzeżenie z lutego 2022 r. ⚠️
 
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?
 
Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 
Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 
Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.
 

Co myślisz o Plutonie500? Jakie było twoje doświadczenie?
 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «Pluton500: Ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Devin, dziękuję za komentarz na temat Pluton500. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 1. Oszukany odpowiedź

  Nie daj się zwieść tym oszustom, przy pierwszej nadarzającej się okazji wezmą wszystko i do widzenia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Scammed, dzięki za komentowanie Pluton500. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.