Recenzje OndaTrade

W tej sekcji przeanalizujemy broker OndaTrade. Czy OndaTrade jest brokerem, któremu możesz zaufać? Uwzględnimy dane brokera jako rok rozpoczęcia działalności, bazę brokerów, regulacje. Również dane, takie jak rodzaje kont, zasoby i narzędzia, które broker oferuje traderom, a zwłaszcza komentarze i doświadczenia klientów brokera.

Broker Onda Trade zaczął funkcjonować jako taki w 2015 roku. Firma jest zlokalizowana i ma siedzibę na Cyprze y jest regulowany przez właściwy organ regulacyjny tego kraju, CySEC.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Teraz przejdziemy do analizy Rodzaje rachunków OndaTrade. Broker zapewnia 3 różne typy konta. Pierwszym rodzajem konta jest konto Onda Classic, niektóre jego cechy to: minimalny depozyt 100 $, minimalny spread około 0.1, prowizja za lot w wysokości 10 $, egzekucja typu ECN / STP, opiekun konta, brak Posiada usługę sygnału lub spersonalizowane szkolenie. Po nim następuje typ konta Onda ECN Pro (jak sama nazwa wskazuje, jest to rodzaj konta ECN), niektóre z jego cech to: minimalny depozyt w wysokości 500 $, minimalny spread wynosi około 0.1, prowizja za lot w wysokości 7,5 $ realizacja typu ECN/STP, account manager, nie posiada usługi sygnału i posiada spersonalizowane szkolenie dla tradera już od 5000$. Trzecim i ostatnim rodzajem konta jest konto Institutional Wave, którego niektóre cechy to: minimalny depozyt w wysokości 45.000 0.1 $, minimalny spread wynosi około 3, prowizja za lot w obrocie typu XNUMX $ STP, starszy menedżer konta, w tym Jeśli masz usługę sygnalizacyjną i spersonalizowane szkolenie dla przedsiębiorcy.
Zostawiamy tutaj jeszcze więcej specyfikacji dotyczących typów kont.

Rodzaje kont Onda Trade
Rodzaje rachunków OndaTrade

Platformy oferowane przez brokera OndaTrade do działania, są następujące: MetaTrader4 .

Teraz przejdziemy do analizy witryna internetowa od brokera w poszukiwaniu zasobów i narzędzi dla traderów.

Witryna OndaTrade
Strona internetowa Onda Trade

Zawierają wyjaśnienia niektórych podstawowych pojęć dotyczących działania platformy MT4 oraz ogólnych pojęć handlowych. Mają też klasyczny kalendarz ekonomiczny, e-book, do którego masz dostęp tylko do pierwszych stron, a aby mieć dostęp do pełnej książki elektronicznej musisz się zarejestrować w Onda Trade, mają też glosariusz pojęć dotyczących inwestycji i forex, chociaż to jest w języku angielskim. Mają też wideo „centrum szkoleniowe” i chociaż filmy wyglądają interesująco, są w całości po angielsku.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o OndaTrade

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.ondatrade.com

Número de teléfono: + 34- (900) -670018 (Hiszpania), + 44- (800) -0465817 (Wielka Brytania)

E-mail: formularz kontaktowy na stronie

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Broker Onda Trade jest niezawodnyChociaż nie znaleźliśmy zbyt wielu informacji na temat brokera w Internecie (należy zauważyć, że broker jest stosunkowo nowy), nigdy nie otrzymaliśmy negatywnych komentarzy od klientów lub traderów brokera, więc jest to broker, którego możesz zaufanie.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Zapraszamy do współpracy i głosowania, można również zostawić komentarz na naszej stronie.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

Co myślisz o OndaTrade? Jakie było twoje doświadczenie?

Przeprowadzamy głosowanie na najlepszego brokera - Tutaj możesz głosować i zobaczyć wyniki


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

11 komentarze do «OndaTrade: Ocena i komentarze»

 1. Mauro odpowiedź

  Zamierzam to przetestować, widzę wszystkie dane Brokerów tutaj na stronie, aby później przejść dalej i zobaczyć, który jest najlepszy z NIEZAWODNYCH.

 2. V odpowiedź

  Piraci, ich agenci, stuprocentowi oszuści, nie wiedzą o czym mówią. Nie polecam. Pośrednictwo Ninjatrader w USA lub Darwinex w Hiszpanii.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć „V”, mamy nadzieję, że możesz powiedzieć nam więcej o swoich doświadczeniach z OndaTrade, chociaż jeśli zauważysz, że Twoja witryna już nie istnieje, myślimy to jest twój nowy projekt, Rynki Ondy.

 3. Laura odpowiedź

  Broker Ecn z natychmiastową realizacją.
  Godny polecenia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Lauro, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoją opinią na temat Onda Trade, pozdrawiam.

 4. Carlos odpowiedź

  Bezpieczny i szybki broker.
  Oprócz tego, że szkolenie było doskonałe, pomagają mi być konsekwentnym

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z brokerem, pozdrawiam.

 5. Gerardo odpowiedź

  Witam, czy ktoś jeszcze miał z nimi doświadczenie, ??? pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Gerardo, wierzymy, że będąc dość „nowym” brokerem, będziemy musieli trochę poczekać, aby zdobyć trochę doświadczeń, pozdrowienia.

 6. alex odpowiedź

  Bardzo dobry broker, fantastyczna realizacja, ECN nie ma rekwotowań, bardzo dobre szkolenie, które dali mi sygnały transakcyjne, a spersonalizowane szkolenie nauczyło mnie systemu, którego nadal używam na co dzień

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Alex, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem. Wszystkiego najlepszego.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.