Komentarze na temat Obsbit

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Obsbit, jest brokerem CFD, najwyraźniej specjalizującym się w kryptowalutach (takich jak Bitcoin). Czy Obsbit naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: Setonix holding spółka z ograniczoną odpowiedzialnością .

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: skoro nic nie wspominają, wszystko wskazuje na to, że tak jest NIEREGULOWANY broker.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Obsbit, zauważamy, że oferuje 6 rodzajów kont: Konto Discovery, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Premium, Konto VIP oraz Konto Luxury Club.

Konto odnajdywania- Minimalna wpłata początkowa 200 USD, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, wyskakujące powiadomienia.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości 3.001 USD, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, wyskakujące powiadomienia, zniżka na prowizje.

Złote konto Gold- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 10.001 XNUMX $, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, wyskakujące powiadomienia, rabaty prowizyjne, seminaria internetowe, „insider trading”.

Czwartym typem konta jest Konto premium- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 30.001 XNUMX USD, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, powiadomienia wyskakujące, zniżka prowizji, seminaria internetowe, osobisty agent obsługi klienta.

Po nim następuje Konto VIP- Minimalna wpłata początkowa w wysokości 50.001 XNUMX USD, bezpłatne szkolenie, osobisty menedżer konta, powiadomienia wyskakujące, zniżka prowizji, seminaria internetowe, osobisty agent obsługi klienta.

Ostatnim typem konta jest Konto w klubie luksusowym: minimalny depozyt początkowy w wysokości 100.000 XNUMX $, aby uzyskać informacje na temat tego typu konta, należy skontaktować się z Obsbit.

Możesz zobaczyć jeszcze więcej funkcji dotyczących typów kont brokera Obsbit (kliknij aqui aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze) na poniższym obrazku:

Rodzaje kont Obsbit
Rodzaje kont Obsbit

Te platformy do obsługi że Obsbit oferuje: ACTIVE8.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Obsbit udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona Obsbit
Strona Obsbit

Obsbit zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: podstawowe wyjaśnienie na temat różnych kryptowalut, którymi można handlować, trochę historii o tym produkcie, wyjaśnienie pojęć ze świata inwestycji, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o Obsbit

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.obsbit.com/es

Número de teléfono: + 34 935 227 635

E-mail: [email chroniony]

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Obsbit jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej uważać, ponieważ: jest to broker nieuregulowany, o którym nie udało nam się znaleźć w internecie żadnej recenzji ani wyceny, co wskazuje, że jest (prawdopodobnie) „nowym " firma.

Aktualizacja z października 2018 r.: Ze względu na powtarzające się wiadomości od klientów mówiące o braku możliwości wypłaty kapitału lub niemożności skontaktowania się z Obsbit po zainwestowaniu pieniędzy, NIE POLECAMY OBSBIT.

Aktualizacja ze stycznia 2019: CNMV (hiszpański organ regulacyjny) wydał ostrzeżenie przed Obsbit

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Obsbit? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

116 komentarze do «Obsbit: Ocena i komentarze»

 1. Gimnazjum odpowiedź

  Trudno było mi ponownie zaufać po tym, jak zostałem oszukany przez tego brokera, ale zdecydowałem się zaufać i spróbować odzyskać swój kapitał za pomocą mychargeback. I tak, mógłbym to odzyskać. Są bardzo uważni i profesjonalni, powinni spróbować nawet jeśli tak, to nic nie stracą

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Gimena, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

  • Jose odpowiedź

   Witam i jak to zrobiłeś bo 2 razy mnie obciążyli i nic mi nie powiedzieli, nie będziesz z nimi pracował

   • Polecani brokerzy

    Cześć Jose, dziękuję za komentowanie Obsbit. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 2. Oszukany odpowiedź

  Witam, znowu dobrze
  Piszę ponownie na wypadek, gdyby ktoś był w stanie coś zrobić, lub jeśli wiesz, co my możemy zrobić ... Zdecydowałem się kontynuować moje życie, pracę i stopniowo odzyskiwać siły ekonomiczne. Przez kilka dni nie byłeś w stanie uzyskać dostępu do witryny obsbit, być może po tylu problemach z tak wieloma osobami, że zamknęli witrynę i działają z innymi podobnymi witrynami.
  Zostałem wezwany z innych miejsc oferujących mi te same usługi, inne "firmy" Z innymi nazwami jak słyszę odkładam słuchawkę

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Scam, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Obsbit, pamiętasz, jak w ogóle je znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Czy masz strony internetowe lub nazwy tych innych firm? Jesteśmy zainteresowani wykonaniem na nich analiz.

   pozdrowienia

   • Oszukany

    Prawda jest taka, że ​​nie wiem, skąd dostali mój numer, ale dzwonili do mnie przez kilka miesięcy, oferując mi swoje usługi, a ja powiedziałem, że nie jestem zainteresowany. Po kilku miesiącach nalegań, pewnego dnia przekonali mnie, abym dokonał pierwszego depozytu w wysokości 200 €, aby spróbować. Rozpoczęła się cała katastrofa, która miała nadejść później.
    Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale krok po kroku przekonali mnie, abym wpisywał więcej pieniędzy, aby móc mieć większy zysk, zaoferowali mi też bonus w tej samej kwocie, którą wprowadziłem, aby z nimi działać. Nie wiem, jak mogłem wpaść w ich oszustwa, ale zrujnowałem się, przyszedłem poprosić o pożyczkę w Banku, którą będę spłacał jeszcze długo, oprócz oszczędności, które miałem. Problem pojawił się, gdy chciałem wypłacić dużą sumę pieniędzy, aby spłacić kredyt bankowy, powiedzieli mi, że muszę im zapłacić kwotę, a po tygodniu zapłacą mi podwójnie. W końcu zapłaciłem im pieniądze, a oni nigdy nie osiągnęli dochodu, o którym mi powiedzieli, dokonałem setek wypłat gotówki z ich stron internetowych i nigdy nie byłem w stanie wypłacić pieniędzy. Historia jest dłuższa, ale nie chcę wchodzić w szczegóły. Po tym tygodniu, kiedy zobaczyłem, że broker nie zadzwonił do mnie, próbowałem do nich dzwonić wiele razy, wysłałem im e-maile, a oni nigdy nie odpowiedzieli. Dopiero gdy zadzwoniłem z ukrytym numerem, odpowiedzieli mi, ale kiedy powiedzieli, że to ja i poprosili o mojego brokera, rozłączyli się ze mną lub powiedzieli, że mi go przekazują, zostawili mnie w zawieszeniu, a potem połączenie zostało przerwane. Wtedy zdałem sobie sprawę, że moje podejrzenia są prawdziwe, zostałem oszukany.
    Próbowałem na różne sposoby odzyskać pieniądze: skontaktowałem się z moim bankiem i powiedzieli mi, że nie mogą nic zrobić, złożyłem skargę, że też nie, zwróciłem się do kancelarii prawniczej w Barcelonie, z którą nie zainicjowałem procesu, ponieważ musiałem zapłacić dużą sumę pieniędzy, której nie miałem, iw końcu skontaktowałem się z rzekomą firmą prawniczą, która twierdziła, że ​​jest w Londynie, która powiedziała mi, że mogą odzyskać moje pieniądze, a nawet część zysków wygenerowanych przez Obsbit za odszkodowanie.
    W tym celu utrzymywałem z nimi kontakt przez kilka miesięcy, wysłałem im dokumentację, o którą poprosili, a rzekomy adwokat przesłał mi dokumentację rzekomego procesu, nawet w końcu wysłał mi wyrok, w którym miałem odzyskać wszystkie pieniądze, a nawet zasiłek odszkodowawczy, ale aby je odebrać, musiałem wcześniej zapłacić „prawnikowi” Jego honoraria, a pieniędzy nie miałem. Wtedy skonsultowałem się z zaufanymi osobami, które pokazały mi, że to kolejne oszustwo. Na szczęście nie udało mi się wpłacić pieniędzy.
    Minęło już kilka miesięcy tego wszystkiego i powoli odbudowuję swoje życie, próbując iść dalej, chociaż myślę, że nigdy nie odzyskam tych pieniędzy.
    Przepraszam, że to trwało tak długo, ale to bardzo długa historia i nie wiem, jak ją streścić.

   • Oszukany

    Nie pamiętam wszystkich "firm", które do mnie dzwoniły, pamiętam tylko Euro Trader i Avatrade czy coś takiego, prawda jest taka, że ​​już się rozłączam jak ich słyszę
    Zapomniałem też skomentować, że po kilku miesiącach nic nie wiedząc o Obsbit zadzwonili do mnie ponownie pod pretekstem, że broker, który prowadził moje konto, został promowany i dlatego nikt się ze mną nie kontaktował. Powiedziałem im, że chcę wypłacić wszystkie pieniądze i pod różnymi wymówkami chcieli, abym im dał moje kody bankowe, ponieważ potrzebowali ich, aby móc zwrócić pieniądze, na co odmówiłem. Potem powiedzieli mi, że aby wypłacić pieniądze muszę wpisać kwotę na podatki, powiedzieli, że muszę zapłacić IRPF tych pieniędzy przed odbiorem… Jak widzieli, że nie mogą już uzyskać ode mnie więcej pieniędzy nie zadzwonili do mnie ponownie, przynajmniej z Obsbit, chociaż nalegali przez wiele dni.
    Chociaż wiem, że jest bezużyteczny, jeszcze kilka dni temu mogłem wejść na moje konto Obsbit, ale przez kilka dni nie mam do niego dostępu.
    Być może zamknęli tę stronę po oszukaniu tylu osób
    Żałuję, że nie możemy odzyskać w jakiś sposób naszych pieniędzy, ale widzę to niemożliwe, wydaje się, że nic nie możemy zrobić, ten motłoch może dalej bezkarnie oszukiwać i wyłudzać

   • Polecani brokerzy

    Witaj Scam, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Obsbit, pamiętasz, jak w ogóle je znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

    Jeśli chodzi o twoją historię i to, że jest obszerna, nie musisz przepraszać, doceniamy, że dzielisz się swoją historią i szczegółami, to naprawdę smutne, że tak wykorzystują ignorancję ludzi. Naprawdę trudno jest coś zrobić z firmami bez regulacji, na tym polega dobra regulacja, w twoim przypadku możesz złożyć skargę do organu regulacyjnego. A co z rzekomymi prawnikami ds. odzyskiwania kapitału, którzy również proszą Cię o kwotę pieniędzy z góry, ponieważ wiele razy są od tego samego brokera, więc doskonale znają Twoją sytuację, to prawdziwy wstyd. Bardzo nam przykro, że nie możemy Ci więcej pomóc.

    pozdrowienia

 3. Oszukany odpowiedź

  Czy ktoś zgłosił lub był w stanie odzyskać pieniądze? Nie konsultowałem się ponownie z nikim, kilka miesięcy temu skontaktowałem się z rzekomym prawnikiem, który również okazał się oszustem i z inną firmą, z którą nie zainicjowałem procesu, ponieważ musiałem zapłacić z góry bardzo ważną sumę pieniędzy czego nie mam .
  Chciałbym wiedzieć, czy moglibyśmy wnieść pozew zbiorowy lub czy znasz prawnika, który może nam te sprawy przekazać i który pobiera procent od odzyskanej kwoty, ponieważ wyobrażam sobie, że wszyscy z nas, którzy zostali oszukani, nie mogą w tej chwili płacić za dużo.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Scammed, korzystamy z okazji, aby ostrzec przed rzekomym odzyskaniem kapitału, które wiele razy jest częścią brokera, jeśli poproszą Cię o pieniądze z góry, aby rzekomo odzyskać pieniądze, może to być kolejne oszustwo.

 4. Anonimo odpowiedź

  wascar teofilo palmer i tal kluger są właścicielami Obbit, Lions Capital, YFX Capital i innych, znajdują się w Republice Dominikany, bada je znana dominikańska dziennikarka Nuria Piera.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonimowy, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Obsbit, czy w jakikolwiek sposób mogę zweryfikować to, o czym wspomniałeś? A może masz więcej informacji? Przede wszystkim informacje, które mogą pomóc odzyskać pieniądze osobom, które nigdy nie mogły wycofać swojego kapitału.

   pozdrowienia

 5. Oszukany odpowiedź

  Witam, nadal bardzo się martwię. Z tego co widzę nie chcesz nic robić, bardzo się martwię, czas mija i już nie wiem co zrobić, aby spróbować odzyskać pieniądze. Szukałem prawników i nie wiem, co robić, proszą mnie o duże pieniądze, żebym zaczął coś robić i nie zapewniają, że mogę coś odzyskać, a tych pieniędzy nie mam. Póki jeszcze spłacam kredyty, nie pozwolą mi żyć... Proszę, jeśli komuś udało się coś odzyskać lub wie, że możemy zmusić go do powiedzenia nam... Powinniśmy się zebrać, żeby przynajmniej złożyć zajęcia pozew sądowy, więc może policja potraktuje nas poważnie i coś zrobi, bo składając skargi każdy z osobna, nic nie osiąga.
  dziękuję bardzo

 6. julia odpowiedź

  Rozumiem, że trudno się zgodzić, rozumiem nieufność, ale jestem oszustem i rozumiem, że są ludzie, którzy wątpią, martwię się, bo myślę, że troll wszedł do mojego komputera mam zabezpieczenia antytrolli, ale obawiam się, Więc rozumiem nastawienie.
  pozdrowienia

 7. julia odpowiedź

  Tylko dwie osoby wysłały mi e-mail z pytaniem, czy mogę pozwać, dwie osoby to za mało, powinno być co najmniej 10 osób do pozwania. umieszczam moją pocztę [email chroniony]

  Julia

  • jaurel1 odpowiedź

   Nie będziesz pracownikiem obsbita próbującym zobaczyć, kto i jak zostanie pozwany, prawda?

   Myślę, że najlepszą rzeczą jest ujawnienie wszystkiego tutaj, wszystkich informacji, upublicznienie, nie mamy nic do ukrycia, przesądzenie tak.

 8. Oszukany2 odpowiedź

  Czy ktoś jeszcze napisał do Julii ?? Mam nadzieję, że uda nam się zebrać kilku, aby zobaczyć, czy coś dostaniemy... Czas mija i już nie wiem, co robić... Zniszczyli mi życie i chociaż nie sądzę, żebym odzyskał moje pieniądze, ja chcesz spróbować, a jeśli zbierzemy się kilku może coś da się zrobić...

 9. julia odpowiedź

  Witam wszystkich oszustów, znam firmę i informują mnie, że musisz znać dane każdego z nich, wysłałem mojego e-maila, aby każdy, kto chce po prostu powiedzieć TAK JA, i dane osobowe każdego z nich, do którego wysyła firma tak powiesz.

  pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.