✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w lutym 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Pacific Alliance Capital Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Pacific Alliance Capital, jest brokerem CFD.

Broker wspomina, że ​​jest częścią: nie wspomina, do jakiej firmy jest częścią.

Jeśli chodzi o jego ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w San José w Kostaryce.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jeśli przeanalizujemy regulację broker, broker nic nie wspomina, uważamy, że jest to broker NIEREGULOWANY.

Zazwyczaj w tej części sekcji lub analizie lubimy analizować różne typy kont oferowane przez Pacific Alliance Capital, ale nie mogliśmy znaleźć tego typu informacji na temat Pacific Alliance Capital.

Te platformy do obsługi że oferty Pacific Alliance Capital to: nie określa.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Pacific Alliance Capital zapewnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Pacific Alliance Capital
Strona internetowa Pacific Alliance Capital

Pacific Alliance Capital zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: nie dostarcza prawie żadnych informacji.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Pacific Alliance Capital

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa:pacificalliance-capital.com

Número de teléfono: (+506) 2201-8354

E-mail: [email chroniony], [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcjączy wierzymy, że firma Pacific Alliance Capital jest godna zaufania? Nie jesteśmy pewni, ale sugerujemy ostrożność. Dlaczego? Mówiąc prościej, nie jest uregulowana, brakuje w niej istotnych informacji o firmie, a w zasadzie nie ma reputacji w Internecie.

Aktualizacja z października 2019 r.: Zgodnie z wiadomościami klientów, Pacific Alliance Capital wydaje się być powiązany z Doradcy ds. Traynor.

Aktualizacja ze stycznia 2020 r.: Pacific Alliance Capital został ostrzeżony przez CNMV

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Pacific Alliance Capital? Jakie było twoje doświadczenie?
O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

54 komentarze do «Pacific Alliance Capital: ocena i komentarze»

 1. marito odpowiedź

  Dzień dobry, mnie też oszukali, minęło sporo dni i w końcu skontaktowałem się z mychargeback. Nie ufałem im, ale wyjaśnili mi proces. Zasadniczo jest to udowodnienie bankowi lub karcie kredytowej, że zostałeś oszukany, wiedzą, jak to zrobić bardzo dobrze, więc jest więcej niż prawdopodobne, że odzyskasz swoje pieniądze. U MNIE UDAŁO SIĘ I ODZYSKAM DUŻĄ CZĘŚĆ PIENIĘDZY, KTÓRE TE PSY ZŁODZIEJE UkrADŁY MI.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Marito, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 2. zwierzęcy Campos odpowiedź

  Pozdrowienia Lisbeth, musisz dołączyć kancelarię prawną i księgową LARA LEGAL CORP, odpowiedzialną za pana MAURICIO LARA, który jest odpowiedzialny w Kostaryce za reprezentowanie tych bandytów w sprawach prawnych i księgowych, a także tworzą firmy, w których mają działać ten kraj. laralegalcorp .com
  Każdy może zweryfikować informacje na stronie. pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Anibal, bardzo dziękuję za informacje o brokerze. Jakiś sposób na potwierdzenie tych informacji?

   pozdrowienia

 3. Lisbeth Hunter Salander odpowiedź

  Na tym blogu znajdziesz informacje o sieci brokerów oszustw, których częścią jest ta firma brokersestafa.blogspot .com
  Jeśli już zostałeś przez nich oszukany, znajdziesz tam wskazówki, które pomogą Ci w sporządzeniu doniesień prawnych i policyjnych, do których masz prawo.

 4. Hannibal Campos odpowiedź

  Dzień dobry, nazywam się Anibal Campos, teraz ci przestępcy z zawodu otworzyli inną firmę o nazwie IQ business needs, z liniami telefonicznymi w Brazylii, ale jest to ta sama sieć, co Pacific Alliance Capital, Oc Financial Corp, Core, Zantar itp. . OSCAR ABRAHAM CARPIO GONZALEZ, ENRIQUE SANCHEZ YAÑES, VICTOR HUGO RODRIGUEZ CENICEROS, RACHEL MURILLO, MANLIO ARELLANOS GUTIERREZ, LISBERT ARELLANOS GUTIERREZ, CITLALLI ARELLANOS D'APONGA ESCANDRO, ESCANDRO. Zachowaj środki ostrożności, wykonuję wyczerpującą kontynuację tych zbirów i co tydzień będę publikować każdy ich ruch. śledź mnie na Twitterze @trading-scam, pocztą, [email chroniony].
  Dziękuję administratorom tej strony za otwarcie linku do tej nowej firmy oszustwa. sieć to iq-bn .com /

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anibal, recenzja na temat IQ BN. Czy mógłbyś wyjaśnić więcej o powiązaniach między tymi firmami? Lub ogólnie więcej informacji, zwłaszcza tych, które pomagają klientom, którzy mają problemy z tymi firmami.

   Pozdrowienia.

  • Agustin Goncalves odpowiedź

   Dzień dobry, chciałem tylko poprawić: osoba, którą wymieniasz jako ENRIQUE SANCHEZ YAÑES, poprawne imię to ENRIQUE CHÁVEZ YAÑEZ. pozdrowienia

 5. Hannibal Campos odpowiedź

  Pozdrawiamy znajomych polecanych brokerów, proszę o otwarcie przestrzeni firmy Value International corp i Prolatam Consulting SA, obu firm panamskich, które również zajmują się udzielaniem porad finansowych i działają jako „brokerzy”, część sieci oszustów wraz z zatrzymywaniem wszystkich firm. W sekcji wpisz cenne informacje, aby nikt inny nie został oszukany. [email chroniony]

 6. Hannibal Campos odpowiedź

  Dobranoc zostawiam e-mail w ten sposób [email chroniony]
  Posiadam wszystkie tożsamości oszustów i szczegółowe informacje na temat każdego z nich. Jak dokonali triangulacji naszych pieniędzy, gdzie je mają. Nawet domy w Aguas Calientes, Cancun, Meksyk. Poza panamą. Żądanie, które możemy zrealizować wśród kilku, będzie miało znacznie większą siłę. Biorąc pod uwagę, że w śledztwie uczestniczą wszyscy spokrewnieni. I ważne jest, że oprócz drogi sądowej, która oczywiście wymaga czasu, ćwiczymy drogę medialną, aby nikt inny nie upadł. Instagram, Facebook, sieć, LinkedIn, Twitter. Mogę podać tożsamości oszustów, wszystkich obecnych i byłych partnerów. Nazwy kancelarii prawnych, które zatrudniają u komisarzy, księgowych, przedstawicieli itp…. Trochę mi się to nie podobało, bo poświęciłem czas na zbadanie sprawy. A jeśli odzyskanie naszych pieniędzy wymaga czasu na legalnej drodze, w międzyczasie zajmijmy się wirusowaniem wszystkiego. Posiadam mechanizmy technologiczne.
  Mój e-mail [email chroniony]

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Anibal, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Pacific Alliance Capital, pamiętasz, jak w ogóle ich znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Jeśli chodzi o posiadane przez Ciebie informacje, prosimy o udostępnienie ich tutaj, jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc osobom dotkniętym problemem w odzyskaniu ich pieniędzy.

   pozdrowienia

 7. Mark Perez odpowiedź

  Dzień dobry, ostatnio też zostałem oszukany przez tych ludzi, ostatni kontakt z Emilio Santamarią „chyba to Alias” był w październiku 2019 r. Zniknęli z moimi pieniędzmi i nie mogę się z nimi skontaktować.
  Pojawiają się jako brokerzy, ale są oszustami… Emilio Santamaria, Carlos Orenday itp. Z wizyty, którą odbyli w Caracas w WENEZUELI, mamy ich zdjęcia, aby można było ich zidentyfikować, być może hotel, w którym się zatrzymali, może dostarczyć ich prawdziwej tożsamości.
  Twierdzą, że są doradcami i pośrednikami brokera zwanego OC finalial CORP. Mówią ci, że mają certyfikat z firmy w Londynie, ale jest to fałszywe, firma i nie mają żadnego widocznego związku, używają podobieństwa nazw tylko po to, by oszukać swoich klientów.
  Ci Meksykanie wydają się być dobrze zorganizowani, tworzą fałszywe firmy i prowadzą konta w rajach podatkowych, takich jak Wyspa Antigua, gdzie wykorzystują podmiot Boslil Bank jako platformę.
  Chcę odzyskać moje pieniądze, żeby sporządzono już raporty policyjne i wszczęto sprawę.

  • Maria Dos Santos odpowiedź

   Cześć Marco. Ja też zostałem oszukany. Wobec tych osób podejmujemy zbiorowe działania karne. Proszę o kontakt pod adresem [email chroniony]

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Marcos, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Pacific Alliance Capital, czy pamiętasz, jak w ogóle ich znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   pozdrowienia

 8. Ulice Rafaela odpowiedź

  Ja również zostałem oszukany przez tych ludzi, wszystkie komentarze są zbieżne, a jedynym sposobem na oddanie sprawiedliwości jest ta strona, aby więcej ludzi nie upadło. Przyczynię się do tego, że Oscar Carpio, który jest prawnym przedstawicielem w Pacific Alliance Capital, jest również właścicielem firm w Panamie o nazwie VALUE INTERNACIONAL CORP i PROLATAM CONSULTING SA, a w tej sieci oszustów są inni partnerzy, tacy jak Felipe Alejandro Colunga Escaleras , Gem Shelby, Enrique Chávez Yañez, Manlio Arellano Gutierrez, między innymi.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rafael, bardzo dziękuję za wszystkie informacje o Pacific Alliance Capital.

   • Maria Dos Santos

    Pozdrowienia. Dyrektorzy Pacific Alliance Capital otworzyli dwie nowe firmy, z którymi będą nadal działać w Ameryce Łacińskiej:

    - Horus International Group (Polska, horusinternational .net, prawdopodobnie z siedzibą w Rumunii)
    - Herva International Group (Estonia, herva-international.com/home/).

    Byłoby wspaniale, gdyby moderator tej strony mógł otwierać nowe fora w celu zbierania opinii i skarg na ich temat.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *