Broker Bux

Recenzje OctaFX

Recenzja OctaFx

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy OctaFx (zwany także imieniem: octafx.com), Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy OctaFx jest naprawdę polecany do inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o OctaFx ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: czy OctaFx jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ OctaFx wspomina o byciu częścią Spółka Octa Markets.
 • ❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że OctaFx nie ma żadnych regulacji.

UWAGA: OctaFx jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że OctaFx oferuje, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 3 różne typy kont:

 • Konto dla początkujących traderów: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100, zmienne spready od 0.4 pipsa / stałe od 2 pipsów, dźwignia do 1:500 (FX), 1:200 (Metale), 1:100 (Indeksy), 1:10 (Kryptowaluty), minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, rynek wykonanie, piąte miejsce po przecinku, poziom margin call / stop out 25% / 15%, hedging, scalping, expert advisors.
 • Konto doświadczonych handlowców: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, zmienne spready od 0.2 pipsa, dźwignia do 1:200 (FX), 1:100 (Metale), 1:50 (Indeksy), 1:10 (Kryptowaluty), minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, egzekucja na rynek, piąte miejsce po przecinku , margin call / stop out level 45% / 30%, pokrycie, skalpowanie, doradcy ekspertów.
 • Zaawansowane konto handlowców: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100, zmienne spready od 0.4 pipsa, dźwignia do 1:500 (FX), 1:200 (Metale), minimalna wielkość transakcji 0.01 lota, egzekucja na rynek, piąte miejsce po przecinku, poziom margin call/stop out 25% / 15%, hedging, scalping, eksperci.

Platformy transakcyjne oferowane przez OctaFx to: MetaTrader 4 i MetaTrader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego OctaFx udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Witryna OctaFX
Strona OctaFx

OctaFx zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na OctaFx

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: octafx.com
 • 📞Numer telefonu: nie ma
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego oceniamy OctaFx. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na OctaFx

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma OctaFx jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, jej siedziba znajduje się w uznany raj podatkowy, dlatego jego regulacja jest praktycznie zerowa, a ryzyko utraty pieniędzy jest znacznie większe. ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w styczniu 2021 FCA dodane do OctaFx do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia A️ FCA ze stycznia 2021 r.

UWAGA!: w październiku 2021 BCSC (Kolumbia Brytyjska) dodane do OctaFx do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia BCSC z października 2021 r. ⚠️


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o OctaFX? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «OctaFX: Ocena i komentarze»

 1. Leandro odpowiedź

  Zacząłem od 500 USD, ale kilka dni później zaczęli mnie prosić o więcej gadania głupich rzeczy, aby mnie przekonać, co w tamtym czasie brzmiało bardzo kusząco, teraz zdaję sobie sprawę ze wszystkiego, co straciłem, dając się ponieść emocjom, mam nadzieję, że możesz Pomóż mi

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Leandro, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Octafx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.