Komentarze OniroFX
W tej sekcji przeanalizujemy OniroFX (zwany także nazwą: onirofx.com), jest pośrednikiem Forex, Kryptowaluty, fundusze ETF y CFD. Czy OniroFX naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o OniroFX ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to OniroFX? ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ OniroFX wspomina o byciu część: Vigo & Co

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny. 

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozaobserwowaliśmy, że OniroFX nie ma żadnego rodzaju regulacji.

 

UWAGA: OniroFX jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje OniroFX, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 500, wszystkie narzędzia handlowe, analiza rynku, dostęp do filmów, rekomendacje produktów, ekskluzywne aktualizacje.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, wszystkie narzędzia handlowe, analiza rynku, dostęp do filmów, rekomendacje produktów, ekskluzywne aktualizacje.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 7.000, wszystkie narzędzia handlowe, analiza rynku, dostęp do filmów, rekomendacje produktów, ekskluzywne aktualizacje.

Konto Klubu VIP: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, wszystkie narzędzia handlowe, analiza rynku, dostęp do filmów, rekomendacje produktów, ekskluzywne aktualizacje.

Rodzaje kont OniroFX
Rodzaje kont OniroFX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje OniroFX to: platforma OniroFX WebTrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które OniroFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna OniroFX
Witryna OniroFX

OniroFX zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: między innymi wyjaśnienie rynków, na których działa, kalkulatory, kalendarz ekonomiczny, tutoriale, analizy.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat OniroFX 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: onirofx.pl

📞Numer telefonu: + 447438239832

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję OniroFX. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona OniroFX

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? OniroFX jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

 

❌ Po zbadaniu tego brokera radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to nielegalna firma, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje prawie żadnych informacji prawnych, znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tych działań, a także brakuje mu regulacji (nieregulowana firma). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 dodano CONSOB OniroFX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z października 2021 r.

 


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o OniroFX? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «OniroFX: Ocena i komentarze»

 1. Mary odpowiedź

  Ktoś zainwestował w PrimerySwissGroup lub OniroFX i był w stanie odzyskać swoje pieniądze, zainwestowałem w pierwszą i mój kapitał przenosi się do drugiej, a teraz podobno jest zablokowany w Blockchain-Cryptosystem według pana Vicente Montoro, kierownika FCA, Pan Montoro doradza mi Jak wysłać e-mail do Blockchain-Cryptosystem, otrzymałem od nich tę odpowiedź.

  We współpracy z FCA miło nam poinformować, że posiadasz łączną kwotę 0,78705774 BTC Powinieneś być również poinformowany, że ruchy BTC są szybkie, a zmiany mogą być nieprzewidywalne, więc aby podjąć takie działanie musisz mieć konto Crypto z licencją i zweryfikować się. Następnie Twój osobisty Crypto Bank umożliwi wymianę w EUR lub USD. Kwota 6% "procent" zostanie obliczona po Twojej stronie jako gwarancja transakcji.

  Doceniam wszystkie informacje na tych platformach i czy mam możliwość odzyskania pieniędzy

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Maria, TO WSZYSTKO WIELKIE KŁAMSTWO, PODSTAWOWE TO OSZUSTWO, ONIRO TO OSZUSTWO, BLOK BLOCKCHAIN ​​JEST WYMYŚLONY, NIE ISTNIEJE, PAN VICENTE MONTORO JEST WYMYŚLNYM NAZWISKIEM I NIE JEST Z FCA, FCA NIE ODZYSKUJE PIENIĘDZY OSOBY, OSZUSZAJĄ CIĘ, TYCH ZŁODZIEJÓW NIE ODZYSKUJESZ PIENIĘDZY. Dziękuję za komentowanie OniroFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. amalea odpowiedź

  Ta firma to oszustwo, dzwonią do ciebie, aby wpłacić pieniądze, podobno są regulowani przez FCA pokazali mi fałszywe zaświadczenie z FCA Anglii, wysłałem e-maile do FCA, regulatora Anglii i zapewnili mnie, że jest to oszustwo i że ten broker nie jest regulowany

  na szczęście wpłaciłem tylko 250, ale nigdy nie mogłem wypłacić

  Jestem pewien, że gdybym wpłacił więcej niż 250, też nie mógłbym wypłacić

  mieć oczy otwarte, ponieważ w dzisiejszych czasach jest to pełne oszustw, takich jak oneirofx, bardzo ostrożni przyjaciele

  świat jest pełen oszustów ⚠️⚠️⚠️

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Amalea, dziękuję za komentowanie OniroFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Noelia odpowiedź

  Jak mogę odebrać pieniądze? Codziennie dzwonię i nie odbierają, proszę o pomoc

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Noelia, dziękuję za komentowanie OniroFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.