Komentarze handlowe Octagon

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Handel ośmiokątem (zwany także octagontrade.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę polecamy Octagon Trade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Octagon Trade ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to handel ośmiokątny? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, wzmianki brokera na podstawie: nie wymienione.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowanych przez Octagon Trade, w tym przypadku nie znaleźliśmy żadnych informacji, które wskazywałyby na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania jakie oferuje Octagon Trade to: platforma Handel ośmiokątem.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Octagon Trade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Octagon Trade
Strona internetowa Octagon Trade

Octagon Trade zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub interesariuszy: wyjaśnienie podstawowych pojęć, trochę analizy, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Handel ośmiokątem |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: octagontrade.com

Número de teléfono: Hiszpania: + 34-910-038-725 | Chile: + 56-332-550-986 | Brazylia: + 55-353-042-9723 | Meksyk: + 52-686-412-0171 | Panama: + 507-833-9941 | Portugalia: + 351-211-452-096 | Wielka Brytania: + 44-203-807-5085 | Australia: + 61-370-346-402

E-mail: [email chroniony] | [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Octagon Trade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Handel ośmiokątem <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Handel ośmiokątem jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jego przeanalizowaniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ: jest to całkowicie nieuprawniony broker, który nie ujawnia ważnych danych, takich jak do jakiej firmy należy lub w jakim kraju znajduje się jego siedziba, nie jest zarejestrowany i nie jest też regulowany . Szukając więcej informacji znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2020 dodano CNMV Handel ośmiokątem do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

⛔ Uwaga ⛔ : Nowa nazwa, pod którą identyfikuje się Octagon Trade, to: Ośmiokąt.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Octagon Trade? Jakie było twoje doświadczenie?
 • Dodaj swoją odpowiedź


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

36 komentarze do «Handel ośmiokątem: ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Juana, dziękuję za udostępnienie tych informacji o Octagon Trade (teraz nazywają się OCTIGON), ten broker to oszustwo. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Uwaga: w listopadzie 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał OctagonTrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. (Spójrz tutaj).

   Możesz przeczytać recenzję z informacjami pod tym linkiem: Ośmiokąt
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

 1. Miguel Angel Rubiales Zambrana odpowiedź

  NINA 37 CO MIESZKAŁEŚ W SKARGI? CZY MUSISZ TO ZROBIĆ Z PRAWNIKIEM?
  TEŻ ZOSTAŁEM OSZKODZONY PRZEZ OCTIGON

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj MIGUEL ÁNGEL, dziękuję za udostępnienie tych informacji o Octagon Trade (teraz nazywają się OCTIGON), ten broker to oszustwo. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Uwaga: w listopadzie 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał OctagonTrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. (Spójrz tutaj).

   Możesz przeczytać recenzję z informacjami pod tym linkiem: https://brokersrecomendados.com/octagon-trade-comentarios/

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

 2. JOSEBA odpowiedź

  JESTEM MNIE1,
  Witam, ja też zostałem oszukany przez handel ośmiokątem z dużą ilością pieniędzy. Mój broker nazywał się David Santamaria, mam przechwycone jego konto w banku Santander i podpisaną umowę z innym mężczyzną, podobno dyrektorem zarządzającym Xavierem Petersonem. WYSŁALI MI E-MAIL, W KTÓRYM POTWIERDZAJĄ, ŻE ZWRÓCIĄ MI PIENIĄDZE MAKSYMALNIE W 5 DNI ALE NIC. Nie pozwalają mi dokonywać wypłat i nie odbierają telefonu. SĄ PANDĄ OSZUSTW, NA NAJPIERW WPUSZCZAJĄ CIĘ Z 1000€, ALE POSTĘPUJĄC W DZIAŁANIU, ZACZYNAJĄ PYTAĆ O PIENIĄDZE I WIĘCEJ PIENIĘDZY, RÓWNIEŻ Z NIEKTÓRYMI SUPER AGRESYWNYMI SPOSOBAMI. MUSZĄ MNIE OBRAŻYĆ PRZEZ TELEFON

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć JOSEBA, dziękuję za udostępnienie tych informacji o Octagon Trade (teraz nazywają się OCTIGON), ten broker to oszustwo. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Uwaga: w listopadzie 2020 r. CNMV (hiszpański regulator finansowy) dodał OctagonTrade do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. (Spójrz tutaj).
   Możesz przeczytać recenzję z informacjami pod tym linkiem: https://brokersrecomendados.com/octagon-trade-comentarios/
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Czas jest ważny, im mniej czekasz, tym lepiej.

   pozdrowienia

  • N odpowiedź

   Zostałem oszukany przez samego Davida Santamarię, dzięki Bogu włożyłem tylko 200 euro, dzwonił ciągle, jak tylko zobaczyłem, że ciągle prosi o więcej pieniędzy, powiedziałem mu, że nie zamierzam wpłacić więcej pieniędzy, a on nie zadzwonił do mnie ponownie za 2 miesiące, próbowałem skontaktować się na tysiąc sposobów, aby dostać 400 euro, które mam i nie ma mowy. Z pewnością ich prawdziwe imiona nie są horrorem.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.