W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w OctoFinance. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o OctoFinance i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWoktofinanse.io
🏠 spółkaWiddershins Group Limited
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMT4
📌 LokalizacjaDominika

⚠️ OctoFinance jest własnością firmy Widdershins Group Limited znajduje się na Dominikanie, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez OctoFinance, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Mini$ 250
Standard$ 1.500
handlowiec$ 10.000
Złoto$ 30.000
VIP$ 60.000

Informacje w sieci

strona internetowa octofinance

OctoFinance zapewnia podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, kalendarza ekonomicznego, kalkulatora aktywów, tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy numerów telefonów.

???? Ostateczna wycena OctoFinance ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W OctoFinance.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o OctoFinance:

data Aktualizacja wiadomości
listopada 2022OctoFinance wraz z brokerami 24fintime, AdamantFXGrupa ZasobówBroker CFFinlayrynek kosmicznySupraTrade y TopTrade Group należą do Widdershins Group Ltd., firmy o złej reputacji, wielu skargach, która została już oskarżona o oszustwo przez europejskie organy regulacyjne.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o OctoFinance? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z OctoFinance.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez OctoFinance

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić OctoFinance

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić OctoFinance?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy OctoFinance to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak Uważamy, że OctoFinance to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy OctoFinance jest godny zaufania?

Nie. OctoFinance nie jest firmą godną zaufania, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z OctoFinance?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla OctoFinance?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «OctoFinance: Ocena i komentarze»

 1. Sandro odpowiedź

  Są w stanie umieszczać reklamy na stronach znanych w Brazylii jako infomoney i Globo .com lub że oferują większą wiarygodność i jeito do dyspozycji, aby uzyskać więcej pessoas!!!! Skąd możesz poznać witryny, aby tworzyć te reklamy !!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Sandro, nie są one regulowane, JEŚLI ZAGLĄDASZ NA STRONĘ FCA (Urząd ds. Postępowania Finansowego z Wielkiej Brytanii) i piszesz OctoFinance lub numer 10354299 to nie możesz ich znaleźć: https://register.fca.org.uk/s/search?q=OctoFinance&type=Companies
   Nie wierz w nic, co Ci mówią, są kłamcami i manipulatorami, zrobią wszystko, aby zdobyć TWOJE PIENIĄDZE, Twój doradca pobierze prowizję od wszystkiego, co zainwestujesz, a następnie wykonają operacje, abyś stracił wszystko i został TWOIM PIENIĄDZE.

   OctoFinance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy ani tej, którą zacząłeś, lub jeśli wyślesz je później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. mercedes odpowiedź

  Otrzymałem informację od OctoFinance. Jest to OBRAZ, w którym Financial Conduct Authority to: FSCS i Bank of England (Prudential Regulation Authority). Licencja nr 10354299. Mówi: OctoFinance jest zarejestrowane i licencjonowane pod nazwą Adamantean As An International Brokerage Company zgodnie z sekcją 8 ustawy Financial Conduct Authority and Financial Services Compensation Scheme Act z 2002 r. (ustawa nr 37 z 2002 r.). Posiada pieczątkę i kod QR. Czy możesz mi powiedzieć, czy ta informacja jest prawdziwa, to znaczy, czy jest regulowana. Dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mercedes, gdyby były uregulowane to umieściłbym to na Twojej stronie i NIE UMIESZCZAĆ, JEŚLI SZUKAJ NA STRONIE FCA (URZĄD DOTYCZĄCY POSTĘPOWANIA FINANSOWEGO WIELKIEJ BRYTANII) i piszesz OctoFinance lub numer 10354299 nie możesz ich znaleźć: https://register.fca.org.uk/s/search?q=OctoFinance&type=Companies
   Nie wierz w nic, co Ci mówią, są kłamcami i manipulatorami, zrobią wszystko, aby zdobyć TWOJE PIENIĄDZE, Twój doradca pobierze prowizję od wszystkiego, co zainwestujesz, a następnie wykonają operacje, abyś stracił wszystko i został TWOIM PIENIĄDZE. OctoFinance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze próbują tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy ani tych, które zacząłeś, lub jeśli wyślesz je później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.