✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

Opinie OU LIAN WEALTH

Analiza bogactwa OU LIAN WALTH

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy OU LIAN BOGACTWO (zwany także imieniem: eurouniainwestycja.pl), Broker Forex i CFD. Czy naprawdę polecamy OU LIAN WEALTH do inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o OU LIAN WEALTH ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy OU LIAN WEALTH jest miejscem bezpiecznym? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • OU LIAN WEALTH wspomina o byciu częścią Top WealthGroup.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, według strony firma ma siedzibę w Kanadzie, jednak nie znaleźliśmy ważnych informacji, które to potwierdzają, wszystko wskazuje na to, że są to dane nieprawdziwe.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że OU LIAN WEALTH nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: OU LIAN WEALTH jest pośrednikiem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowanych przez OU LIAN WEALTH, w tym przypadku nie znaleźliśmy informacji wskazujących na istnienie różnych rodzajów kont.

La platforma do działania jakie oferuje OU LIAN WEALTH to: Meta Trader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego OU LIAN WEALTH udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa OU LIAN WEALTH
Strona internetowa OU LIAN WEALTH

OU LIAN WEALTH zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, sekcja z często zadawanymi pytaniami i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na OU LIAN BOGACTWO

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: eurounioninwestycje.pl
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: kontakt ze strony internetowej

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy OU LIAN WEALTH. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na OU LIAN BOGACTWO

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma OU LIAN WEALTH jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

[identyfikator demokracji=”4307″]

 

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «OU LIAN WEALTH: Ocena i komentarze»

 1. Mario Maupetita odpowiedź

  Skontaktowałem się z osobą, która zaoferowała mi kilka dobrych transakcji w MTE5 i poleciła mi otworzyć konto w Ou LIan Wealth. Z zasady pobieram własne pieniądze, więc osoba przekazała mi 1000 $ na handel.
  Handlowałem pomyślnie i zarobiłem na tym 1800 dolarów.
  Podczas testowania funkcji wypłaty powiąż mój identyfikator portfela, a także identyfikator mojego banku, Wypłata jest sprawdzana przez dłuższy czas (2 tygodnie) bez żadnego procesu.
  NIE MA OBSŁUGI KLIENTA, NIE MA REAKCJI NA https://crm.eurounioninvestment.com/UserBO3/home.php

  Więc skontaktowałem się z prawdziwą obsługą klienta Ou LIan Wealth Group pod adresem [email chroniony]
  – do tej pory brak reakcji.

  Nie straciłem własnych pieniędzy, ale to oczywiście oszustwo.

  Trzymaj ręce z dala

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mario, dziękuję za komentarz na temat OU LIAN WEALTH. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Ernest Cuellar odpowiedź

  Nieprzedstawialny broker, który zabiera pieniądze od wszystkich

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ernesto Cuellar, dziękuję za komentarz na temat OU LIAN WEALTH. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *