Komentarze na temat PaisFinance
W tej sekcji przeanalizujemy brokera KrajFinanse (zwany również nazwą: paisfinance.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się PaisFinance do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o PaisFinance ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to PaisFinanse? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ PaisFinance wspomina o byciu część: CountryFinance Inwestowanie LTD

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Cypr.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulacja brokerów, widzimy, że wspominają o byciu regulowanym przez CySEC.

 

UWAGA: PaisFinance ma regulację SŁABA JAKOŚĆ. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez PaisFinance, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto edukacyjne: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 250, samouczki wideo (częściowe), stałe spready, dźwignia do 1:20.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 2.500, samouczki wideo (częściowe), stałe spready, dźwignia do 1:50, obsługa klienta, ochrona prawna.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 20.000, samouczki wideo, stałe spready, dźwignia do 1:100, obsługa klienta, ochrona prawna, dostęp do narzędzi kryptograficznych.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 50.000, opiekun wielu kont, stałe spready, dźwignia do 1:200, obsługa klienta, ochrona prawna, dostęp do narzędzi kryptograficznych, wiadomości i alertów.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 100.000, opiekun wielu kont, stałe spready, dźwignia do 1:200, obsługa klienta, ochrona prawna, dostęp do narzędzi kryptograficznych, wiadomości i alertów.. Stop Loss / Take Profit.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości € 100.000, opiekun wielu kont, stałe spready, dźwignia do 1:200, obsługa klienta, ochrona prawna, dostęp do narzędzi kryptograficznych, wiadomości i alertów.. Stop Loss / Take Profit.

Konto szyte na miarę: udział w imprezach firmowych, ochrona prawna, spotkania z innymi kupcami, VIP Pamm.

Rodzaje kont PaisFinance
Rodzaje kont PaisFinance

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że oferty PaisFinance to: nie ma na ten temat informacji, podobno używają a własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które PaisFinance udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa PaisFinance
Strona internetowa PaisFinance

KrajFinanse zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych stron: kompletny słowniczek, przewodnik po tym, jak działa platforma, często zadawane pytania, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat KrajFinanse 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: paisfinance.com

📞Numer telefonu: +34 910 63 10 79 (Madryt)

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu PaisFinance. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona PaisFinance

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? KrajFinanse jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o PaisFinance znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano CNMV KrajFinanse do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lipca 2021 r. ⚠️

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o PaisFinance? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «PaisFinance: Ocena i komentarze»

 1. Wiktor Ruiz odpowiedź

  Cnmv złożyło skargę na tych złodziei, ta wiadomość trochę mnie ucieszyła, ale nadal czuję gorycz, że straciłem wszystkie pieniądze i nie jestem w stanie nic zrobić, czy nic nie można zrobić?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Victor, dziękuję za komentowanie PaisFinance. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *