Komentarze Oinvest

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Inwestycja (zwany także oinvest.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Oinvest do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Oinvest. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, aby zainwestować z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Habonix Solutions LTD i Aronex Corporation LTD.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Cypr (Habonix Solutions) i Seszele (Aronex Corporation).

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest ona regulowana przez FSA na Seszelach.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Oinvest, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrne: Proces wypłaty do 7 dni roboczych, całkowita pomoc 10 godzin od 10 rano. o 8 wieczorem. GMT, piąte miejsce po przecinku, pokrycie.

Złote konto Gold: Proces wypłaty do 7 dni roboczych, całkowita pomoc 10 godzin od 10 rano. o 8 wieczorem. GMT, dedykowany opiekun konta, piąte miejsce po przecinku, webinaria i filmy, hedging, 25% rabatu handlowego, sygnały transakcyjne.

Konto Platynowe: Proces wypłaty do 7 dni roboczych, całkowita pomoc 10 godzin od 10 rano. o 8 wieczorem. GMT, bezpłatny VPS, dedykowany menedżer konta, piąta liczba dziesiętna, webinaria i filmy, zasięg, 25% rabatu handlowego, sygnały handlowe, powiadomienia o nowościach.

Rodzaje kont Oinvest
Rodzaje kont Oinvest

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Oinvest to: platforma MT4.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Oinvest udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Oinvest
Strona internetowa Oinvest

Oinvest zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: sekcje edukacyjne, kalendarz ekonomiczny, tutoriale, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Inwestycja |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: oinvest.com

Número de teléfono: + 44 2035196460

E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

>>> Ocena włączona Inwestycja <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Inwestycja jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jej przeanalizowaniu zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to broker regulowany, ale niestety ta regulacja jest jedną z najbardziej niepewnych i nie gwarantuje praktycznie niczego; ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Cypr i Seszele), a ponadto, szukając opinii na temat Inwestycja Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Oinvescie? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Oinvest: Ocena i komentarze»

 1. Luis odpowiedź

  Oinvest to tylko grupa złodziei, ukradli mi i mojemu bratu dużo pieniędzy i nie wiem, jak mogę je odzyskać

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Luis, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Oinvest. Broker Oinvest to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Możesz o nich przeczytać w tej recenzji: https://brokersrecomendados.com/oinvest-comentarios/

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.