Komentarze OctoFinance

W tej sekcji przeanalizujemy brokera OctoFinanse (zwany także octofinance.io), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się OctoFinance do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o OctoFinance ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to OctoFinanse? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: Widdershins Group Limited.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominika.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez OctoFinance, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont/planów: Konto Mini, Konto Standardowe, Konto Tradera, Konto Złote i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Minikonto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, +50 instrumentów, standardowy spread 1.8 pipsa, dźwignia do 1:200, minimalna transakcja 0.01 lota, maksymalna transakcja 15 lotów.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.500, +100 instrumentów, standardowy spread 1.8 pipsa, dźwignia do 1: 160, minimalna transakcja 0.01 lota, maksymalna transakcja 15 lotów, 10% bonus powitalny, 5% bonus uaktualnienia.

Konto tradera: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, +150 instrumentów, standardowy spread 1 pips, dźwignia do 1: 120, platforma sygnału 24/5, minimalna transakcja 0.01 lota, maksymalna transakcja 20 lotów, 15% bonus powitalny, 10% bonus uaktualnienia.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 30.000, +250 instrumentów, standardowy spread 0.7 pips, dźwignia do 1: 100, platforma sygnału 24/5, minimalna transakcja 0.01 lota, maksymalna transakcja 25 lotów, 20% bonus powitalny, 15% bonus uaktualnienia.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 60.000, +250 instrumentów, standardowy spread 0.4 pips, dźwignia do 1: 40, platforma sygnału 24/5, minimalna transakcja 0.01 lota, maksymalna transakcja 30 lotów, 25% bonus powitalny, 20% bonus uaktualnienia.

Rodzaje kont OctoFinance
Rodzaje kont OctoFinance

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje OctoFinance to: własna platforma (OctoTrader).

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które OctoFinance udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona OctoFinance
Strona OctoFinance

OctoFinance zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: informacje i wyjaśnienia podstawowych pojęć, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat OctoFinanse |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: oktofinanse.io

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję OctoFinance. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona OctoFinanse <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? OctoFinanse jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: jest to nieuregulowany broker z siedzibą w bardzo niebezpiecznym kraju do inwestowania (Dominika), szukając opinii na temat OctoFinance widzieliśmy wiele negatywnych recenzji, które ostrzegają przed tym brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : broker OctoFinance, wraz z brokerami 24FinTime, AdamantFX, Grupa Zasobów, CFBroker, Finlay, SpaceMarket, SupraTrade y TopTrade Group Należą do niesławnej Widdershins Group Ltd., firmy o fatalnej reputacji, z wieloma skargami, która została już oskarżona o oszustwo przez europejskie organy regulacyjne.

PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o OctoFinance? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «OctoFinance: Ocena i komentarze»

 1. Sandro odpowiedź

  Są w stanie umieszczać reklamy na stronach znanych w Brazylii jako infomoney i Globo .com lub że oferują większą wiarygodność i jeito do dyspozycji, aby uzyskać więcej pessoas!!!! Skąd możesz poznać witryny, aby tworzyć te reklamy !!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Sandro, nie są one regulowane, JEŚLI ZAGLĄDASZ NA STRONĘ FCA (Urząd ds. Postępowania Finansowego z Wielkiej Brytanii) i piszesz OctoFinance lub numer 10354299 to nie możesz ich znaleźć: https://register.fca.org.uk/s/search?q=OctoFinance&type=Companies
   Nie wierz w nic, co Ci mówią, są kłamcami i manipulatorami, zrobią wszystko, aby zdobyć TWOJE PIENIĄDZE, Twój doradca pobierze prowizję od wszystkiego, co zainwestujesz, a następnie wykonają operacje, abyś stracił wszystko i został TWOIM PIENIĄDZE.

   OctoFinance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy ani tej, którą zacząłeś, lub jeśli wyślesz je później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. mercedes odpowiedź

  Otrzymałem informację od OctoFinance. Jest to OBRAZ, w którym Financial Conduct Authority to: FSCS i Bank of England (Prudential Regulation Authority). Licencja nr 10354299. Mówi: OctoFinance jest zarejestrowane i licencjonowane pod nazwą Adamantean As An International Brokerage Company zgodnie z sekcją 8 ustawy Financial Conduct Authority and Financial Services Compensation Scheme Act z 2002 r. (ustawa nr 37 z 2002 r.). Posiada pieczątkę i kod QR. Czy możesz mi powiedzieć, czy ta informacja jest prawdziwa, to znaczy, czy jest regulowana. Dzięki

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Mercedes, gdyby były uregulowane to umieściłbym to na Twojej stronie i NIE UMIESZCZAĆ, JEŚLI SZUKAJ NA STRONIE FCA (URZĄD DOTYCZĄCY POSTĘPOWANIA FINANSOWEGO WIELKIEJ BRYTANII) i piszesz OctoFinance lub numer 10354299 nie możesz ich znaleźć: https://register.fca.org.uk/s/search?q=OctoFinance&type=Companies
   Nie wierz w nic, co Ci mówią, są kłamcami i manipulatorami, zrobią wszystko, aby zdobyć TWOJE PIENIĄDZE, Twój doradca pobierze prowizję od wszystkiego, co zainwestujesz, a następnie wykonają operacje, abyś stracił wszystko i został TWOIM PIENIĄDZE. OctoFinance to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze próbują tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy ani tych, które zacząłeś, lub jeśli wyślesz je później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *