W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE należy inwestować w Pax Investments. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Pax Investments i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWpax-investments.uk
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaPax Inwestycje
📌 Adres167-169 Great Portland Street, 5. piętro, Londyn, Anglia

⚠️ Witryna Pax Investments nie podaje żadnych informacji o firmie, która je obsługuje a także opublikowany adres nie odpowiada żadnej instytucji finansowej. Nie podawaj danych osobowych. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy rodzaje kont oferowane przez Pax Investments, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Plan 1$ 50
Plan 2$ 500
Plan 3$ 1.000
Plan 4$ 10.000
Plan 5$ 50.000

Informacje w sieci

stronie Pax Investments

Pax Investments zawiera podstawowe informacje na temat oferowanych przez siebie produktów finansowych, wiadomości i analizy rynkowe, osobiste doświadczenia, tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena Pax Investments ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ Z Pax Investments.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Pax Investments:

dataAktualizacja wiadomości
październik 2022Skarga przeciwko Pax Investments z dn FCA.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Pax Investments? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Pax Investments.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odzyskać pieniądze oszukane przez Pax Investments

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić inwestycje Pax

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Pax Investments?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Pax Investments to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że Pax Investments to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy Pax Investments jest godny zaufania?

Nie. Pax Investments nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Pax Investments?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Pax Investments?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Pax Investments to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. KEVIN min odpowiedź

  Uwaga, FCA złożyło skargę dotyczącą wszystkich oszustw popełnionych w Wielkiej Brytanii i innych krajach, prosimy o ostrożność

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć KEVIN, dziękujemy za napisanie o Pax Investments. Ten broker jest uważany za oszustwo. FCA (Financial Regulator of the United Kingdom) umieścił na nich zawiadomienie za brak regulacji i wprowadzanie w błąd swoich klientów (Zobacz link FCA).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.