Komentarze na temat OptiMarkets

W tej sekcji przeanalizujemy brokera OptiMarkets (zwany także optimarket.co), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się OptiMarkets, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o OptiMarkets ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to OptiMarkets? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.
 
Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci
 
Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 
✅Pośrednik wspomina o przynależności do: Donnybrook Consulting Ltd.

 
✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominika.

 
✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ OptiMarkets jest brokerem nieregulowanym. ⛔

 
📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez OptiMarkets, zauważamy, że oferuje 2 różne rodzaje kont/planów: Konto Praktykanta i Konto Eksperta. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto praktykanta: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, ochrona przed ujemnym saldem, materiały edukacyjne, zasięg, handel mobilny.

Konto eksperta: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, analityka, bezpłatna prowizja, niestandardowa infrastruktura, niestandardowy projekt i funkcje.

Rodzaje kont OptiMarkets
Rodzaje kont OptiMarkets

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.
 
Las platformy do obsługi jakie oferuje OptiMarkets to: platformy status y Sprzedawca internetowy.
 
Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które OptiMarkets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna OptiMarkets
Witryna OptiMarkets

OptiMarkets zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, analiza, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat OptiMarkets 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

 
🌏Strona internetowa: optimarket.co | optimarket.cc (lipiec 2022) | optimarket.trade

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: nie ma.
 
Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na OptiMarkets. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona OptiMarkets <<

 
Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? OptiMarkets jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 
Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu działań, dodatkowo szukając opinii o OptiMarkets znajdujemy wiele negatywnych i ostrzegających o tym pośredniku. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.
 
⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 CONSOB dodany do OptiMarkets do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB ⚠️ Maj 2021
 
⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano CONSOB OptiMarkets do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lipca 2021 r. ⚠️
 
⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano CNMV OptiMarkets do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z września 2021 r.
 
⛔ Uwaga ⛔ : OptiMarkets wraz z System AB, Akcje brokera ofertowego, Rynki energii, EuroFX, NeoTrade, OnyxProfit y OFXB Należą do niesławnej Donnybrook Consulting Ltd, firmy o bardzo złej reputacji, która została oskarżona o oszustwo i została potępiona przez różne europejskie organy nadzoru finansowego, bądź ostrożny. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
 
Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?
 
Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 
Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.
 

Co myślisz o OptiMarkets? Jakie było twoje doświadczenie?
 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

14 komentarze do «OptiMarkets: ocena i komentarze»

 1. Gerd Frank Hornig odpowiedź

  Halo
  ich habe auch über optimarket.co investiert und hatte schon zu Beginn ein schlechtes Gefühl. Der Händler (Tel.und Mail sind bekannt) hat zunehmend mein Vertrauen erschlichen. Hab 1200.-USD w BTC und Tesla investiert und nach etwa 10 Tagen guten Gewinn gemacht. Dann Steuerabgaben auf den Gewinn von 10% bezahlt + 4000 Euro Deklarierungssumme zum Liquiditätsnachweis. Als es zur Auszahlung kommen sollte war der Broker plötzlich krank. Einen Anruf erhielt ich von optimarkets, dass die Auszahlung in 3-5 Werktagen kommt. Nun warte ich bis heute noch auf das Geld 🙁 Jetzt habe ich große Probleme, weil mein Konto deshalb nicht mehr gedeckt ist und ich Schulden habe.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Gerd, dziękuję za komentowanie OptiMarkets. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzą ci, że przegrałeś, a oni to zachowują.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Paweł odpowiedź

  Witam, poza tym, że zostali oszukani, dzwonią do mnie o 04:00 czasu lokalnego z tego numeru +32466903049. Nie mogę znaleźć dowodu wpłaty za 250 USD- ale pod tym numerem skontaktowali się ze mną, aby upewnić się o wpłacie +447308722660.
  Mój „dyrektor” nazywa się lub nazywa siebie Paul Soler, [email chroniony] Kontaktuję się z nim przez WhatsApp +31684705123

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pablo, dziękuję za komentowanie OptiMarkets. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzą ci, że przegrałeś, a oni to zachowują.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Paweł odpowiedź

  Witam, zainwestowałem w optimarket.cc 250,- USD W krótkim czasie miałem już 15.000 15.000 USD, 2 10.000 USD. Cierpię na 10.000 przepukliny szyjne i zainwestowałem, wierząc, że będzie to dobra opcja, aby zainwestować i wkrótce przejść operację. Chciałem wypłacić 3000 3000 $. XNUMX XNUMX.- USD na działanie, a teraz proszą mnie o XNUMX.-, aby AML za pośrednictwem banku autoryzował płatność. Mam numer kontaktowy mojego "dyrektora", jeśli to pomoże, daj nam znać. Wpłać XNUMX USD, aby ponownie zostać oszukanym ??? Nie sądzę.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pablo, dziękuję za komentowanie OptiMarkets. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzą ci, że przegrałeś, a oni to zachowują.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Nerio odpowiedź

  Kazali mi zainwestować w optmarkety z minimum zaczynającym się od 250 $ i osiągnęły 16 i proszą mnie o wpłatę 4000 $ i jeśli nie wpłacam, zamkną moje konto i te pieniądze podobno dadzą potrzebującym na aukcji, daj jako darowiznę, a ja powiedziałem, że przynajmniej oddają mi moją inwestycję i nie dają mi odpowiedzi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Nerio, dziękuję za komentowanie OptiMarkets. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzą ci, że przegrałeś, a oni to zachowują.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Melina odpowiedź

  Optimarket .co to oszustwo, które ukradli mi 4000 dolarów, teraz już nie odpowiadają i zmienili hasło do mojego konta, proszę o pomoc

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Melina, dziękuję za komentowanie OptiMarkets. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzieć, że przegrałeś, a oni to zachowują.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. max odpowiedź

  UWAGA Z OPTIMARKETS, ZABIERAJĄ CIĘ ZA RĘKĘ DO RUIN

  SĄ OSZUSTWAMI

  JEŚLI POPROSISZ ICH O WYCOFANIE KAPITAŁU ZNIKNĄ ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️ JEŚLI POPROSISZ O WYPŁATĘ PIENIĘDZY ⚠️⚠️⚠️ TO CAŁKOWICIE ZMIENIĄ SWOJE NASTAWIENIE I NIE POZWOLĄ CI WYCOFAĆ ⚠️⚠️ PO PROSTU POZOSTAJĄ Z TWOIM PIENIĄDZE

  OPTIMARKET TO OSZUSTWO !!! ⚠️⚠️⚠️ PODDAJĄ SIĘ PROFESJONALNYCH INWESTORÓW I UJEŻDŻAJĄ ZŁODZIEJAMI ⚠️⚠️⚠️⚠️

  WSZYSCY WKRÓTCE BĘDĄ WIĘZI, BO OBRALI NIEWŁAŚCIWĄ OSOBĘ ⚠️

  Włamywacze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Max, dziękuję za komentowanie OptiMarkets. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzą ci, że przegrałeś, a oni to zachowują.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Fabrizio odpowiedź

  Nie pozwalają mi na wypłatę pieniędzy, zostałem oszukany, szukam pomocy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Fabrizio, dziękuję za komentowanie OptiMarkets. Ten broker to oszustwo. Wielu klientów jest w takiej samej sytuacji, nie wysyła im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu powiedzą ci, że straciłeś, trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.