Komentarze na temat PIBEXA

W tej sekcji przeanalizujemy brokera PIBEXA (zwanego również pibexa.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się PIBEXA do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o PIBEXIE ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy PIBEXA? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina bycie częścią: Tarvida Industries LP, Hello Technology LTD i ARTOSOLUTION LTD.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Szkocji, Anglii i Saint Vincent i Grenadynach, chociaż nie ma regulacji ze Szkocji ani Anglii, co sprawia, że ​​myślimy, że tak naprawdę nie ma siedziby w tych krajach. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez PIBEXA, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Platynowe i Konto Diamentowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 USD, ebook, dostęp do akademii.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD, ebook, dostęp do akademii, dedykowany opiekun konta.

Konto Platynowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, ebook, dostęp do akademii, dedykowany menedżer konta, sygnały transakcyjne, starszy menedżer konta, ekspert ds. handlu, do 100% premii, brak opłat za wypłatę.

Konto diamentowe: minimalna wpłata początkowa 35.000 100 $, pełny dostęp do edukacji, dedykowany menedżer konta, sygnały transakcyjne, starszy menedżer konta, ekspert ds. handlu, bonus do XNUMX%, brak opłat za wypłatę, warunki premium, karta do szybkich wypłat.

Rodzaje kont PIBEXA
Rodzaje kont PIBEXA

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje PIBEXA to: platforma PIBEXA.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które PIBEXA udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa PIBEXA
Strona internetowa PIBEXA

PIBEXA zapewnia handlowcom lub zainteresowanym stronom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat PIBEXA |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: pibexa.com

Número de teléfono: + 442036084791

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na PIBEXA. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona PIBEXA <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma PIBEXA jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, nie jest jasne, gdzie ma siedzibę, szukając opinii na temat PIBEXA Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

⛔ Uwaga ⛔ : zgodnie z wiadomościami od klientów PIBEXA, ten broker Jest powiązany z brokerem ELCURRENCY, brokerem o bardzo złej reputacji. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano BCSC (Kolumbia Brytyjska) PIBEXA do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BCSC z lipca 2021 r. ⚠️

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o PIBEXIE? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

31 komentarze do «PIBEXA: Ocena i komentarze»

 1. CARMEN odpowiedź

  Kilka razy udostępniliśmy to miejsce, aby zgłosić powtarzające się procesy oszustwa przez różnych brokerów, w naszym przypadku zostaliśmy podwójnie oszukani przez PIBEXA i Kancelarię Prawniczą Jean Belmont & Asociados ze znacznymi kwotami, ktoś ma pewne doświadczenie z tymi draniami lub nie masz adres lub kontaktujesz się z nimi:

  BRUNO MAYER BY PIBEXA.
  THOMAS LISBOA I CAMILIA BRISTON PRZEZ PRAWNIKÓW JEAN BELMONT I WSPÓŁPRACOWNICY

  MUSIMY ZATRZYMAĆ OSZUSTWO TYCH ZŁODZIEI

 2. Miguel odpowiedź

  Czy ktoś zna siedzibę tych oszustów? Uważaj na Bruno Mayera, który udaje pośrednika, prawdziwego złodzieja, który w naszym przypadku doprowadził nas do ruiny oszustwem o wartości ponad 80.000 3 euro; Ci ludzie powinni być w więzieniu, nic by się nie stało, gdyby zostali postrzeleni XNUMX razy.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć Miguel, dziękuję za komentowanie PIBEXA. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Oszukany przez pibexa odpowiedź

  Vladimir Biro to złodziej syn złodzieja suki !!! Prosi cię o więcej pieniędzy do wypłaty, więc sukinsyn oszukał mnie ponad 10.000 XNUMX. Nie dbają o nic, po prostu chcą cię obrabować. Ale daj im znać, że zostały zgłoszone, a ja wynająłem specjalistę hakera, aby dowiedzieć się, gdzie się znajdują. Niedługo cię znajdę i będziesz w wiadomościach. Poczta tego złodzieja to [email chroniony] Jest złodziejem, strzeż się go.

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Witaj Scammed, dzięki za komentowanie PIBEXA. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. KAMILIA odpowiedź

  BRUNO MAYER, broker Pibexa lub kierownik projektu, prawdziwy oszust i zacny złodziej marki, jesteśmy sukinsynami !!!!!!!!

  Kilka lat w więzieniu nie zaszkodziłoby temu facetowi wraz z otaczającym go personelem, zostaliśmy oszukani na ponad 80.000 XNUMX euro.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj CAMILIA, czy wiesz, że możesz odzyskać pieniądze z naszego CZATU? DZIĘKUJĘ ZA CENNE INFORMACJE! Potrzebujemy więcej odważnych ludzi takich jak Ty, aby pomóc w wykryciu tych oszustów, co jeszcze wiesz o tych oszustach, gdzie jest ich biuro sprzedaży, w jakim kraju? Dziękujemy za komentarze dotyczące PIBEXA. Wiemy, że PIBEXA to oszustwo, ponieważ wielu klientów nam to potwierdziło. Również zgodnie z komentarzami klientów PIBEXA, broker wykorzystuje wprowadzające w błąd i oszukańcze reklamy, aby przyciągnąć swoich klientów.
   WSZYSTKIE pozytywne komentarze tego brokera są wygłaszane przez jego własnych pracowników, aby oczyścić ich zły wizerunek, a jednocześnie zmylić inwestorów.
   Według wiadomości od klientów PIBEXA, broker ten jest powiązany z brokerem ELCURRENCY, brokerem o bardzo złej reputacji. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
   Jak widać na naszej stronie internetowej, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, porozmawiaj z CZATEM, który mamy w sieci lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomoże to w zgłoszeniu tego rzekomego brokera.

   Pozdrowienia.

  • Camilia odpowiedź

   PIBEXA i jej „przykrywki” nadal oszukują i oszukują ludzi, w przypadku Hiszpanii, zbiegając się z kryzysem Covid-19, ta firma, która działa bez jakiejkolwiek regulacji na rynku walutowym, zwiększa liczbę oszustw o ​​ponad 45% w porównaniu do 2019 roku.

   Złodzieje wszędzie !!!!!!!

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj CAMILIA, czy wiesz, że możesz odzyskać pieniądze z naszego CZATU Potrzebujemy więcej odważnych ludzi takich jak Ty, aby pomóc w wykryciu tych oszustów, co jeszcze wiesz o tych oszustach, gdzie jest ich biuro sprzedaży, w jakim kraju? Dziękujemy za komentarze dotyczące PIBEXA. Wiemy, że PIBEXA to oszustwo, ponieważ wielu klientów nam to potwierdziło. Również zgodnie z komentarzami klientów PIBEXA, broker wykorzystuje wprowadzające w błąd i oszukańcze reklamy, aby przyciągnąć swoich klientów.
    WSZYSTKIE pozytywne komentarze tego brokera są wygłaszane przez jego własnych pracowników, aby oczyścić ich zły wizerunek, a jednocześnie zmylić inwestorów.
    Według wiadomości od klientów PIBEXA, broker ten jest powiązany z brokerem ELCURRENCY, brokerem o bardzo złej reputacji. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
    Jak widać na naszej stronie internetowej, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, porozmawiaj z CZATEM, który mamy w sieci lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

    Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomoże to w zgłoszeniu tego rzekomego brokera.

    Pozdrowienia.

  • JOSÉ LUIS CUERDA odpowiedź

   O tak, PIBEXA = PROFESJONALNI ZŁODZIEJE I OSZUSTWO.
   PIBEXA = SEZON W WIĘZIENIU DLA BRUNO MAYERA, MARII, RAQUEL GARCIA, THOMASA LISBOA I INNYCH ZŁYCH ZIÓŁ ……… ..

   BY ODDAĆ NAM TO, CO NAS OSZKODZIŁO I PRZEJŚĆ PRZEZ „CHIRONĘ” KILKA LAT

  • Anthony odpowiedź

   Jesteśmy zdumieni oszustwami i praniem brudnych pieniędzy przez firmę PIBEXA i jej wspólników.
   Dobra robota pokazana przez Bruno Mayera i Raquel Garcia, prawdziwi Złodzieje !!!

  • CARMEN odpowiedź

   Mam nadzieję, że życie zawodowe Bruno Mayera, Raquel Garcíi i innych gołąbków jest krótkie w sztuce oszustwa i oszustwa; ile cierpienia i złych chwil ci dwaj skurwysyny zmuszają nas do przejścia do uczciwych rodzin, którym obdarzyliśmy ich zaufaniem i które doprowadziły nas do sytuacji totalnej ruiny …….proszę PIBEXA = ZŁODZIEJE, OSZUSTRZY.

   Bądź z nimi bardzo ostrożny !!!!!!!

 5. Marzec odpowiedź

  Panie Włodzimierzu czekam od kwietnia na wpisanie do mnie zarobków Twojej firmy Pibexa, które logicznie miesiąc temu i zarobki nie będą już więcej niż 15.000 XNUMX, PROSZĘ MI POWIEDZIEĆ LUB ZROBIĆ COŚ

  Pilnie trzeba coś wiedzieć, pomóż mi obciążyć to, co mnie dotyka, proszę, wiesz, że bardzo tego potrzebuję, kazał mi opowiedzieć o mojej sytuacji, aby Pibexa nie pobierała ode mnie pieniędzy

  Panowie z Pibexa, jestem Mar, macie moje maile i moje dane, a ja bym potrzebowała abyście zwolnili mnie z opłat za zysk, który mam z wami, ponieważ emerytura, którą pobieram co miesiąc, znika w wypłacie osobie, której potrzebuję z powodu mojego stwardnienia rozsianego.

  Nie mogę dotrwać do końca miesiąca, a to, co zaczęło się jako niewielka inwestycja w wysokości 250 euro dzisiaj, przekształciło się w kwotę 16.800 XNUMX euro, co pomogłoby mi dalej mieszkać w domu, ponieważ mój brat i moja matka mnie chcą udać się do rezydencji, coś, czego jeszcze nie rozważam, ponieważ mam tylko problem z motoryką, poznawczo jestem normalny, głowa, ekspresja, zrozumienie itp. Więc proszę o zwolnienie mnie z opłat, ponieważ potrzebuję wszystkich pieniędzy

  Załączam stopień niepełnosprawności i dowód tożsamości, aby zwolnić mnie z tej płatności, ponieważ bardzo potrzebuję pieniędzy

  Dziękuję za twoje człowieczeństwo, bo tak tego potrzebuję

  Marzec

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Mar, to oszustwo, dziękuję za komentarze na temat PIBEXY. Wiemy, że PIBEXA to oszustwo, ponieważ wielu klientów nam to potwierdziło. Również zgodnie z komentarzami klientów PIBEXA, broker wykorzystuje wprowadzające w błąd i oszukańcze reklamy, aby przyciągnąć swoich klientów.
   WSZYSTKIE pozytywne komentarze tego brokera są wygłaszane przez jego własnych pracowników, aby oczyścić ich zły wizerunek, a jednocześnie zmylić inwestorów.
   Według wiadomości od klientów PIBEXA, broker ten jest powiązany z brokerem ELCURRENCY, brokerem o bardzo złej reputacji. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
   Jak widać na naszej stronie internetowej, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, porozmawiaj z CZATEM, który mamy w sieci lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomoże to w zgłoszeniu tego rzekomego brokera.

   Pozdrowienia.

 6. Marzec odpowiedź

  Mówią mi, że od miesiąca zarabiam i nie mówią mi nic więcej

  Panowie z Pibexa, jestem Mar i chciałbym, abyście uwolnili mnie od opłat za zysk, który mam z wami, ponieważ emerytura, którą zbieram co miesiąc, będzie wypłacana osobie, której potrzebuję z powodów mojego Stwardnienie rozsiane.

  Nie dotrwam do końca miesiąca, a to, co zaczęło się jako niewielka inwestycja w wysokości 250 euro dzisiaj, przekształciło się w kwotę ponad 15.000 XNUMX euro, co pomogłoby mi dalej mieszkać w domu, ponieważ mój brat i moja matka chcę, żebym pojechał do rezydencji, coś, czego jeszcze nie rozważam, ponieważ mam tylko problem z motoryką, jestem normalny poznawczo, mam głowę, ekspresję, zrozumienie itp., więc proszę o zwolnienie mnie z zarzutów, ponieważ potrzebuję wszystkich pieniądze

  Załączam stopień niepełnosprawności i dowód tożsamości, aby zwolnić mnie z tej płatności, ponieważ bardzo potrzebuję pieniędzy

  Dziękuję za twoje człowieczeństwo, bo tak tego potrzebuję
  Marzec

  >>> Władimir Biro >>>
  Dzień dobry pani Maria!
  Proszę o przesłanie wniosku o finansowanie, aby uwolnić swój zysk (16800 euro) z kampanii Pibexa od opłat.

  Atentamente,

  Doradca finansowy
  Władimir Biro

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Mar, nie wysyłaj 16.800 XNUMX €, to oszustwo, dziękuję za komentarze na temat PIBEXA. Wiemy, że PIBEXA to oszustwo, ponieważ wielu klientów nam to potwierdziło. Również zgodnie z komentarzami klientów PIBEXA, broker wykorzystuje wprowadzające w błąd i oszukańcze reklamy, aby przyciągnąć swoich klientów.
   WSZYSTKIE pozytywne komentarze tego brokera są wygłaszane przez jego własnych pracowników, aby oczyścić ich zły wizerunek, a jednocześnie zmylić inwestorów.
   Według wiadomości od klientów PIBEXA, broker ten jest powiązany z brokerem ELCURRENCY, brokerem o bardzo złej reputacji. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
   Jak widać na naszej stronie internetowej, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, porozmawiaj z CZATEM, który mamy w sieci lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomoże to w zgłoszeniu tego rzekomego brokera.

   Pozdrowienia.

 7. Rafael leonidas tormo pinazo odpowiedź

  Nie słyszałem od Bruno i Alexa od około 1 miesiąca. Nie udało mi się wejść na stronę, hasło ZAWSZE odrzucone. Jestem z nimi od roku, zaczynałem z niewielką ilością, ale wyniki to ponad 1500eu. Od tego momentu wszystko jest problematyczne. Wszystkiego najlepszego. Mam twoje NUMERY TELEFONICZNE lub wypisałem się z subskrypcji, albo nie łapią i wassapp, nie patrzą na to.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Rafael, dziękuję za komentarze na temat PIBEXY. Wiemy, że PIBEXA to oszustwo, ponieważ wielu klientów nam to potwierdziło. Również zgodnie z komentarzami klientów PIBEXA, broker wykorzystuje wprowadzające w błąd i oszukańcze reklamy, aby przyciągnąć swoich klientów.
   WSZYSTKIE pozytywne komentarze tego brokera są wygłaszane przez jego własnych pracowników, aby oczyścić ich zły wizerunek, a jednocześnie zmylić inwestorów.
   Według wiadomości od klientów PIBEXA, broker ten jest powiązany z brokerem ELCURRENCY, brokerem o bardzo złej reputacji. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
   Jak widać na naszej stronie internetowej, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, porozmawiaj z CZATEM, który mamy w sieci lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomoże to w zgłoszeniu tego rzekomego brokera.

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Saro, dziękujemy za komentarze na temat PIBEXY. Wiemy to PIBEXA to oszustwo, ponieważ wielu klientów nam to potwierdziło. Również zgodnie z uwagami klientów PIBEXA broker zatrudnia employ wprowadzające w błąd i oszukańcze reklamy aby przyciągnąć swoich klientów.
   WSZYSTKIE pozytywne komentarze tego brokera pochodzą od jego własnych pracowników their oczyścić swój zły wizerunek, a jednocześnie zdezorientować inwestorów.
   Według wiadomości od klientów PIBEXA, broker ten jest powiązany z brokerem ELCURRENCY, brokerem o bardzo złej reputacji. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
   Jak widać na naszej stronie internetowej dajemy Ci możliwość option odzyskać całość lub część pieniędzy z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, porozmawiaj z konwersacja które mamy w sieci lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomoże to w zgłoszeniu tego rzekomego brokera.

   Pozdrowienia.

 8. Piotr odpowiedź

  To oszustwo, pozwalają zrozumieć, że wygrywasz, miałem na myśli 750 € i kiedy poprosiłem o anulowanie konta, zaczęło spadać w ciągu kilku dni, aż było ujemne.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Pedro, dziękuję za komentarze na temat PIBEXY. Wiemy to PIBEXA to oszustwo, ponieważ wielu klientów nam to potwierdziło. Również zgodnie z uwagami klientów PIBEXA broker zatrudnia employ wprowadzające w błąd i oszukańcze reklamy aby przyciągnąć swoich klientów.
   WSZYSTKIE pozytywne komentarze tego brokera pochodzą od jego własnych pracowników their oczyścić swój zły wizerunek, a jednocześnie zdezorientować inwestorów.
   Według wiadomości od klientów PIBEXA, broker ten jest powiązany z brokerem ELCURRENCY, brokerem o bardzo złej reputacji. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
   Jak widać na naszej stronie internetowej dajemy Ci możliwość option odzyskać całość lub część pieniędzy z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, porozmawiaj z konwersacja które mamy w sieci lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomoże to w zgłoszeniu tego rzekomego brokera.

   Pozdrowienia.

 9. Noemi odpowiedź

  Zły Powiedzieli mi, że po 2 tygodniach, jeśli nie będę zadowolony, zwrócą 250 euro ... Otrzymuję SMS, że BTC akceptuje transakcję w linku weryfikuj i potwierdzaj ... Ale n OK, ufam, że nie daje mi kwoty ani cokolwiek... I to daje mi coś, co pobierają ode mnie więcej... Oprócz telefonów, które ode mnie pobierają, poprosiłem ich o darmowy kontakt mailowy lub watsap i od tego czasu już do mnie nie dzwonią. Bardzo zły oddaję pieniądze za zgubione i że nie odważyli się mnie poprosić. Nie stawiam ani jednego więcej

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Noemi, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z PIBEXA. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 10. Julian odpowiedź

  Bardzo złe i niebezpieczne, zarabiasz pieniądze, ale aby je zdobyć, musisz zapłacić obraźliwą prowizję. Jeśli tego nie zrobisz, traktują cię jak głupca

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Julianie, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z PIBEXA. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Andrea, jeśli zapłacisz, zatrzymają początkowe pieniądze i to, co teraz wyślesz, to oszustwo, naciągają cię do inwestowania i nakłaniają do ratowania pieniędzy w kwestiach podatkowych lub podobnych rzeczach, to wszystko FAŁSZ, zrób nie wysyłaj niczego więcej, wszystko stracisz.

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

  • Michael Martin odpowiedź

   czy udało Ci się odzyskać pieniądze, powiedz mi, w jaki sposób?

   Z poważaniem

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Cześć Miguel, dziękuję za komentarze na temat PIBEXY. Wiemy, że PIBEXA to oszustwo, ponieważ wielu klientów nam to potwierdziło. Również zgodnie z komentarzami klientów PIBEXA, broker wykorzystuje wprowadzające w błąd i oszukańcze reklamy, aby przyciągnąć swoich klientów.
    WSZYSTKIE pozytywne komentarze tego brokera są wygłaszane przez jego własnych pracowników, aby oczyścić ich zły wizerunek, a jednocześnie zmylić inwestorów.
    Według wiadomości od klientów PIBEXA, broker ten jest powiązany z brokerem ELCURRENCY, brokerem o bardzo złej reputacji. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
    Jak widać na naszej stronie internetowej, dajemy Ci możliwość odzyskania całości lub części pieniędzy z firmą, która się w tym specjalizuje i która okazała się bardzo skuteczna, porozmawiaj z CZATEM, który mamy w sieci lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

    Z drugiej strony, jeśli masz więcej informacji o brokerze lub jeśli wiesz, gdzie znajduje się jego prawdziwa siedziba, skąd wykonywane są połączenia, bardzo pomoże to w zgłoszeniu tego rzekomego brokera.

    Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *