Komentarze na temat możliwości handlu

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Opportunity Trade, jest brokerem opcji forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się Opportunity Trade, aby dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: Opportunity Investment Ltd (w sekcji „O nas / Informacje prawne”) i Opportunity Investment Funds Ltd. (w sekcji „O nas”), więc nie jest to do końca jasne.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wielkiej Brytanii (w regulaminie), w stopce strony podaje inny adres w Wielkiej Brytanii, a w sekcji „O nas” wspomina, że ​​ma siedzibę w Hongkongu, aby nie jest jasne, gdzie mają bazę.

Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera: Wspominają, że są regulowane przez FCA, wspominają również, że są regulowane przez FSA, a także wspominają, że są regulowane w Hongkongu, ale nie byliśmy w stanie znaleźć żadnej z rzekomych regulacji, uważamy, że jest to nieuregulowany broker.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Opportunity Trade, zauważamy, że oferuje 3 rodzaje kont: konto standardowe, konto True STP i konto PRO ECN.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy 1.000 $, spread 1,8, dźwignia do 1: 300, minimalny obrót 0,01.

Po nim następuje Prawdziwe konto STP: minimalny depozyt początkowy 5.000 $, spread 1,0, dźwignia do 1: 300, minimalny obrót 0,01.

Ostatnim typem konta jest Konto Pro ECN: minimalny depozyt początkowy 25.000 $, spread 1,0, dźwignia do 1: 300, minimalny obrót 0,01.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów rachunków brokerskich Opportunity Trade (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Opportunity Trade
Rodzaje kont Opportunity Trade

Te platformy do obsługi oferty Opportunity Trade to: MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Opportunity Trade udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Opportunity Trade
Strona internetowa Opportunity Trade

Opportunity Trade zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: sekcja z informacjami dla początkujących, kalendarz ekonomiczny, wyjaśnienie różnych instrumentów, którymi można handlować z Opportunity Trade, wyjaśnienie podstawowych pojęć w świecie inwestycji, podobno uczą webinarów , kalkulator ryzyka, niektóre wykresy popularnych akcji w czasie rzeczywistym.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje na temat Opportunity Trade

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.opportunity-trade.com/es

Número de teléfono: +34932696160 i +44 (0) 2038073377

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że Opportunity Trade jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​chociaż nie znaleźliśmy negatywnych komentarzy ani ocen na temat Opportunity Trade, jest to nieuregulowany broker, a informacje, które podaje o firmie (takie jak lokalizacja, do jakiej firmy należą, lub jej regulacja) nie są jasne , jest to dość mylące, zalecamy ostrożność.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o handlu możliwościami? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Możliwość handlu»

 1. Jairo odpowiedź

  Cóż, zacząłem od zaledwie 200 USD, nie mogę powiedzieć, że było bardzo źle, ale mogę powiedzieć, że długo im odpowiada, a także nigdy nie odbierają telefonu, dlatego podjął decyzję, aby nie inwestować więcej u nich. Za kilka dni chciałbym podjąć próbę wycofania się i tutaj poinformuję, że tak się stało.

  przytulić

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jairo, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Opportunity Trade, bardzo nam przykro, że czytamy Twoją sytuację… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie?

   Czekamy, czy możesz się wycofać.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.