Komentarze Unii Pacyfiku

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Unia Pacyfiku (zwany także puprime.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy Pacific Union naprawdę poleca się dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Pacific Union ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to Pacyfik? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Pacific Union Limited.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Seszelach.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacji brokera, widzimy, że wspominają o tym, że są regulowane przez FSA.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Pacific Union, zauważamy, że oferuje 2 różne rodzaje kont/planów: Konto standardowe i konto Prime. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy 50 jednostek walutowych, dźwignia do 1:500, spread 1.3 pipsa, wielkość ticka 0.00001, brak stanowiska transakcyjnego, minimalny lot 0.01, maksymalny lot 100, depozyt zabezpieczający 120%, poziom stopu 50%, saldo ujemne Przenoszenie, hedging, konto islamskie, doradcy ekspertów, handel jednym kliknięciem, autochartist, sygnały handlowe, codzienne wiadomości, rynek z wyprzedzeniem, kalendarz ekonomiczny.

Konto Prime: minimalny depozyt początkowy 1.000 jednostek walutowych, dźwignia do 1:500, spread 0.0 pipsa, wielkość ticka 0.00001, brak stanowiska transakcyjnego, minimalny lot 0.01, maksymalny lot 100, depozyt zabezpieczający 120%, poziom stopu 50%, saldo ujemne Przenoszenie, hedging, konto islamskie, doradcy ekspertów, handel jednym kliknięciem, autochartist, sygnały handlowe, codzienne wiadomości, rynek z wyprzedzeniem, kalendarz ekonomiczny.

 

Rodzaje kont w krajach Pacyfiku
Rodzaje kont w krajach Pacyfiku

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że Pacific Union oferuje: Platformy MT4 i MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Pacific Union udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Unii Pacyfiku
Strona internetowa Unii Pacyfiku

Pacific Union zapewnia handlowcom lub zainteresowanym stronom następujące pomoce lub zasoby: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat Unia Pacyfiku 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: puprime.com

📞Numer telefonu: + 248 4671 948

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu Pacific Union. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Unia Pacyfiku <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Unia Pacyfiku jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań, ponadto szukając opinii o Pacific Union znajdujemy wiele negatywnych i są one ostrzec o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CNMV Unia Pacyfiku do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2021 r.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Unii Pacyfiku? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

6 komentarze do «Pacific Union: Ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Sta, nie rozumiemy, co masz na myśli, czy możesz wyjaśnić trochę więcej?

   Pozdrowienia.

 1. ramon delippe odpowiedź

  wszystko jest nie tak z pacific union, nie mogę wypłacić pieniędzy, to oszustwo, złodzieje !!!!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ramon, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Pacific Union. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Zasada odpowiedź

  Jeśli stracę wszystkie pieniądze, czy mogę je odzyskać? Pytam wszędzie i nikt nie odpowiada

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Normo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Pacific Union. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *