Opinie na temat OptimizeFunds

Analiza na OptimizeFunds

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Optymalizuj fundusze (zwany także imieniem: optymalizacjafunds.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy OptimizeFunds jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o OptimizeFunds ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy OptimizeFunds jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • OptimizeFunds wspomina, że ​​jest częścią posiadacz Asterisk Group LLC.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny według strony internetowej, chociaż nie ma żadnych ważnych informacji na potwierdzenie tego, uważamy, że jest to fałszywy fakt.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że OptimizeFunds nie wspomina o żadnych przepisach.

UWAGA: OptimizeFunds jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje kont oferowane przez OptimizeFundsW tym przypadku zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont:

 • Konto centowe: minimalny depozyt początkowy € 250.
 • Konto Pro: minimalny depozyt początkowy € 2.500.
 • Konto Pro+: minimalny depozyt początkowy $ 25.000.
 • Konto luksusowe: minimalny depozyt początkowy $ 250.000.

La platforma do działania OptimizeFunds używa: Webtrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego OptimizeFunds udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Witryna OptimizeFunds
Witryna OptimizeFunds

OptimizeFunds zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, kalendarz ekonomiczny, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Optymalizuj fundusze

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: optymalizacjafundusze.co
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy OptimizeFunds. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Optymalizuj fundusze

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma OptimizeFunds jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zbadaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest zabieranie ludziom pieniędzy za pomocą sztuczek i pułapek. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: nie wydaje się dobrym pomysłem sugerujemy być ostrożnym.

UWAGA!: w lipcu 2022 CNMV dodano do Optymalizuj fundusze do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lipca 2022 r. ⚠️


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o OptimizeFunds? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

46 komentarze do «OptimizeFunds: ocena i opinie»

 1. Słońce odpowiedź

  Oszukali mnie, wpłaciłem łącznie 750, teoretycznie udało im się wygenerować 1375, a kiedy powiedziałem im, że chcę się wypłacić, zaczęli mnie okrążać, a nawet chcieli włamać się na moje konto bankowe. Brooker, który zawsze do mnie dzwonił, pewna Angelica powiedziała mi, że jest w Niemczech. Wtedy zadzwoniła do mnie pewna Maia i powiedziała, że ​​pracuje z Włoch. Mam telefony, z których do mnie dzwonili.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Sol, dzięki za komentarz na temat OptimizeFunds. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już ostrzegł przed nimi, za oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. kolejne oszustwo odpowiedź

  Uważaj, udają poważną firmę i są niczym więcej jak grupą zorganizowanych złodziei… Nic więcej, nic mniej…. Poważne rzeczy są robione przez telefon, ale kiedy chcesz wypłacić pieniądze, w moim przypadku miałem nagły wypadek rodzinny... członek rodziny poważnie hospitalizowany, musiałem pilnie wycofać się, wyjaśniłem to wszystko mojemu doradcy ds. optymalizacji funduszy i od tego w momencie, gdy moje wypłaty zostały zablokowane, to znaczy, nie obchodzi ich, że mam członka rodziny w bardzo delikatnej sytuacji i potrzebuję pieniędzy i nic... Nie obchodzi ich, czy umrze, czy nie, chcą tylko moich pieniędzy... Mówię to, abyś był ostrożny z tymi złodziejami... chcą tylko twoich pieniędzy i kradną jak najwięcej...

  bardzo ostrożni przyjaciele optymalizują fundusze to gniazdo złodziejskich szczurów…. jaskinia oszustów...

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam innych, dzięki za komentowanie OptimizeFunds. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. ANONYMOUS odpowiedź

  CNMV ich zadenuncjowało, bądźcie bardzo ostrożni.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć ANONYMOUS, dziękuję za komentarz na temat OptimizeFunds. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

   • Raquel

    Oko, wielkie oszustwo, nawet kazali mi zobaczyć, co twój kraj może z tym zrobić!

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Raquel, jak bezczelnie, myślą, że są nietykalni, ale możemy odzyskać twoje pieniądze. Dziękujemy za komentowanie OptimizeFunds. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

 4. Juan Miguel odpowiedź

  Witam wszystkich. Powiem ci, że ja też wpadłem w pułapkę. Wszedłem na stronę Imediate edge, gdzie za 250€ można było zacząć inwestować z dobrymi zyskami. Od tego momentu do pierwszego telefonu minęło nie więcej niż dziesięć minut, w których poprosili mnie o dowód osobisty, karty z zaciemnionymi numerami itp. oraz o pomoc doradcy finansowego, który nazywał się Yrina z telefonu z Anglii. Odtąd dzwonił do mnie z numerami telefonów z Hiszpanii. Po 4 dniach pokłóciliśmy się przez telefon, więc poprosiłem o zwrot pieniędzy. Dwa dni później zadzwonił do mnie inny rzekomy doradca, który nazywał siebie Sasza, oczywiście ze wschodnim, rosyjskim lub pobliskim akcentem. Przekonał mnie, żebym zainwestował więcej pieniędzy i dostał to. Podobno osiągnąłem znaczny zwrot, ale kiedy poprosiłem go o wypłatę 10.000 30000 euro, zaczął kręcić, aż zmusił mnie do wzięcia kredytu w wysokości 260000 123 euro, aby kontynuować handel. Przed moją odmową kłócił się ze mną tak, jakby był właścicielem pieniędzy i osobą, która miała za mnie decydować. W końcu przestał do mnie dzwonić, aż kilka dni później zaczęła dzwonić pewna Sofia, też z rosyjskim akcentem, nawet myślałam, że to ta sama osoba. Handlował ze mną przez kilka dni, aż osiągnąłem ponad XNUMX XNUMX euro zysku. Radość była krótkotrwała, gdy zasugerował, że muszę zaciągnąć pożyczkę, aby otrzymać XNUMX% zysku na posiadanej lokacie. Moja odmowa była powtarzana, tak jak poprzednio, staram się zawrzeć uznanie w moim imieniu przez sieć. Kiedy wkroczyłem i opanowałem sytuację, zamknęli mnie z mojego konta i straciłem wszystkie moje pieniądze na rzecz tych złych ludzi. Kilka razy próbowałem się z nimi komunikować przez e-mail, który podają na stronie, aby pomóc klientowi, ale zawsze to się nie udaje. Jedynym wyjściem, z którego skorzystałem, było złożenie skargi do policji krajowej, chociaż jestem pewien, że nie odzyskam swoich pieniędzy. Po prostu chcę, żeby nikt więcej nie dał się nabrać na to oszustwo, a jeśli dostarczone informacje można wykorzystać do tego i zlokalizować ten gang, jestem bardzo szczęśliwy. Mam nadzieję, że może ci to pomóc

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Juan Miguel, dziękuję za komentarz na temat OptimizeFunds. Ten broker jest uważany za oszustwa. Sugerujemy NIE wysyłanie pieniędzy, kłamią, aby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i zatrzymują je.

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej pieniędzy na opłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.

   Wszystkie informacje, które podasz o firmie, pomogą osobom, których dotyczy ten broker, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę zobaczyłeś, imię i nazwisko doradcy, numery, e-maile, z których się kontaktowano itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub kliknij ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 5. Jenni odpowiedź

  Szukałem informacji o nowej kryptowalucie Amazona i pominąłem tę stronę optymalizacji funduszy. Na początku myślałem, że ma to związek z problemem Amazon i pomimo rejestracji. Nie zakończyłem przesyłania swojego profilu, a oni już do mnie dzwonili. Zainwestowałem 250 i przeszedłem przez cały proces, który już znasz, wkurzają mnie też gratulacje w tle, po dokonaniu wpłaty. Nie minęły nawet 24 godziny, a moje konto już podało błąd nazwy użytkownika i hasła, nie pozwala mi to odzyskać hasła, doradca, który musiał do mnie zadzwonić ponownie za 24 godziny, nie pojawił się. Whatsapp nie czyta ani nie odpowiada. Krótko mówiąc, bardzo, bardzo okropny kufel. I to, co mnie denerwuje, to to, że przepisy dotyczące oszustw podatkowych wkręcają tylko użytkownika, a nie sprawcę. Stawiają tysiące przeszkód i bezpieczeństwa, aby uzyskać dostęp do własnego konta, z drugiej strony każdy może założyć konto internetowe lub internetowe, aby oszukiwać innych, i wychodzą tak fajnie, o ile nie przekraczają pewnej liczby za oszustwo. Wszystko bardzo spójne.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Yenni, dziękuję za komentarz na temat OptimizeFunds. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Esther odpowiedź

  Złożyłem skargę karną przeciwko optymalizacji funduszy, a policja prowadzi śledztwo. Nie zwracają mi pieniędzy. Jeśli ktoś chce mi opowiedzieć o swojej sprawie, pomoże mi doprowadzić ją do odpowiedzialności.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Esther, dziękuję za komentarz na temat OptimizeFunds. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • José Luis

    Cześć. Wszystko jak wspomniałeś: kontaktujesz się z nimi, płacę im 250 euro, pewna Angelica ciągle do mnie dzwoni, prosząc o więcej, aż w końcu udało im się włamać na moje konto podstępem i opróżnić je, kradnąc 9,900 euro. Złóż skargę na posterunku policji i zobacz, co się stanie. WŁAMANIE

   • Polecanibrokerzy.com

    Cześć José Luis, dziękuję za komentarz na temat OptimizeFunds. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) już o nich ostrzegał, ze względu na oszustwa i brak regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

    Pozdrowienia.

  • Manolo Jimenez odpowiedź

   Witam, kilka dni temu zainwestowałem 250 euro w Optimizefun, mój bank wpłacił 63 euro zysku, ale proszą mnie o zainwestowanie 1000 euro i powiedziałem im, że na razie będę działał z początkowymi 250 euro, to wydaje się, że nie bardzo mu się to podobało.
   Moje pytanie brzmi: jak mogę poprosić o moje pieniądze, skoro z tym, co tutaj czytam, nie chcę ich kontynuować? .
   Odpowiedz jak najszybciej.
   Dziękuję bardzo.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Manolo, powiedz, że twój ojciec chce zainwestować 25.000 120 $, ale chce zobaczyć, jak sobie radzisz, że to przegląda i jeśli zwrócą ci wszystko, zainwestuje. Nie proś o więcej niż to, co wysłałeś, poproś o XNUMX więcej i powiedz, że tym przekonasz ojca, może będziesz miał szczęście.

    Pozdrowienia.

  • Manuel Rodriguez odpowiedź

   Esther: Jestem jeszcze jednym z oszukanych. Muszę powiedzieć, że mój broker, pewna Sibel, telefon: 44 7868817817484 pobrał stronę Optimizefunds w celach informacyjnych, ale nie mam pojęcia, czy ta dziewczyna należy do Optimizefunds, czy nie.
   Dynamika, której użył do oszustwa, jest mniej więcej taka sama, jak opisuje wiele ofiar. Aby odzyskać pieniądze, ponieważ mówią mi, że konto jest zablokowane w Coinbase, musiałbym wysłać 10.000 XNUMX euro, które następnie odzyskałbym wraz z całkowitą wypłatą z mojego konta. I oczywiście nie zrobię tego, ponieważ byłaby to kwota zwiększająca moją inwestycję, a tym samym moją stratę.
   Czy ktoś mógłby mi udzielić informacji o SIBEL? Czy ktoś miał z nią jakieś przekręty?
   Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje, bez względu na to, jak małe.
   Nie wiem, czy powinienem to zrobić, ale już…. zagubionych, do rzeki. napisz na forum
   .

 7. Jorge odpowiedź

  "SCAM" Szkoda, że ​​nie znalazłem wcześniej tych opinii.
  Chciałem zainwestować w TESLA COIN i znalazłem je poprzez link do raportu w znanej gazecie, natychmiast skontaktowali się ze mną, pewna ANA (nadal mam jej osę 634136229), bardzo szybko cię o to proszą informacje, dowód osobisty, dowód osobisty, faktury na twoje nazwisko uzasadniające własność itp., wydawało się to legalne, dopóki nie zdecydujesz się na wpłatę, usłyszysz za tobą śmiejącą się i bijącą brawo grupę dziewczyn, które już mnie bardzo wkurzyły.
  Następnie dzwoni do ciebie broker „Megan Miller” ([email chroniony]) z angielskim akcentem, ale dobrze wyraża się po hiszpańsku. Zaczynają ci wyjaśniać, jak działa sieć i wszystko, co możesz zrobić, i zaczynają przenosić swoje pieniądze. Dzwoni do Ciebie prawie codziennie, nie mogłam jej odebrać z powodu pracy, a ona nalegała. szukam informacji na ich temat, komentarzy i innych ale nic nie znalazłem. Początkowo były to telefony z Wielkiej Brytanii, ale później były to telefony komórkowe z Hiszpanii i jeśli zadzwonisz ponownie, odpowiedzą ci ludzie, którzy nic o nich nie wiedzieli. Już z daleka czuć było tost. Zapytałeś ich, a oni powiedzieli, że nie wiedzą dlaczego, to była sprawa z komputerem. Wyglądało na to, że chcieli, abym zainwestował więcej i przeszedł do pościgu, poprosiłem ich, aby zwrócili to, co włożyłem i mam nie usłyszałem od nich ponownie. Piszesz, dzwonisz lub w sieci, że jest dla nich kontakt i to daje błędy.
  Szkoda prawdy. Mam nadzieję, że komuś się przyda.
  Pozdrowienia.
  Kiedy powiedziałem brokerowi, nic nie wiedziała

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Jorge, dziękuję za komentarz na temat OptimizeFunds. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Yo odpowiedź

  Niektórzy bardzo profesjonalni i zorganizowani oszuści, reklamują się za pośrednictwem facebooka pod inną nazwą, proszą o informacje, a następnie dzwonią do ciebie, proponują zainwestowanie w przedsprzedaż kryptowalut amazon i tesla (kłamstwo), ale także inne opcje na akcje, pytają w celu uzyskania dokumentacji, takiej jak zeskanowany dokument tożsamości i karta kredytowa, ale aby zmylić cię, każą ci ukryć pewne liczby (dobra taktyka), aby zdobyć twoje zaufanie, wtedy proponujemy ci zainwestować od 250 €, a następnie profesjonalny broker zadzwoni do ciebie, który będzie twoim przyszłym doradcą, niejaka Angelica smirnov, a w moim przypadku pewna Eider, dwa łajdaki… mówi po hiszpańsku z amerykańskim angielskim akcentem, w tle słychać inne dziewczyny rozmawiające z innymi klientami z łacińskim akcentem, zdobądź zaufanie dzwoniąc do Ciebie prawie codziennie i mówiąc dzień dobry przez whasp, czasami dzwonią z telefonów stacjonarnych z różnymi prefiksami, rejestrują Cię na platformie OPTIMIZE FUNDS, gdzie widzisz, że Twoje saldo rośnie z każdym dniem i obiecują Ci comiesięczne wypłatyJednocześnie nalegają, abyś wpłacił więcej pieniędzy, są cierpliwi, wytrzymują do dwóch miesięcy lub dłużej, ale kiedy widzą, że nie wpłacasz więcej… …znikają bez śladu, e-maile na platformie są fałszywe, ogłoszenia o nagrodach dla najlepszego brokera są również fałszywe, co jest dużym oszustwem
  TRZYMAĆ OKO!!!! ZORGANIZOWANY GANG KRYMINALNY

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Yo, dziękuję za komentowanie OptimizeFunds. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. JUAN odpowiedź

  To oszustwo, podszywają się również pod renomowanych brokerów, korzystając z blockchain.com, oszukują Cię fikcyjnymi inwestycjami Twoich pieniędzy, a gdy nie wpłacasz więcej, znikają i zamykają Twoje konto w optymalizacji funduszy, uniemożliwiając Ci wejście i wypłatę pieniądze. Na szczęście było to tylko 250 euro, ponieważ poprosili mnie o pożyczkę z banku, a ja oczywiście nie zrobiłem.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć JUAN, dziękuję za komentarz na temat OptimizeFunds. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.