Broker Bux

Komentarze Nvest Pro

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Nvest Pro (zwany także imieniem: nvestpro.world), jest pośrednikiem Forex i CFD. Czy naprawdę polecamy Nvest Pro do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Nvest Pro ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Nvest Pro ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Nvest Pro wspomina o byciu częścią: Pristine Group LLC.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwoobserwujemy, że Nvest Pro nie posiada żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Nvest Pro jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Nvest Pro, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 3 różne rodzaje planów.

Konto dla początkujących: minimalny depozyt początkowy $ 250, podstawowe wykształcenie, minimum lot 0.01, ochrona przed ujemnym saldem.

Konto Pro Tradera: minimalny depozyt początkowy $ 2.000, podstawowe wykształcenie, minimum lot 0.01, ochrona przed ujemnym saldem.

Konto profesjonalne: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, podstawowe wykształcenie, minimum lot 0.01, ochrona przed ujemnym saldem.

La platforma do działania oferowane przez Nvest Pro to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Nvest Pro udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Nvest Pro
Strona internetowa Nvest Pro

Nvest Pro zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy na żywo, sekcja FAQ, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Nvest Pro

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: nvestpro.świat

📞Numer telefonu: +442080975959 | +447310612537

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy Nvest Pro. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Nvest Pro

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Nvest Pro jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo trochę przezroczysty, jego siedziba znajduje się w uznanym raju podatkowym plus, również brakuje regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛

UWAGA : w styczniu 2022 CNMV dodał Nvest Pro do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV ze stycznia 2022 r.

UWAGA!: w lutym 2022 FMA (Austria) dodano do Nvest Pro do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z lutego 2022 r. ⚠️

UWAGA!: w maju 2022 CNB (Czechy) dodano do Nvest Pro do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do CNB ⚠️ Ostrzeżenie z maja 2022 r.

UWAGA!: broker Nvest Pro jest powiązany z FinFix y metaverseworldwszyscy należą do firmy Pristine Group LLC. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Nvest Pro? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

16 komentarze do «NvestPro: Ocena i komentarze»

 1. Bogusław Rr odpowiedź

  TADY V REPUBLIKA CZESKA JE PŘED NIMI VAROVÁNÍ, PROTOŽE UDĚLALI SPOUSTU PODVODŮ

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Bogusław, dzięki za komentowanie NvestPro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Szczepan od Róży odpowiedź

  W Austrii ogłosili alarm przeciwko tym wielkim złodziejom, trzymajcie się z daleka

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Esteban de La Rosa, dziękuję za komentowanie NvestPro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. DEYSI odpowiedź

  Dobry wieczór, około miesiąc temu zainwestowałem 1 euro, w zasadzie wszystko szło bardzo dobrze, w następnym tygodniu zaczęli od promocji, jeśli zainwestujesz 250 euro, dają ci podwójną i tak dalej, aż zainwestujesz ponad 1000 euro , podobno na moim rachunku inwestycyjnym pojawia się ponad 4000 euro, bardzo się cieszę, oczywiście do czasu, kiedy będę chciał się wypłacić,
  „OKO” Próbowałem wycofać rzeczy, które nigdy nie dotarły na moje konto, złożyłem skargę do menedżera konta, mówi mi, że dotrze za 2 lub 0 dni, minęły 3 dni i nic, złożyłem skargę do menedżera, który zarządza moim konto i mówi mi, że bank zwrócił pieniądze, skontaktowali się ze mną podobno z banku i mówią mi, że aby wypłacić pieniądze, muszę zapłacić 4 euro za niektóre zaświadczenia, aby pokazać, skąd pochodzą pieniądze, bez tego zaświadczenia nie mogę przekazać mi pieniędzy, BĄDŹ BARDZO OSTROŻNY, to czysty przekręt (FIRMA MA NAZWĘ NvestPro, doradca, który zajmuje się moją sprawą nazywa się JAVIER LOPEZ, numer telefonu to + 3600..

  +

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj DEYSI, telefon z banku nie jest prawdziwy, oni sami mają sprawić, że uwierzysz, że są z banku, robią wszystko, co możliwe, aby ukraść ci wszystko, co mogą. Dziękuję za komentowanie NvestPro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Juan Manuel odpowiedź

  To całkowite oszustwo. Zainwestowałem 250 euro i poszło dobrze, pozwolili mi bez problemu wypłacić część zysku. Zadzwonili do mnie, abym zainwestował więcej, a dzięki karcie zainwestowałem 1200 euro więcej pod warunkiem, że po wygaśnięciu karty da wystarczający zysk, aby ją spłacić. Inwestycja zadziałała dobrze i dała wystarczający zysk, aby móc spłacić kartę. Ale kiedy próbuję wypłacić część świadczeń, dzwonią do mnie i mówią, że aby wysłać mi pieniądze, najpierw muszę zapłacić 600 euro, aby wysłać mi 1500 euro i 850, aby anulować konto. mój menedżer już mnie nie obsługuje, nie czyta WhatsApp ani nie odbiera telefonów, a pieniądze przestały dawać korzyści, mówią mi, że mój menedżer jest na wakacjach. W sumie kilku ostrożnych oszustów, którzy sprawiają, że jesteś kołyską, dzięki czemu inwestujesz więcej, aby zachować pieniądze. Znajdź regulowanego brokera. Popełniłem błąd, nie będąc dobrze poinformowanym.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj JUAN MANUEL, dzięki za komentowanie NvestPro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Axel Campo, dziękuję za komentarz na temat NvestPro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Dolores odpowiedź

  Ta firma to oszustwo, zostałem oszukany 4000 euro przez nvestpro. .nie myśl o inwestowaniu tam

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Dolores, dziękuję za komentowanie NvestPro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. s odpowiedź

  Dzień dobry!! Proszę o poinformowanie mnie o firmie NVESTPRO.WORLD.

  Inwestuję z nimi, ich broker zarabia ponad 150 € dziennie na moim koncie, próbowaliśmy dokonać wypłaty, która stała się skuteczna w ciągu 24 godzin… co tydzień rozmawiamy z moim brokerem przez co najmniej 1 godzinę, aby zobaczyć, jak wszystko idzie...

  Nigdzie nie widzę oszustwa, ale mam to zaniepokojenie. Czy masz na ich temat dodatkowe informacje?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć, oddadzą ci część pieniędzy z myślą o wypłacie większej kwoty, wtedy już ci jej nie oddadzą. Dzięki za komentowanie NvestPro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć C. Sanpedro, dziękuję za komentarz na temat NvestPro. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.