Komentarze na temat OculusTrade
W tej sekcji przeanalizujemy brokera OculusTrade (zwany także nazwą: oculustrade.com), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy OculusTrade jest naprawdę zalecany do inwestowania? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o OculusTrade ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy OculusTrade ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ OculusTrade wspomina o byciu część: brak danych na ten temat.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Szwajcaria, ale nie ma na to informacji, dlatego uważamy, że jest to fałszywe dane.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje rozporządzenie, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: OculusTrade jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez OculusTrade, zauważyliśmy, że oferuje 7 różne rodzaje kont: Konto Podstawowe, Konto Brązowe, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Premium, Konto Platynowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 1.000czałagodzenie platformy handlowej, cłagodzenie zarządzania ryzykiem, fpodstawowe szkolenie rynkowe.

Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, szkolenie na platformę handlową, szkolenie z zarządzania ryzykiem, podstawowe szkolenie rynkowe, własny opiekun klienta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 25.000, szkolenie dla platformy handlowej, szkolenie z zarządzania ryzykiem, podstawowe szkolenie rynkowe, własny menedżer konta, codzienne alerty handlowe.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, szkolenie dotyczące platformy handlowej, szkolenie z zarządzania ryzykiem, podstawowe szkolenie rynkowe, własny menedżer konta, codzienne alerty handlowe, luboperacje wolne od ryzyka, orazzaawansowane szkolenie jeden na jednego.

Konto premium: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, szkolenie dotyczące platformy handlowej, szkolenie z zarządzania ryzykiem, podstawowe szkolenie rynkowe, własny menedżer konta, codzienne alerty handlowe, luboperacje wolne od ryzyka, orazzaawansowane szkolenie jeden na jednegoDostęp do usługi konta zarządzanego OculusTrade.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250.000, szkolenie dotyczące platformy handlowej, szkolenie z zarządzania ryzykiem, podstawowe szkolenie rynkowe, własny menedżer konta, codzienne alerty handlowe, luboperacje wolne od ryzyka, orazzaawansowane szkolenie jeden na jednegoDostęp do usługi rachunku zarządzanego OculusTrade, wyższa dźwignia.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 500.000, szkolenie dotyczące platformy handlowej, szkolenie z zarządzania ryzykiem, podstawowe szkolenie rynkowe, własny menedżer konta, codzienne alerty handlowe, luboperacje wolne od ryzyka, orazzaawansowane szkolenie jeden na jednegodostęp do usługi konta zarządzanego OculusTrade, wyższa dźwignia, izaproszenia na imprezy VIP.

Rodzaje kont OculusTrade
Rodzaje kont OculusTrade (1)
Rodzaje kont OculusTrade
Rodzaje kont OculusTrade (2)
Rodzaje kont OculusTrade
Rodzaje kont OculusTrade (3)
Rodzaje kont OculusTrade
Rodzaje kont OculusTrade (4)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze, kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze, kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 3 w pełnym rozmiarze y kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 4 w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez OculusTrade to: własna platforma.

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które OculusTrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna OculusTrade
Witryna OculusTrade

OculusTrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: trochę informacji o produktach i usługach, które oferujesz, sekcja FAQ, bonusy, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat OculusTrade 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: oculustrade.com

📞Numer telefonu: 442038331497

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonujemy przeglądu OculusTrade. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona OculusTrade

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? OculusTrade jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy ostrożność, ponieważ jest to bardzo nieprzejrzysta firma typu offshore, która nie oferuje informacji prawnych, nie jest zarejestrowana tam, gdzie jest wymieniona (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym), a także nie regulacja (firma nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o OculusTrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «OculusTrade: ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Daniel, dziękuję za komentowanie Oculustrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *