Broker Bux

Komentarze na temat OmegaPro

Analiza na OmegaPro

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Omega Pro (zwany także imieniem: omegapro.świat), Chodzi o plik Broker Forex, fundusze ETF i CFD. Czy naprawdę polecamy OmegaPro do inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o OmegaPro ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy OmegaPro to bezpieczna strona? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • OmegaPro wspomina o byciu częścią OmegaPro Ltd.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadynach.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że OmegaPro nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: OmegaPro jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont jakie oferuje OmegaPro, w tym przypadku nie znaleźliśmy informacji wskazujących na ich istnienie.

La platforma do działania jakie OmegaPro oferuje to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego OmegaPro udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa OmegaPro
Strona internetowa OmegaPro

OmegaPro zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, sekcja często zadawanych pytań, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Omega Pro

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: omegapro.świat | omegaproworldltd.com
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego recenzujemy OmegaPro. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Omega Pro

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma OmegaPro jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w styczniu 2020 CNMV dodane do OmegaPro do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2020 r.

UWAGA!: w maju 2021 FSMA (Belgia) dodane do OmegaPro do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FSMA z maja 2021 r. ⚠️

UWAGA!: w maju 2021 AMF (Francja) dodane do OmegaPro do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z maja 2021 r. ⚠️

UWAGA!: w lipcu 2021 SBS (Peru) dodane do OmegaPro do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do SBS Lipiec 2021 Ostrzeżenie ⚠️

UWAGA!: w marcu 2022 NVC (Argentyna) y CFS (Kolumbia) oni potępili Omega Pro za brak zezwolenia na prowadzenie działalności. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

UWAGA!: w marcu 2022 CNMV dodany do Omega Pro do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2022 r.

UWAGA!: w kwietniu 2022 CMF (Chile) dodany do Omega Pro do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CMF z kwietnia 2022 r


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o OmegaPro? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Broker Bux

Reklamuj się z nami

111 komentarze do «OmegaPro: Ocena i komentarze»

 1. Sergio D. odpowiedź

  Mówią, że są wiarygodni, ale zostali już potępieni (jako oszuści) przez regulatorów finansowych następujących krajów:
  Argentyna
  Belgia
  Chile
  Kolumbia
  Hiszpania
  Francja
  Peru

  Powiedz mi, jaka poważna firma jest potępiana na prawie całym świecie? A potem mówią ci, że podkreślając prawdę (możesz sam poszukać skarg od regulatorów, tutaj brokersrecomendados.com już je udostępnił) jesteś z konkurencji lub że musisz udowodnić to, co mówisz….

  Cóż, pokazano, że są oszustami, ponieważ zostali oskarżeni o oszustwo prawie na całym świecie.

  Włamywacze

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam SergioD., Dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) Ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM. Komisja ds. Rynku Finansowego Chile również ich potępia (patrz link CMF).

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. MARIA DEL ROSARIO GARCIA WALENCJA odpowiedź

  WITAM DOBRY WIECZÓR! ZOSTAŁEM ZAPROSZONY DO INWESTOWANIA, NIE WIEM CZY TO OSZUST, ALE ZWRACA UWAGĘ, ŻE ZA KAŻDĄ OSOBĘ, KTÓRA WCHODZI, DAJĄ PROCENT TEJ, MYŚLĘ, ŻE TO 7 PROCENT Z TEGO CO ZAPROSZONA OSOBA INWESTUJE I WEDŁUG ROKU DAJĄ CI POTRÓJNIE PIENIĄDZE, JEŚLI WIEM, ŻE DAJĄ TE 7 PROCENT, JEŚLI TO OSZUSTWO, GDZIE TEN PROCENT PŁACISZ?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć MARIA, to oszustwo PONZI, płacą cudzymi pieniędzmi, wszystko jest zarządzaniem wewnętrznym i płacą ci własnymi pieniędzmi lub pieniędzmi, które włożysz, jeśli wszyscy proszą o wypłatę w tym samym czasie domek z kart się rozpada. oszustwo, oszustwo, nie wchodź, stracisz pieniądze.

   Pozdrowienia.

 3. Gaba odpowiedź

  bez wątpienia oszustwo

  Dzień dobry, otrzymałem komentarz, aby zainwestować w tę firmę omegapro, co skłoniło mnie do przeprowadzenia analizy ryzyka, ponieważ zyski, które gwarantują, są bardzo wysokie, powiedziałbym absurdalne. Tak bardzo, że nie tylko przekonało mnie, że to oszustwo, ale że mam jednego z najbogatszych promotorów (z cudzymi pieniędzmi) w pobliżu mojego domu. Jak można to zrobić, żeby go zadenuncjować, albo żeby ktoś domagał się tego, co mu ukradziono. Uwięzienie tych plag, które wykorzystują niewinnych ludzi, to kwestia moralna. Pozdrowienia

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Gaba, musisz składać skargi na policję i sądy, a przede wszystkim pisać we wszystkich sieciach społecznościowych, a głównie na stronach takich jak nasza, które donoszą i ostrzegają przed wszystkimi brokerami, którzy oszukują ludzi.

   Pozdrowienia.

  • EMELY odpowiedź

   MIESZKAM W NEW JERSEY I JEST TU GRUPA WRAZ Z SYNKIEM JUAN CARLOS REYNOSO, KTÓRY TERAZ MA TO SAMO NAZWISKO, Umieścili tu wielu ludzi, a niektórzy z nich przenieśli się na Florydę LUB INNE STANY, PONIEWAŻ KTOŚ OSTRZEGŁ WŁADZE. JEŚLI NIE ROBI NIC ZŁEGO DLACZEGO ODCHODZĄ?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Oscar Vaca, dziękuję za komentarz na temat OmegaPro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. brenyluz odpowiedź

  Gdzie są ofiary, które chcą opowiedzieć o swoim doświadczeniu, napadzie dokonanym przez OMEGAPRO, nie wspólnik, który cię zaprosił, ale firma. Ponieważ istnieje oszustwo poza firmami, w których ludzie używający nazwy firmy zatrzymują twoje pieniądze i nie płacą ich firmie.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam Brenyluz, może tak jest, dla wielu w tego typu firmach, które wyłudzają ludzi, jest to spowodowane brakiem kontroli nad Omegapro i nieregularnym sposobem postępowania z klientami.

   Pozdrowienia.

 5. Noemi odpowiedź

  Dobrze, nie możemy się wycofać, naprawdę już czujemy się oszukani, część naszych oszczędności z mężem jest naprawdę przygnębiająca. Chciałbym wiedzieć, jakie istnieją opcje, aby móc wypłacić, ponieważ nie mogę znaleźć sposobu, aby to zrobić, proszą mnie o nową inwestycję, między innymi przed całkowitą wypłatą. Dzięki za poinformowanie nas.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Noemi, dziękuję za komentowanie Omegapro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Dabo, dzięki za komentowanie OmegaPro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Jairo Tapia odpowiedź

  W Ameryce Łacińskiej były też ostrzeżenia

  twitter.com/CNVArgentina/status/1499837697644498947?cxt=HHwWhsC4zZCcv9ApAAAA

  superfinanciera.gov.co/jsp/10109849

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jairo Tapia, dziękuję za komentowanie OmegaPro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Damian odpowiedź

   Dziękuję za powiadomienie mnie o tym oszustwie, pozbyłem się go, miałem zainwestować, tysiące dzięki!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Jair, dziękuję za pomoc i za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) Ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM. Komisja ds. Rynku Finansowego Chile również ich potępia (patrz link CMF).

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Adrian Fernandez odpowiedź

  Zdałem sobie sprawę, że to była piramida od pierwszego dnia, nie mieszaj się, trochę straciłem, ale chcę rozpowszechniać tę wiadomość, aby nikt więcej nie był oszukiwany. WSPANIAŁA OPIEKA!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Adrian, dziękuję za pomoc i za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) Ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM. Komisja ds. Rynku Finansowego Chile również ich potępia (patrz link CMF).

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Stiven odpowiedź

  dzień dobry, chciałem podać inne źródło, którym jest nadzór finansowy Kolumbii, który zabronił reklamy omegapro, ponieważ nie ma zezwolenia ani nadzoru Nadzoru Finansowego Kolumbii, mam nadzieję, że to pomoże, zostawiam link, aby uzyskać więcej informacji.

  link:https://www.superfinanciera.gov.co/jsp/10109849

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Steven, bardzo dziękuję za tę ważną informację.

   Pozdrowienia.

 9. ROLANDO odpowiedź

  Witam, dziękuję bardzo za wszystkie ważne i aktualne informacje, którymi zarządzasz i publikujesz, czy wiesz coś o firmie o nazwie BLUEHEAVEN FINANCIAL SERVICES, która twierdzi, że jest bankowością inwestycyjną i zarządza pożyczkami w międzynarodowych bankach i funduszach, podobno zarejestrowana w Delaware USA .USA, z biurami w Nowym Jorku i Miami, z udziałem pani, która nazywa się Rebecca Woodman i koncentruje się na ludziach i firmach, które oferują niesamowite korzyści w zakresie stóp procentowych, okresów karencji itp. I po prostu podpisując dokumenty, które rzekomo stanowią gwarancje z Dubai Funds, za które proszą o zaliczkę, dziękuję w tym względzie, ponieważ w Kolumbii oszukali kilka osób i firm korzystających z Doradców Finansowych o długiej historii i uznaniu, strona internetowa to https://www. blueheavenfinser .com/es/, czekam na Wasze komentarze.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj ROLANDO, w tej chwili sprawdzamy kilka recenzji, ale Twoje priorytety będą dla nas priorytetem, aby móc ocenić tego brokera. Jeśli masz sieć, będzie bardzo pomocna.

   Pozdrowienia.

 10. Stephany G odpowiedź

  Omega PRO jest Excellent, nie jest Brokerem, dlatego wszystkie organy kontrolne innych krajów wydają komunikaty, ponieważ ta firma jest po prostu OFFSHORE i nie musi być autoryzowana przez Twój kraj.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Stefany, myślę, że powinieneś się lepiej poinformować, pracują jako firma offshore, aby ukraść pieniądze swoim klientom i nie udzielać nikomu wyjaśnień, aby wyłudzić jak najwięcej pieniędzy. Twoje pieniądze nie są wspierane przez nikogo i je stracisz. Regulatorzy finansowi z różnych krajów przestrzegają zasad obrony inwestorów, dlatego umieszczają te powiadomienia, aby inwestorzy z ich własnych krajów nie zostali oszukani przez Omegapro.

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Rudiger, dziękuję za pomoc i za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) Ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM. Komisja ds. Rynku Finansowego Chile również ich potępia (patrz link CMF).

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. Szamid P. odpowiedź

  Hej, spokojnie, jeśli faktycznie zostaliście oszukani przez Omega Pro, zalej oficjalną stronę OmegaPro na Instagramie tymi samymi komentarzami. Myślę, że to najlepszy sposób na ich zdemaskowanie...

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Shamid, wielu użytkowników to zrobiło i usuwają komentarz i je blokują, ale dziękuję za pomoc i za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) Ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM. Komisja ds. Rynku Finansowego Chile również ich potępia (patrz link CMF).

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Mary Gutierrez odpowiedź

  Nie rozumiem, jak mogą mieć tyle zawiadomień od regulatorów i pozwolić im dalej oszukiwać wszystkich klientów...?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Mery, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) Ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM. Komisja ds. Rynku Finansowego Chile również ich potępia (patrz link CMF).

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. Leila amaya odpowiedź

  Witam, chciałbym poznać komentarze i doświadczenia dotyczące dysku słonecznego i SKY. Z góry bardzo dziękuję

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Betty, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) Ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM. Komisja ds. Rynku Finansowego Chile również ich potępia (patrz link CMF).

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Anonimowy odpowiedź

    Wyprowadzają się z urzędów, żeby nie spadło na nich prawo, wkrótce wszyscy trafią do więzienia..

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Witaj Anonimowy, wygląda na to, że mamy nadzieję, że to oszustwo wkrótce się skończy i nie ma na nie wpływu.

     Pozdrowienia.

 14. Karol Kordowa odpowiedź

  Dzień dobry, znalazłem brokera lub tradera, nazywa się Trade LG, wiesz coś na ten temat, bardzo dziękuję za informacje

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Carlos, w tej chwili przeglądamy kilka recenzji, ale Twoje będą priorytetem, aby móc ocenić tego brokera. Jeśli masz sieć, będzie bardzo pomocna. Na razie nie ufaj.

   pozdrowienia

 15. Miguel Paniagua odpowiedź

  Witam, dzięki za tę publikację, podjąłem próbę i czy uda mi się odzyskać mój kapitał od tych oszustów

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Miguel Paniagua, świetnie!!!Dziękujemy bardzo za powiadomienie nas, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich, ty może przeczytać twoją recenzję.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jero, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) Ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM. Komisja ds. Rynku Finansowego Chile również ich potępia (patrz link CMF).

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Ray, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM.

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Merlin odpowiedź

    Ja też zostałem oszukany, jestem kolejnym dupkiem, który dał się nabrać na kłamstwa, dzięki za pracę, którą robisz, ostrzegając ludzi, aby nie zostali oszukani.

 16. Jairo odpowiedź

  Nie wiem ile osób daje się nabrać na te przekręty, na pierwszy rzut oka widać, że zostaną okradzeni i się w to wplątują…?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Jairo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM.

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 17. EMA odpowiedź

  Witam, czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o Crow1, zainwestowałem tam i nigdy nie spełnili tego, co powiedzieli, oprócz tego, że za każdym razem, gdy zmieniają warunki tego, co powiedzieli na początku, już czułem, że mnie okradli i gorzej wiedząc, że więcej osób poleciło. Przekonują mnie Omega pro ale to mnie przeraża wszystko co tu mówią, zrozumiałem, że to jak 16-miesięczne CDT zostawiasz tam i wycofujesz wszystko kiedy czas się skończy, czyli tylko dla tych, którzy nie chcą praca odnosząca się.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj EMA, w tej chwili mamy kilka recenzji, ale Twoją postawimy sobie priorytet, aby móc ocenić tego brokera. Jeśli masz sieć, będzie bardzo pomocna.

   pozdrowienia

 18. Gustavo Torres odpowiedź

  Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś zna platformę o nazwie Norvitas Capital APS oferuje bardzo dobre zwroty, póki co w swojej grupie telegramów dają bardzo dobre referencje, ale nie znalazłem zbyt wiele informacji na ten temat, możesz mi pomóc Proszę?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Gustavo, w tej chwili nie robi mi to dobrego wrażenia, w tej chwili mamy kilka recenzji, ale Twoją postawimy sobie priorytet, aby móc ocenić tego brokera. Jeśli masz sieć, będzie bardzo pomocna.

   pozdrowienia

 19. leon dario cano odpowiedź

  Dzień dobry
  Moja żona właśnie zainwestowała 1000 dolarów.
  Chciałem dać jej powód, żeby tam nie inwestowała
  Ale jego ambicja była silniejsza
  Myślę, że stracisz te pieniądze….

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Leonie, spróbuj odzyskać pieniądze i powiedz nam, co się stanie, powiedz swojej żonie, aby poprosiła o to, aby dowiedzieć się, co mówią. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM.

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 20. Ramiro odpowiedź

  Mój brat, który z nimi pracował, powiedział mi, że to oszustwo, że śmieją się z każdego idioty, który wpadnie w ich sieci, że nazywają ich tak, jak kogoś przekonują, mówią głośno: „kolejny idiota” i cała reszta zespół sprzedaży bije brawa Musisz być złym człowiekiem, żeby w tym być!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Ramiro, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM.

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 21. Asuncion Bermejo odpowiedź

  Co za kula kłamców, owijają cię kłamstwami o pieniądzach, podróżach i luksusie, gdy w rzeczywistości wszystko jest oszustwem w stylu Ponzi, BARDZO UWAŻAJ, ABY NIE Wpaść w to oszustwo!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Asunción, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM.

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Fabian, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM.

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 22. Hiacynta odpowiedź

  Oszczędźcie się przed tym oszustem, wygląda na to, że wkrótce zbankrutuje, znam pracownika i w ostatnich dniach niszczą wiele poufnych dokumentów, wydali rozkaz z góry, wygląda na to, że idą uciekać z pieniędzmi !!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Hiacynto, dziękuję za powiadomienie i dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM.

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 23. Romer odpowiedź

  Zainwestowałem 1000 dolarów i do tej pory osiągałem dobre wyniki, ale kiedy proszę o zwrot pieniędzy, nigdy nie dostaję pieniędzy, co się dzieje?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Romer, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM.

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 24. SERGIO odpowiedź

  Zainwestowałem tu w Meksyku łącznie 11.000 tysięcy dolarów, zaprosiłem znajomych, którzy zainwestowali około 40 tysięcy, bo uwierzyli w to, co im powiedziałem, jakiś czas później aplikacja przestała działać i biura były zamknięte, oszukali mnie i zostałem z problemami Z moimi przyjaciółmi ci ludzie wykorzystują, mówiąc, że są regulowani przez FCA (Financeal ConDUCT AUTORITY), co jest całkowicie fałszywe. Mają ograniczenia w ponad 5 krajach i nadal stosują swoje, jedyne, o co proszę, abyście nie popełnili tego samego błędu, co ja.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj SERGIO, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM.

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 25. Julian Martinez odpowiedź

  Proszę polecić mi inwestycję Jestem w Kolumbii i chcę dokonać małej inwestycji.Chcę, żebyś mnie polecił.

 26. Sergio Gutierrez odpowiedź

  Witam, nie rozumiem, jak omegapro może nadal oszukiwać ludzi, jak władze na to pozwalają?

 27. Sindy Galindo odpowiedź

  Chcę wiedzieć, z jaką firmą mogę zainwestować i że jest wiarygodna.Zapraszają mnie do omega pro, ale oglądanie tych wszystkich komentarzy daje mi gówno do spróbowania.

  Bardzo dziękuję za wiadomości

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Sindy, możesz spróbować TUTAJ, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM.

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 28. Karen odpowiedź

  Dzień dobry, skąd mam wiedzieć, czy zostałem oszukany? Zainwestowałem w OMEGA PRO i dali mi moje poświadczenia, ale żadnych dokumentów. Co musisz wiedzieć, żeby mi pomóc...

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Karen, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM.

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 29. Yuli odpowiedź

  Witam, dobry dzień wszystkim

  Jedno pytanie, czy ktoś wie, czy firma CRYPTO-GLOBAL.net jest oszustwem? Cóż, zainwestowałem u nich, bo oferowali bardzo atrakcyjne plany, jednak chciałem wycofać część mojego kapitału i robią dla mnie wymówki. Skontaktował się ze mną rzekomy inwestor o nazwisku Francis Moore na Facebooku.

 30. Piotr Gutierrez odpowiedź

  Witam znajomych, prawda jest taka, że ​​wpadłem w pułapkę, kupiłem pakiet 1000 zł i już to odebrałem, nie zastosowali się do mnie lub osób, które zaprosiły mnie do inwestowania, na razie się zgadzam, nie płacą i Nie wiem, czy zapłacą, już oddaję swoje pieniądze, bo mogę być tak głupi, że trzeba uważać na ludzi, którzy wykorzystują twoją dobrą wiarę.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Pedro, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił ich za nieuczciwe działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM.

   Wiele prestiżowych gazet specjalizujących się w finansach również ostrzegało ich: Criptonoticias

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Erika odpowiedź

   Dzień dobry Pedro
   Chciałbym wiedzieć, od kiedy zainwestowałeś swoje pieniądze?. Mówią, że aby uzyskać wielkie korzyści, trzeba to zostawić na 16 miesięcy…. To określenie wydaje mi się nieco przesadzone. A także, jeśli dają ci możliwość wypłaty, kiedy chcesz, to dlaczego nie możesz

 31. JAN ZAMORANO odpowiedź

  cześć

  W Kolumbii promują OMEGAPRO z początkową inwestycją w wysokości 500 USD i więcej.

  Zostawiam numery telefonów komórkowych oszustów w Kolumbii:

  DRZWI ADOLFO: +57 3007256310

  PAWEŁ +57 3008456058

  ZESPÓŁ OSZUSTW ALE NIE MAM NAZW:

  + 57 3113140207
  + 57 3234807633

 32. Nelida Suni de la Cruz odpowiedź

  Nie wiem, jak opłacalna jest ta firma, ale ze względu na negatywne komentarze lepiej nie inwestować.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Nelida, lepiej nie inwestować, to kompletne oszustwo, w końcu stracisz pieniądze.

   Pozdrowienia.

 33. Karen odpowiedź

  MAYRA: ta sama sytuacja, jeśli coś rozwiążesz, podziel się tym, w moim przypadku na razie to zostawiłem procent straty jest za duży, Pozdrawiam

 34. Mayra odpowiedź

  Wszystkie moje zwroty z Omegi, które miałem z BTC zniknęły, to po ponad 7 miesiącach i pieniądze, które mogę uratować, jeśli się wycofam, to z utraty kapitału prawie 50 procent, dają mi możliwość przejścia na Forex lub surowe materiały Aby nie przegrać, każdy może wybrać i zaryzykować, po prostu myślę, że gdyby to było tak legalne, nie zrobiliby tego.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Mayra, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił je za oszukańcze działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM.

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 35. NORBA odpowiedź

  PONIEWAŻ OMEGAPRO JEST POŚWIĘCONE ROZMOWA, ŻE TO NIE JEST OSZUST I ŻE SĄ POWAŻNI, WTEDY WYJAŚNIJ, DLACZEGO MAJĄ TAK WIELE I TAK WIELE OSTRZEŻEŃ REGULACYJNYCH, CZY TO ŻE SĄ POWAŻNE I BEZPIECZNE? CZY TO PONIEWAŻ SĄ FIRMĄ OSZUSTWĄ?

  HISZPAŃSKI REGULATOR: https://www.cnmv.es/Portal/ResultadoBusqueda.aspx?tipo=1&nombre=omegapro

  REGULATOR BELGII https://www.fsma.be/en/warnings/fraudulent-online-trading-platforms-fsma-updates-its-list-suspicious-sites-6

  REGULATOR FRANCJI https://www.amf-france.org/en/warnings/warnings-and-blacklists?key=omegapro&page=0

  REGULATOR PERU https://www.sbs.gob.pe/usuarios/informacion-financiera/informalidad-financiera/entidades-informales-identificadas-por-la-sbs

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Johnny, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił je za oszukańcze działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA). AMF (Francuski Regulator Finansowy) (patrz link AMF) oraz SBS (Regulator Finansowy Peru) (patrz link SBS) ostrzegają również przed tym OSZUSTWEM.

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 36. Fer.Lopez odpowiedź

  Dzień dobry, bardzo dziękuję wszystkim za komentarze, miałem zamiar zainwestować, ale widząc, że europejskie organy nadzoru finansowego uznały to za oszustwo, ponieważ nie daje mi to zbytniej pewności

  Co możesz polecić, co jest bezpieczne? bardzo dziękuję wszystkim

 37. Jhonny odpowiedź

  Jestem w omega pro od roku i nigdy nie było niczego oszukańczego. Nie wiem, skąd biorą te dane.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Johnny, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. CNMV (Financial Regulator of Spain) potępił je za oszukańcze działania, (Patrz pdf CNMV)FSMA (Belgijski Regulator Finansowy) powiela te wiadomości jako ważne, (Zobacz link FSMA)Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Lilian odpowiedź

   Jesteś jedyną osobą, która daje świadectwo korzyści dla OMEGAPRO! Po prostu zainwestowałem, tylko po to, żeby przetestować, zainwestowałem niewiele. Boję się dalej polecać firmę, bo to ja stawiam moją twarz. Gdyby okazało się, że to oszustwo, nie chciałbym nikogo skrzywdzić!

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Witaj Lilian, ten JHONNY musi być bezpiecznym pracownikiem tych oszustów. Nie ufaj.

    Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mariana, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z OmegaPro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Lilian odpowiedź

   Cześć Mariana! Chciałbym podzielić się wszystkimi Twoimi doświadczeniami z OMEGAPRO! Istnieje wiele firm inwestycyjnych i wszystkie mają wiele negatywnych komentarzy. Właśnie zainwestowałem, chciałbym dalej pracować, ale boję się polecić i to naprawdę oszustwo, nie chcę nikomu krzywdzić

   • Zero odpowiedź

    Wyobraź sobie, że jesteś bardzo szczęśliwy widząc swoje zwroty dzisiaj, zapraszasz więcej osób, ponieważ uważasz, że to dobra okazja, a inwestujesz więcej pieniędzy, ponieważ widzisz, że „jeśli płacą”, a za około 8 miesięcy aplikacja telefon komórkowy nie działa. Potem idziesz do urzędów (jeśli istnieją) i okazuje się, że są opuszczone. Co ty robisz? Idziesz do urzędów, być może pomyślisz o POLICJI, tam powiedzą ci „jeśli to ma związek z papierami wartościowymi i finansowaniem, idź i złóż skargę do KZF”, przychodzisz do KŁŻ i oni ci powiedzą „tu nie mamy rejestracji OMEGA PRO, nie możemy Ci pomóc”, udaj się do prokuratury w celu złożenia zażalenia, w prokuraturze zapytają Cię, czy byłeś już w SFC, lub czy chodzisz do Izby Commerce, aby sprawdzić, czy mają rejestr, dlatego udasz się do Izby Handlowej i powiedzą Ci, że muszą zobaczyć Twoje roszczenie, aby przekazać Ci informacje, weźmiesz je, a oni powiedzą Ci, że jest zarejestrowana firma jako „OMEGA PRO pod nazwą handlową, ale jeśli Twoja skarga dotyczy rzekomego oszustwa, musisz udać się do SFC ”...
    Na swojej drodze znajdziesz tysiące takich jak ty, ludzi, którzy zainwestują więcej, innych mniej, innych absolutnie wszystko. Wszyscy rozczarowani, źli, zranieni moralnie i psychicznie.
    Będziesz dążyć do wytoczenia pozwu „przywódcom”, będziesz chciał ich zlokalizować, zdasz sobie sprawę, że nigdzie nie ma o nich informacji, więcej niż w kilku artykułach, w których ich wymieniają, ale nie ma informacji, które naprawdę im na to pozwalają być powiązanym z zewnętrznym adresem Ze świata OmegaPro pozostali sojusznicy znikną i nie będzie nikogo, kto poniesie odpowiedzialność. Pokażesz jego zdjęcie, ale bez referencji i tożsamości, niemożliwych do znalezienia w Kolumbii ani na świecie.
    Nawiasem mówiąc, władze nie będą wiedziały, co zrobić z kwitami lub dowodami depozytowymi, zakupami i innymi, ponieważ nie będzie możliwości pociągnięcia nikogo do odpowiedzialności.
    W rezultacie tysiące (jeśli nie miliony) zrujnowało życie dzieci, osób starszych i całych rodzin.
    Historycznie ludzie zabijali się, ponieważ stracili wszystko. Nie wszystkie schematy piramidy i schematy ponzi są dokładnie takie same, stają się coraz bardziej przebiegłe, jednak wszystkie mają podstawowe cechy i mogą zniknąć w ciągu tygodni, miesięcy, lat ...

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.