Komentarze na temat PaisTrade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera PaisTrade (zwanego również paistrade.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się PaisTrade, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu PaisTrade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: KrajHandel Marketing LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Cyprze, ale ta informacja jest nieprawdziwa, nie wiemy, gdzie tak naprawdę jest jego siedziba.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez PaisTrade, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Edukacyjne, Konto Standardowe, Konto Premium, Konto Złote, Konto VIP i Konto Tailored. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto edukacyjne: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 250, dźwignia do 1:20, stałe spready, filmy instruktażowe (dostęp częściowy), waluty bazowe.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 2.500, dźwignia do 1:50, stały spread, filmy instruktażowe (dostęp częściowy), waluty bazowe + złoto, srebro, ropa + minimalna kryptowaluta, obsługa klienta, ochrona prawna.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 20.000, dźwignia do 1:100, stałe spready, filmy instruktażowe (pełny dostęp), waluty bazowe + złoto, srebro, ropa + minimalne kryptowaluty, obsługa klienta, ochrona prawna, pełny dostęp do narzędzi kryptograficznych, pełny dostęp do aktywów biznesowych.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 50.000, dźwignia do 1:200, stałe i zmienne spready, filmy instruktażowe (pełny dostęp), waluty bazowe + złoto, srebro, ropa + kryptowaluty, obsługa klienta, menedżer konta osobistego, wiadomości i alerty, ochrona prawna, pełny dostęp do kryptowalut narzędzia, pełny dostęp do aktywów handlowych, stop loss, programy umorzenia poleceń.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 100.000, dźwignia do 1:200, stałe i zmienne spready, filmy instruktażowe (pełny dostęp), waluty bazowe + złoto, srebro, ropa + kryptowaluty, obsługa klienta, opiekun konta osobistego, wiadomości i alerty, ochrona prawna, pełny dostęp do kryptografii narzędzia, pełny dostęp do aktywów handlowych, stop loss/take profit, programy zwrotu z polecenia, VIP Pamm.

Konto szyte na miarę: minimalny depozyt początkowy (sprawdź u brokera), dźwignia do 1:200, stałe i zmienne spready, filmy instruktażowe (pełny dostęp), waluty bazowe + złoto, srebro, ropa + kryptowaluty, obsługa klienta, opiekun konta osobistego, wiadomości i alerty , ochrona prawna, pełny dostęp do narzędzi kryptograficznych, pełny dostęp do aktywów handlowych, stop loss/take profit, programy refundacji poleceń, udział w imprezach firmowych, negocjacje telefoniczne, VIP Pamm.

Rodzaje kont PaisTrade
Rodzaje kont PaisTrade

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że PaisTrade oferuje: własną platformę.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które PaisTrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa PaisTrade
Strona internetowa PaisTrade

PaisTrade zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: kalendarz ekonomiczny, aktualności, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat KrajHandel |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: paistrade.com

Número de teléfono: + 34 911 128 817

E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

>>> Ocena włączona KrajHandel <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma PaisTrade jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker i nie wiemy, gdzie tak naprawdę znajduje się jego siedziba, ponieważ używa fałszywych informacji, szukając opinii o PaisTrade mamy Znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji ostrzegających o PaisTrade. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2020 dodano CNMV KrajHandel do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do CNMV z października 2020 r. ⚠️ ostrzeżenie

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o PaisTrade? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «PaisTrade: ocena i komentarze»

 1. PYSZNIANIĘTA odpowiedź

  Straciłem wszystkie moje oszczędności na paistrade.com, a oni też ukradli pieniądze z mojego konta bankowego, ukradli mi wszystko. UWAŻAJ! Oszuści i profesjonalni złodzieje bez żadnych skrupułów

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj YUMBO, możesz to odzyskać, zapewniam cię, nie poddawaj się. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z PaisTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im więcej pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. Oscara Gonzáleza Terronesa odpowiedź

  Są bez wstydu, oszukali mnie w najprostszy sposób z powodu mojego braku doświadczenia, co za wstyd dla tych, którzy nie umieją żyć inaczej. Nie straciłem nawet pieniędzy na przeprowadzonej operacji, po prostu przestali mi odpowiadać, gdy chciałem wycofać część mojej inwestycji.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Oscar, możesz to odzyskać, zapewniam cię, nie poddawaj się. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z PaisTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im więcej pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • PYSZNIANIĘTA

    Moja smutna historia zaczyna się w grudniu 2019, rejestruję się na platformie o nazwie Aspen Holding i kontaktowali się ze mną kilka razy 19 grudnia i 20 stycznia, w tym czasie nie czułem się dobrze, bo mam raka pęcherza i 15-tego nie działało Od 2-20 pewien Israel Andrade dzwonił do mnie w imieniu Aspen Holding w przypadku chęci uruchomienia rejestru, zapytałem go, że nie rozumie inwestycji i powiedział, żebym się nie martwił, że wszystko załatwił bo to była jego praca. Powiedział mi, że reprezentuje firmę o nazwie PAISTRADE.COM. Powiedział mi też, żebym kupił BTC w sklepie tytoniowym, a ja to zrobiłem, poprosił mnie o kody BTC 500 € tydzień później wysłał mi raport na temat inwestycji w BTC było kilka opcji z różnymi kwotami pieniędzy, które wybrałem opcja, przesłał mi mailem dane bankowe, aby wysłać przelew na numer konta, którego właścicielem była firma o nazwie Ustinoff Global Investments spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w B Santander, miesiąc później wysłałem kolejny przelew na konto na nazwisko beneficjent, który był klientem PAISTRADE.COM zlokalizowanym w banku B. Unicaja, oba banki zlokalizowane w Madrycie. Kiedy poprosiłem o wypłaty, pojawiły się problemy, nie mogłem wypłacić zarobków, o których mówił, że ma. Że mógłbym wypłacić tylko wtedy, gdybym kupił 2.500 € w BTC w bankomatach btcpuntocom i wysłał je do portfela i że za 4 godziny będę miał zyski na moim koncie bankowym. nie zgodziłem się już wysyłać więcej pieniędzy,
    Poza tym, nadużywając mojej naiwności i pewności siebie, odebrałem trochę, które zostawiłem na koncie bankowym w tym wieku, byłem bardzo gilipoyas, cóż, wierzyłem, że ten facet pomoże mi zarobić pieniądze, aby pomóc mojemu synowi studiuje teraz ani dla niego, ani dla mnie, wszystko dla tego HP i jego popleczników, oni są. ludzie bez zasad i bez sumienia myślę, że skoro wiedzą, jakie szkody wyrządzają skromnym emerytom takim jak ja, to praktycznie zostawił mnie na ulicy, najgorsze jest to, że wiedział o tym przez 5 tygodni rozmawialiśmy i zapytałem go kilka razy, jeśli ta historia była prawdziwa i nie dał mi słowa, mam nadzieję, że odcięli mu język, żeby nikogo nie oszukał. Przepraszam za długość mojego listu, mam nadzieję, że posłuży za przykład, aby nikt inny nie wpadł w ręce tego węgla. Przepraszam za długość mojego listu
    WĄTPLIWOŚĆ
    PYSZNIANIĘTA

   • Polecani brokerzy

    Witaj YUMBO, możesz to odzyskać, zapewniam cię, nie poddawaj się. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z PaisTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im więcej pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.