Komentarze do funduszu Platinium

W tej sekcji przeanalizujemy broker Platinium Fund (zwany również platinium-fund.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę polecamy Platinium Fund do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu funduszu Platinium. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną. Należy zauważyć, że Platinium Fund nie posiada hiszpańskiej wersji strony, chociaż w związku z wiadomościami od hiszpańskojęzycznych klientów zdecydowaliśmy się również na recenzję PlatiniumFund.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia przynależność do: Platiniumfund Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Anglii, chociaż jeśli to prawda, powinno to być regulowane przez angielski organ odpowiedzialny, co nie ma miejsca i dlatego nie jest prawdziwe. Jego rzeczywista baza znajduje się na Wyspach Marshalla.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o byciu regulowanym brokerem, więc uważamy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Platinium Fund, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mini, Konto Standardowe, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Minikonto- Minimalny depozyt 200 USD, dźwignia do 1:50, zmienny spread, dozwolone zabezpieczenie, doradcy ekspertów, całodobowe wsparcie, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 24 transakcji bez ryzyka, minimalna wielkość transakcji 5 lota.

Konto standardowe- Minimalny depozyt 20.000 1 $, dźwignia do 50:24, zmienny spread, dozwolony hedging, doradcy ekspertów, całodobowe wsparcie, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 5 transakcji bez ryzyka, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, osobisty trener handlowy, powiadomienia SMS .

Złote konto Gold- Minimalny depozyt w wysokości 50.000 1 $, dźwignia do 50:24, zmienny spread, dozwolony hedging, doradcy ekspertów, całodobowe wsparcie, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 5 transakcji bez ryzyka, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, osobisty trener handlowy, powiadomienia SMS , wsparcie VIP.

Konto Platynowe- Minimalny depozyt w wysokości 200.000 1 $, dźwignia do 50:24, zmienny spread, dozwolony hedging, doradcy ekspertów, całodobowe wsparcie, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 5 transakcji bez ryzyka, minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, osobisty trener handlowy, powiadomienia SMS , wsparcie VIP.

Rodzaje kont PlatiniumFund
Rodzaje kont funduszu platynowego

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje PlatiniumFund to: MT4 i Sirix. 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Platinium Fund udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa funduszu PlatiniumFund
Strona internetowa funduszu platynowego

Platinium Fund zapewnia następującą pomoc lub zasoby inwestorom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie powyżej produktów oferowanych przez PlatiniumFund, sekcja FAQ, wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata inwestycji, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Fundusz Platynowy |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: platinium-fund.com

Número de teléfono: + 44 2038 07 8563

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Fundusz Platynowy <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Platinium Fund jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest nieuregulowanym brokerem, ma siedzibę w bardzo niebezpiecznych krajach (Wyspy Marshalla to obszar off-shore), szukając opinii o PlatiniumFund, znajdujemy głównie negatywne Opinie. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Uwaga: w czerwcu 2020 CONSOB dodał Fundusz Platynowy do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

Uwaga: w sierpniu 2020 dodano CONSOB Fundusz Platynowy do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o PlatiniumFund? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Fundusz Platynowy: ocena i komentarze»

 1. Anioł odpowiedź

  Ta firma to mistyfikacja. Jeszcze nie dostałem zapłaty, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Angel, dziękuję za napisanie o Platinium Fund. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.