W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w PilotGain. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o PilotGain i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWpilotgain.com
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailNie ma
📈 PlataformaHandlowiec internetowy
📌 AdresDesconocido

⚠️ PilotGain nie wyświetla publicznie dokładnych informacji o firmie. Wszystko wskazuje na to, że używają fałszywych informacji. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy typów kont, które oferuje PilotGain, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 6 różnych typów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Rozrusznik$ 250
handlowiec$ 500
Biznes$ 1.000
Złoto$ 20.000
Platyna$ 50.000
Diament$ 100.000

Informacje w sieci

Witryna pilotażowa

PilotGain zapewnia podstawowe wyjaśnienie na temat oferowanych produktów finansowych, sekcję edukacyjną, słowniczek, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

Na stronie nie ma zamieszczonych numerów telefonów.

???? Ostateczna ocena pilotaZysk ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z PilotGain.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa z nieznaną lokalizacją, nie będziesz miał ochrony prawnej na wypadek pokrzywdzenia, to znaczy nie będziesz mógł domagać się odszkodowania w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o PilotGain:

dataAktualizacja wiadomości
Wrzesień 2022Skarga przeciwko PilotowiZysk Regulator finansowy BaFin

Opinie o los usuarios

Co myślisz o PilotGain? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swojego doświadczenia z PilotGain.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez PilotGain?

Jak zgłosić zysk pilota

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić PilotGain?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy PilotGain to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że PilotGain to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o niemożności wycofania swojego kapitału, co dodało innym bardzo negatywnym cechom firmy.

Czy PilotGain jest niezawodny?

Nie. PilotGain nie jest godny zaufania, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z PilotGain?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla PilotGain?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy PilotGain to oszustwo? 2022 Recenzje»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Herr Jan Sauer, dziękuję za napisanie o PilotGain. Ten broker jest uważany za oszustwa. BAFIN (Niemiecki Urząd Nadzoru Finansowego) zawiadomił je o braku regulacji i wprowadzaniu w błąd klientów (Zobacz link BAFIN).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   ---

   Witam Herr Jan Sauer, danke, dass Sie über PilotGain geschrieben haben. Dieser Broker wird als Betrug betrachtet. Die BAFIN (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht) hat ihnen wegen fehlender Regulierung und Irreführung ihrer Kunden einen Hinweis auferlegt (Siehe BAFIN-Link).

   Wir schlagen vor, KEIN Geld zu senden, sie lügen, um von Ihnen zu stehlen, die Operationen sind fiktiv, das Geld wird nie mit dem Markt gekreuzt, sie simulieren es und am Ende markieren sie und sagen, dass Sie allesrloren haben, sie halten jest tak.

   Wenn Sie eine Auszahlung beantragen, werden Sie um mehr gebeten, um Provisionen, Steuern, Gebühren, Legalisierungen usw. zu zahlen. Tun Sie jest niemalże! Es ist eine klare Warnung, dass Sie Kunde eines Betrugsmaklers sind und selbst wenn Sie bezahlen, wird er Ihr Geld niemals zurückerstatten.

   Alle Informationen, die Sie über das Unternehmen bereitstellen, helfen den Betroffenen dieses Brokers, erklären detailliert, wie alles passiert ist, welche Werbung Sie gesehen haben, die Namen Ihres Beraters, Nummern, E-Mails, von wdenen

   Um Ihr Geld zurückzubekommen, sprechen Sie mit unserem CHAT oder fullen Sie das Formular unter diesem Link aus: HOLEN SIE IHR GELD EIN

   Grüße.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.