✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w grudniu 2023 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

W tej sekcji powiemy Ci, czy uważamy, że firma OLEDINERO to firma bezpieczna czy nierzetelna. Przeczytaj naszą pełną analizę, aby dowiedzieć się wszystkiego!

Analizujemy stronę internetową, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera, takie jak lokalizacja, firma, do której należy, jego regulacje, jego reputacja...

Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o OLEDINERO i powiemy dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWoledinero.es
🏠 spółka*CreditPerfect SL
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresHiszpania
🕑 Wiek witrynyNie zostało znalezione
Typ spółkiWyszukiwarka kredytów i porównywarka

O nas: ⚠️ OLEDINERO jest własnością CreditPerfect SL.

Lokalizacja: firma wspomina, że ​​ma swoją siedzibę Hiszpania.

Co to jest OLEDINERO?

Po przeprowadzeniu analizy strony internetowej firmy możemy to stwierdzić OLEDINERO to wyszukiwarka i porównywarka kredytów

Rodzaje kont

Firma nie podaje informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Informacje w sieci

strona internetowa oledinero 2

Tutaj pokazujemy zrzut ekranu strony internetowej OLEDINERO, czyli oledinero.es. Do schwytania doszło w LISTOPAD 2023.

Kontakt: numery telefonów i e-mail

Po przeprowadzeniu analizy serwisu:

– Znaleźliśmy następujący numer telefonu: 910 053 671

– Znaleźliśmy następujący e-mail: [email chroniony]

* Przepisy OLEDINERO

Dogłębnie przeanalizowaliśmy obecną ⚖️ sytuację regulacyjną ⚖️ w jakiej znajduje się ta firma i doszliśmy do następującego wniosku:

Nie potrzebuje regulacji, gdyż nie jest brokerem ani firmą, która daje nam dostęp do produktów finansowych.

???? Ocena końcowa OLEDINERO ????

Jak widać, przeprowadziliśmy szczegółową i pełną analizę najważniejszych cech OleDinero i doszliśmy do następujących wniosków na temat tej firmy:

Lokalizacja: Wspomina o lokalizacji w miejscu uważanym za bezpieczne, takim jak Hiszpania.

Rozporządzenie: Nie wymaga regulacji, ponieważ nie jest spółką oferującą usługi lub produkty finansowe.

Zauważyliśmy, że firma najwyraźniej jest powiązana z firmami oszukańczymi lub firmami o bardzo złej reputacji.

Olepieniądze prezentuje się jako firma zajmująca się oferowaniem szerokiego zakresu usług finansowych, chociaż przekazywane informacje mogą być ograniczone pod względem zakresu i szczegółowości.

Podkreślają swoją lokalizację w Hiszpanii, kraju uznawanym za stabilność na polu finansowym, co zwykle budzi zaufanie wśród potencjalnych klientów.

Firma nie jest zbyt stara i kilku klientów firmy napisało do nas, wspominając, że po dokonaniu płatności za usługę, zaczynasz otrzymywać płatności, które są znacznie droższe niż powinny, bez autoryzacji i że najwyraźniej to już prawie Nie można się poddać. Niski poziom i przestań pobierać nieautoryzowane opłaty. Trudności w rezygnacji z subskrypcji i zatrzymaniu tych nieautoryzowanych opłat wywołały niezadowolenie wśród użytkowników, co stanowi wyzwanie dla ich reputacji i wiarygodności na rynku finansowym.

🚨🚨 Wniosek: z wymienionych powodów nasz wniosek jest taki, że jest to firma bardzo niepoważna i bardzo niebezpieczna. Zastanów się dobrze, czy chcesz wysłać pieniądze do firmy o takich cechach. 🚨🚨

aktualizacje

Wiadomości o OLEDINERO:

data Aktualizacja wiadomości
kwiecień 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów BKCOIN, którzy twierdzą, że nie mogą wypłacić swojego kapitału.

Film o Oledinero

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Digitalelitemarkets? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z OLEDINERO.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez OLEDINERO

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić OLEDINERO

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla OLEDINERO?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

Jak mogę zgłosić OLEDINERO?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy OLEDINERO jest niezawodny?

Nie. OLEDINERO nie jest godna zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: wspominają, że mają siedzibę w miejscu uważanym za bezpieczne, jak Hiszpania, ale to prawdopodobnie kłamstwo, należałoby to uregulować, gdyby była to rzetelna firma. Nie wiemy nawet, ile lat ma Twoja witryna. Czy wydaje Ci się ona wiarygodna? BĄDŹ BARDZO OSTROŻNY

Jak odzyskać pieniądze od OLEDINERO?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

69 komentarze do «OleDinero: opinia i komentarze – Czy to oszustwo?»

 1. Dylana Chatwani Jimeneza odpowiedź

  DC

  Do: oledinero.es

  19/10/2023
  Poprosiłem o mikropożyczkę na stronie oledinero.es i kazano mi pobrać 1,99 euro za weryfikację karty, ale w rzeczywistości obciążyli mnie z mojego konta bankowego: 28 euro (26 lipca 2023 r.) + 1,99 euro ( 22 lipca 2023 r.) + 29,99 EUR (10 sierpnia 2023 r.) + 29,99 EUR (21 sierpnia 2023 r.), łącznie 89,97 EUR. Mam wyciąg z konta, który to potwierdza.
  Ciągle próbują pobrać 29,99 euro z karty kredytowej, ale ponieważ nie mam salda ani na koncie, ani na karcie, nie pobrali opłaty, ale jest to obciążenie i prześladowanie.
  Nie przestałem prosić, abym opuścił platformę i aby moje dane zostały usunięte ze względu na ochronę danych oraz aby nie przeszkadzali mi już i nie odpowiadali na e-maile lub prośby, które wysyłałem na ich rzekomej stronie internetowej.
  Jest niezwykłe
  Dzwonię na telefon, a oni nigdy nie odbierają.
  Nie mogą tak ludzi oszukiwać.
  Kwotę, którą mi naliczyli, uważam teraz za straconą. Proszę, przestańcie mnie niepokoić i próbować dalej mnie oszukiwać.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Dylan, dziękuję za napisanie o OleDinero. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. Fermina Kodiny odpowiedź

  Dzięki tej analizie udało mi się odzyskać kapitał. Błogosławieństwa dla wszystkich!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ferminie, FANTASTYCZNIE!!!, jak bardzo nas uszczęśliwiasz, jeszcze jedna osoba, której się to udało, od teraz, jeśli zdecydujesz się na inwestycję, sprawdź brokerów przed zapłaceniem kartą, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj recenzję i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 3. FCO XAVIER odpowiedź

  PRÓBOWALI NAŁADOWAĆ 29.99 E. MAJĄ POJEBANĄ, BO DZWONIĘ I POWIEM POD KARTĄ, ŻE WYSYŁAM E-MAIL, ABY POBRAĆ I POWIEDZIAŁEM, ŻE MIĘDZY NAMI NIC NIE BYŁO I NAPŁACILI, ŻE MOJ BANK USUNĄŁ KARTĘ I UPEWNIŁ SIĘ, ŻE NIE MOGĄ NIC POTWIERDZAĆ NIE MUSZĄ PŁACIĆ, PONIEWAŻ NIE BYŁO KREDYTU ŻADNEJ USŁUGI, WIĘC ODWOŁAŁEM WSZYSTKO DZIĘKI TWOJEJ INFORMACJI ANULUJ KARTĘ I ODDAJ JĄ TYM ODRZUCAJĄCYM, KTÓRZY CIĄGLE PRÓBUJĄ ZBRAĆ COŚ, CO NIE NALEŻY DO NICH

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj FCO JAVIER, dziękuję za napisanie o OleDinero. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 4. Jose Maria Gonzalez Gonzalez odpowiedź

  Dzień dobry, ja też zostałem oszukany przez ten tłum.
  Mam tylko nadzieję, że nie obciążą mnie niczym innym.
  Nie rozumiem, jak takie postacie istnieją.
  Bądź bardzo ostrożny również z gocredy, są bardzo podobne.
  Mam nadzieję i życzę, aby wszystkie złe rzeczy, które przechodzą osoby, które z jakiegoś powodu muszą ubiegać się o pożyczkę, spotkały ich to samo pomnożone przez 1000.
  Musisz być bezwstydny.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jose María, dziękuję za napisanie o OleDinero. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 5. Maria José Garcia Larrosa odpowiedź

  Jak mogę od razu zrezygnować?Proszę, muszę wiedzieć, jak to zrobić, ponieważ ciągle naliczają mi miesięczne rachunki w wysokości 29.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Maria José, musisz anulować swoją kartę, poprosić o inną z innym numerem, powiedzieć, że ją zgubiłeś i że ze względów bezpieczeństwa wolisz zmienić, to najlepszy sposób.

   Pozdrowienia.

 6. Angela odpowiedź

  Oledinero oszukali mnie i doładowali mnie kwotą 29.99 €

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Angela, dziękuję za napisanie o OleDinero. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 7. Fran odpowiedź

  Kiedy złożyłem wniosek o pożyczkę, wpłacili 1 € na proces, a następnie naliczyli mi kolejne 99 €, a ci sukinsyny są oddani okradaniu ludzi, którzy mają mniej.
  Ale ma poważny problem, że mamy kierownictwo operacyjne w Madrycie, oczywiście nie są w biurze przez cały dzień, muszą wyjść, aby zająć się swoim życiem, dlatego są sprzedawani, jest tak wielu ludzi, którzy mieć wypadki.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Fran, dzięki za napisanie o OleDinero. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • skup się xavier odpowiedź

   Anulowałem mój bank, nie zaakceptowałem już żadnych opłat, które zgłosiłem ich 28 E. Wysłałem im pocztę do mojego anulowania. Powiedziałem bankowi powód, dla którego zapewnili mnie, że zwrócą wszystko, co bez problemów, dzięki komentarzom użytkowników, zareagowałem na czas dobrze, zobaczmy 28 E.

 8. Marii Porter odpowiedź

  Przydarzyło mi się to samo, co Davidowi Tejadzie. Opuściłem stronę, gdy zobaczyłem, że zamierzają naliczyć opłatę, a oni mnie obciążyli. To oszuści, natychmiast anuluję kartę.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Maria, dziękuję za napisanie o OleDinero. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Marii Porter odpowiedź

   Obciążali mnie na początku miesiąca, w środku i na końcu, ukradli ode mnie 120 €, a ja nigdy nie zarejestrowałem się w Oledinero.es, to musiało być przez innego brokera, który przekazał dane. Anulowałem kartę i nie pobierają już żadnych opłat

 9. Dawid Tejada odpowiedź

  Witam, weszłam w wyszukiwarkę pożyczek osobistych i przekierowała mnie do oledinero. Poprosili mnie o 1,99 za uznanie karty (myślałem, że to opłaty za zarządzanie pożyczką) na dole strony było napisane, że muszę zapłacić 28 euro, jeśli będę kontynuował proces. W tym momencie poddałem się i usunąłem stronę. Następnego dnia widzę, że pobierają ode mnie opłatę bez mojej zgody 1,99 € i 28 €. Są oszustami.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć David, dzięki za napisanie o OleDinero. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.