Broker Bux

Jeden komentarz FX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera One FX (zwanego również onefxtrading.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę zaleca się dokonanie inwestycji w One FX? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o One FX ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to jeden FX? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: nie wspominają o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Australii (może to być nieprawdziwe, ponieważ nie widzimy, aby było to regulowane w Australii). 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez One FX, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Mini, Konto Standardowe i Konto VIP. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10 USD, dźwignia do 1: 1000, minimalny wolumen transakcji 0.01 lota, wszystkie dostępne instrumenty.

Minikonto- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 100 USD, dźwignia do 1: 500, minimalny wolumen transakcji 0.01 lota, wszystkie dostępne instrumenty.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 USD, dźwignia do 1: 200, minimalny wolumen transakcji 0.01 lota, wszystkie dostępne instrumenty.

Konto VIP: Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.000 1 $, dźwignia do 100: 0.01, minimalny wolumen transakcji XNUMX lota, wszystkie dostępne instrumenty.

Jeden rodzaj konta walutowego
Jeden rodzaj konta walutowego

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi to, że One FX oferuje: platformę MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które One FX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Jedna strona internetowa FX
Jedna strona internetowa FX

Jeden FX zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy, kalkulatory, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Jeden FX |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: onefxtrading.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję One FX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona Jeden FX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy uważamy, że firma One FX jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​zalecamy zachować ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, to wystarczy, aby sądzić, że Australia nie jest jego prawdziwą lokalizacją i jest w rzeczywistości brokerem off-shore, szukając opinii o One FX, którą zrobiliśmy nie znaleźć żadnej innej recenzji, uważamy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności. 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

UWAGA!: ten broker jest promowany przez Luis Esteban Salinas Montalvo i jest powiązany z Gfinancialfx. PROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ.

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o One FX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker Bux

Reklamuj się z nami

17 komentarze do «Jeden FX: ocena i komentarze»

 1. Cristhian odpowiedź

  JESTEŚMY GRUPĄ INWESTORÓW, KTÓRZY WEJŚCIE DO ONEFX Z ZAMIERZENIEM ZAANGAŻOWANIA KAPITAŁU DO PRACY I UZYSKANIA ZWROTU OK. 5 DO 12% MIESIĘCZNIE, W ZALEŻNOŚCI OD TEGO, CO OFEROWAŁ BROKER, TERAZ PO ROK % MIESIĘCZNIE POLITYKI ZMIENIŁY SIĘ JAKO WYGODNE, ZANIM WNIOSEK O WYPŁATĘ BYŁ OD 1 DO 2 DNI ROBOCZYCH I BEZ WCZEŚNIEJSZEGO POWIADOMIENIA ZWIĘKSZYLI GO DO 3 DNI.
  NIE WSZYSTKO TAM ZOSTANIE, POD KONIEC 2021 ROKU PODJĘLI DECYZJĘ NIE DOPUSZCZAĆ WYCOFANIA PIENIĘDZY Z ZAINWESTOWANEGO KAPITAŁU (CZYNNOŚĆ, KTÓREJ NIGDY NIE ZGŁASZALI), PO WIELU SKARGACH DO POTENCJALNYCH LIDERÓW PRZEZ INWESTORÓW NA POCZĄTKU W TYM ROKU 2022 WYDALI KOMUNIKAT, W KTÓRYM DOWIEDZĄ, ŻE W WZGLĘDZIE NA PANDEMIĘ POSTANAWIAJĄ ZRESTRUKTURYZOWAĆ RACHUNKI Z ZAINWESTOWANYM KAPITAŁEM I UTWORZYĆ RACHUNKI NA PLATFORMIE MT5 W CELU OBSŁUGI PAR ZŁOTO/DOLAR, W CELU SPOTKANIA KLIENCI (NADAL NIE MOŻEMY ZROZUMIEĆ, W JAKI SPOSÓB PANDEMIA JEST WYKORZYSTYWANA JAKO PANDEMIA Z 12-LETNIM DOŚWIADCZENIEM). UWAGA, OBECNIE SĄ INWESTORZY, KTÓRZY NIE POZWALAJĄ IM WYPŁACIĆ PIENIĘDZY OD LISTOPADA 2021.
  I NIE WSZYSTKO NA TYM SIĘ KOŃCZY, TERAZ WYDALI KOMUNIKAT NA KONIEC LUTEGO DLA INWESTORÓW, KTÓRZY ZGODLIWI SIĘ NA MIGRACJĘ LUB PRZENIESIENIE KONTA NA PLATFORMĘ MT5, ŻE Z POWODU KONFLIKTU MIĘDZY ROSJĄ I UKRAINĄ RACHUNKI BĘDĄ W MID -MARZEC .
  TYCH, KTÓRZY MOGĄ ZOBACZYĆ TĘ WIADOMOŚĆ I ZOSTAŁY ZAPROSZONE DO PREZENTACJI PRZEZ POWIĘKSZENIE PROSZĘ NIE NIE I NIEEE ZAINWESTOWAĆ W ONEFX, PONIEWAŻ POMOGĄ DOTYCZĄCYM LIDEROM KONTYNUOWAĆ ZARABIANIE KOSZTEM INNYCH

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć CRISTHIAN, dziękuję za komentarz na temat One FX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Fran Aturbaiz odpowiedź

  Nieprofesjonalne, pokazuje, że nie wiedzą, o czym mówią, to oszustwo, aby ukraść pieniądze

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Fran, dziękuję za komentarz na temat One FX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Arie Kerwyna odpowiedź

   Są oszustami, teraz wykupili innego brokera. Ciągle oszukuj ludzi nazywa się GFinancialFX, te same osoby o innej nazwie, w czasie, gdy działam, widziałem ludzi lub rzekomych handlujących, którym nawet nie wierzysz, że handlują lub ci, którzy działają, handlują, widziałem jak umieszczają negatywne operacje tak jak ty to robisz, jesteś też czymś w rodzaju piramidy, zaakceptuj to, powinieneś się wstydzić, że coś takiego promujesz, wiesz, że pułapka, jaką mają, polega na tym, aby rachunki trwały przez długi czas w ujemnych kiedy ludzie chcą dostać swoje pieniądze, odliczasz negatywy, których nie tracą, ponieważ są to konta, którymi manipulujesz dla Twojej wygody, żaden zespół inwestycyjny innych brokerów nie manipuluje kontami tak jak Ty, OSZUSTW

 3. Veronica odpowiedź

  Witam, czy możesz dać mi referencje dotyczące FXBRAVO? Napisałem, aby dostać raporty, mówią mi, że inwestycja to 250 euro i czułem dużą presję, aby przelać im pieniądze w tym czasie, chciałbym wiedzieć, czy ktoś już u nich zainwestował, aby nie wpaść oszustwo
  Dziękuję, mam nadzieję, że możesz mi pomóc.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Veronico, w tej chwili mamy kilka recenzji, ale Twoje będą priorytetem, aby móc ocenić i zaktualizować FXBRAVO. To wygląda źle, nie wchodź na razie, żaden poważny pośrednik nie wywiera na ciebie presji, to nie jest legalne.

   Pozdrowienia.

  • Arie Kerwyna odpowiedź

   Cześć Veronica, jak się masz?Polecam, abyś nie inwestował na żadnej platformie.Są brokerzy, którzy są naprawdę dobrzy i odpowiedzialni.Nie wiem, o czym mi mówisz, ale to prawdopodobnie jakaś pułapka rynkowa.Get trochę więcej informacji.

 4. Paco odpowiedź

  Ci brokerzy Onefx to oszustwo, kiedy dają bonus, nie pozwalają ci wypłacić kapitału, dopóki nie spełnisz pewnych minimalnych wymagań, które są niemożliwe i najwyraźniej zainwestowane przeze mnie pieniądze nigdy nie są wprowadzane na rynek, sprawiają, że tracisz go na platformy i je utrzymują, są oszustami, NIGDY NIE INWESTUJ Z TYM BROKEREM, to KRADZIEŻ.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Paco, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z One FX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 5. Feliks brawurowy odpowiedź

  Każdy, kto narzeka? Chodzi o to, że nie widzę. Nikt, tylko strona do przyciągnięcia klientów

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Felix, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z One FX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

   • Ariasdevs odpowiedź

    Nie narzekają, ponieważ z pewnością nie znają środków, aby to zrobić, są całkowicie nieodpowiedzialni, mają negatywne operacje otwarte przez ponad 2 miesiące w negatywie, a kiedy twierdzisz, że nie chcą być pociągnięci do odpowiedzialności, grupy WhatsApp jeśli coś komentujesz lub twierdzisz, że cię wyprowadzają Krótko mówiąc, prawdziwa wielopoziomowa gra, ponieważ zarabiają procenty za polecanie ludzi… W ogóle tego nie polecam.

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Cześć Ariasdevs, dziękuję za komentarz na temat One FX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 6. Edgar odpowiedź

  Lubię tego brokera, ponieważ natychmiast włączając kapitał, zawiera 100% premię kapitałową. Konto Ala ecn w meta trader 4. Co pozwala zarządzać kapitałem przy krótkim ogniu, zapewniają kapitał. Fantastyczne, nie na papierze, ale w rzeczywistości, a wypłaty są dokonywane. Z zarobków od. 1 $ bez opłat, jest procent składany, wszystkie ruchy są widoczne na żywo 24/7 na metatraderze4. I wreszcie raport z operacji. Na twoją pocztę. To służy do zarządzania dochodami przed organami podatkowymi.. Aby pokazać pochodzenie środków… Robimy dobrze…

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Edgar, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z One FX. Broker One FX to oszustwo, nie jest przejrzysty, nic nie wiadomo o jego regulacji, kłamią, gdy mówią, że pochodzi z Australii, ponieważ tam się nie pojawia. Wierzymy, że jest to nowy broker, bez historii. Sugerujemy zachowanie ostrożności.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.