W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w PIRES Capital. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Wam najważniejsze informacje o PIRES Capital i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWpires-kapitał.com
🏠 spółkaPIRES Capital GmbH
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaKapitał PIRES
📌 LokalizacjaNiemcy

⚠️ PIRES Capital nie podaje do publicznej wiadomości dokładnych informacji o firmie. Wszystko wskazuje na to, że używają fałszywych informacji. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

PIRES Capital nie oferuje użytkownikom wielu kont.

Informacje w sieci

Strona internetowa Pirescapital

PIRES Capital podaje tylko podstawowe wyjaśnienie oferowanych przez siebie produktów finansowych, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

+ 49621 87755752

???? Ostateczna wycena PIRES Capital ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z PIRES Capital.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa z nieznaną lokalizacją, nie będziesz miał ochrony prawnej na wypadek pokrzywdzenia, to znaczy nie będziesz mógł domagać się odszkodowania w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Aktualności o PIRES Capital:

dataAktualizacja wiadomości
Wrzesień 2022Skarga przeciwko PIRES Capital of Regulator finansowy BaFin

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o PIRES Capital? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z PIRES Capital.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez PIRES Capital

Jak zgłosić PIRES Capital

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić PIRES Capital?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy PIRES Capital to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że PIRES Capital to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy PIRES Capital jest wiarygodny?

Nie. PIRES Capital nie jest wiarygodny, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z PIRES Capital?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla PIRES Capital?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy PIRES Capital to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Diedrich Gude odpowiedź

  DIESES UNTERNEHMEN WURDE VON DER BAFIN WEGEN DER VIELEN BETRÜGEREIEN ANGEZEIGT, WIR MÜSSEN DIESE NACHRICHT VERBREITEN

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Diedrich Gude, dziękuję za komentarz na temat PIRES CAPITAL. Obecnie jest uważany za oszustwo. BAFIN (Niemiecki Urząd Nadzoru Finansowego) ostrzegł ich, że nie mają rozporządzenia do prowadzenia działalności (Zobacz link BAFIN).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   ---

   Witaj Diedrich Gude, danke für deinen Kommentar zu PIRES CAPITAL. Jest to wird derzeit als Betrug angesehen. Die Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht (BAFIN) hat sie verwarnt, weil sie nicht über die Verordnung verfügen, um ihre Tätigkeit auszuüben (Siehe BAFIN-Link).

   Wenn Sie ein Kunde sind, leisten Sie keine Beiträge mehr, ihr einziges Ziel ist es, Sie zu bestehlen, sie manipulieren Operationen manuell, sie behalten das Geld, wenn es ihre Konten erreicht, es kommt nicht Markt a alluf den Ihr Geld zu verlieren oder Sie verlieren zu lassen. Eine Ausrede zu haben, es zu behalten.

   Wenn Sie sich für eine Auszahlung entscheiden und Lösegeld in Form von Provisionen, Steuern, Gebühren, Legalisierungen usw. Das ist die Warnung, von diesem Moment an müssen Sie wissen, dass Sie Kunde eines Betrugsmaklers sind und egal wie viel Sie bezahlen, Sie werden Ihr Geld nie sehen.

   Um anderen Benutzern oder Kunden zu helfen, geben Sie so viele Informationen wie möglich an, erklären Sie, wie alles passiert ist, wo Sie die Anzeige gesehen haben, wer Sie angerufen hat, Nummern, von denen Sie angerufen wurden wurden alles, E- , był Ihnen in den Sinn kommt.

   Wenn Sie Ihr Geld zurückerhalten möchten, gehen Sie zu unserem Chat oder überprüfen Sie das Formular unter diesem Link: HOLEN SIE IHR GELD EIN

   Grüße.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.